Μετάβαση σε περιεχόμενο

αλλη μια προσπαθεια στο κενο...


Recommended Posts

συννεφακι έγραψε:

ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ ΔΕ ΦΤΑΝΕΙ ΠΟΥ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΝΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ ΣΥΛΛΗΨΗΣ , ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΣΤΟ ΝΟΥ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΣΑΝ ΜΟΝΤΕΛΑ. ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΑΠΟΤΥΧΗΜ ΕΞΩΣΩΜ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟΥΜΠΩΣΕΙ ΣΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ Κ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΧΙΛΙΟΤΡΥΠΗΣΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΠΕΙΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ . ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΑ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΤΕ Κ ΚΑΛΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ Κ ΓΙΑ ΤΑ 10 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΠΗΡΑ. ΑΦΗΣΤΕ Κ ΕΧΩ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΨΥΧΙΚΗ ΜΟΥ ΥΓΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΨΕΥΔΟΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΟΝΤΥ ΛΑΙΝ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΑΦΝΙ.ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΜΗ ΦΟΡΤΩΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ Κ ΜΕ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΦΤΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΡΧΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΝ Κ ΤΟ ΟΜΟΛΟΓΩ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ Η ΜΕΙΩΣΗ ΤΗΣ ΛΙΜΠΙΝΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΗ. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΕΣ .B) B) B) B)

ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΓΩ ΝΕΥΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΨΕΥΔΟΕΜΜΗΝΟΠΑΥΣΗΣ.ΜΕ ΟΛΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΣΑΚΩΝΟΜΟΥΝΑ, ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΦΤΑΙΓΑΝΕ.ΣΥΝΕΧΩΣ ΕΞΑΨΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ.ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ.ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΡΥΟ ΖΕΣΤΗ, ΝΑ ΙΔΡΩΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΥΩΝΩ, ΚΟΝΤΕΥΕ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΡΙΨΕΙ.ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΗ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΠΟΙΟΔ ΞΕΡΕΙ ΠΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Sinefaki,,,

Den ithela na akousto etsi,,mallon evala poly megali dosi xioumor mesa..

ego ksekinissa 70 kg tis prospathies na mino eggios..ekana oti kanoun oloi stis eksosomatikes apla meno eggios xoris na mou paroun oario.

meta apo 4 chronia prospathias kai ormones ,me ekanan sourotiri apo tis eneseis kai emena...evala 20 kg kai akoma eggios den ixa kataferi na meino..telika otan emeina sinexissa eneseis kai xapia mexri na gennisso.. kai o telikos apologismos eimoun + 65 kg sto sinolo alla me ena moraki stin aggalia mou...

meta apo 4 chronia katafera na xaso molis ta 40 kg..ara kai ego sklenarikova den ime....alla aisthanomai omorfi outos i allos..prepei na min affisoume olo to thema "Paidi" na mas katavali....

Zito signomi an sas ekana na aisthanthite asximma..

filika Elsa!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια περυσι τετοια εποχη απολαμβανα ρουχαλακια ηλιο και θαλασσα και φετος εχοντας βαλει 14 κιλα εχω παθει καταθλιψη και δεν θελω να βλεπω και κυριως να με βλεπει ανθρωπος!!!ειμαι 83 κιλα κι ακομη δεν εχω καν μεινει εγκυος!ειναι να χτυπιεμαι στα πατωματα η δεν ειναι;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KELY GLYKIA MOY..

AGAPA TO SOMA SOY ,GIA NA SE AGAPISI KAI EKEINO ME TI SEIRA TOY,,

PROSPATHISE AN MPOREIS NA KANEIS KALI DIATROFH. ( ISOGLYKAIMIKI DIATROFH INE POLY KALOS TROPOS.ETSI EXASA EGO TA TELEYTAIA 12 KG MOY MESA SE 4 MINES YGEIINA KAI SOSTA)LIGO KOLYMBI PARAPANO KAI KALI PSYXOLOGIA..MHN XTYPIESE STO PATOMA..EGO EFTASA 140 KG SAN MAX EGGIOS...KAI TORA IME 97..ME 178 CM IPSOS..AGAPO TON EAYTO MOU KAI AYTO EXEI APOTELESMA TO POS ME VLEPI O ANTRAS MOU..

KOURAGIO.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλυ είναι κρίμα να χτυπιέσαι έτσι... Τα κιλά τα έβαλες απ' το άγχος; Σε καμία μας δεν αρέσει να βάζει κιλά, αλλά σε τελική ανάλυση, το πρότυπο της αποσκελετωμένης γυναίκας είναι ένα πρότυπο φτιαχτό, από το οποίο απομακρύνονται πλέον ακόμα κι αυτοί που το δημιούργησαν και το προώθησαν. Οπότε, δε χρειάζεται να αγχώνεσαι επειδή έβαλες κάποια κιλά. Κι άμα δεν αρέσεις στον άντρα σου, σημαίνει ότι δε σ' αγαπά, αν και νομίζω ότι όλα αυτά είναι στο μυαλό σου, λόγω άγχους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα,μιας και πιασατε το θεμα των κιλων,εγω απο το γαμο μου και μεχρι τωρα εχω βαλει 12!!!!!:blink:

εδω και τρεις εβδομαδες ακολουθω διατροφη και εχω χασει 5..καλα παω...

το θεμα δεν ειναι να γινουμε σαν μοντελα,αλλα να αρεσουμε στον εαυτο μας.εγω εχω αποκτησει πολυ αυτοπεποιθηση πλεον και ευχαριστιεμαι και τις βολτουλες(πριν δε με χωρουσε τιποτα και δεν ηθελα να παω πουθενα) και το σεξ εχει γινει πολυ πιο ωραιο γιατι νιωθω πιο σεξι...ολα ειναι στο μυαλο μας..εγω δεν ξεκινησα διατροφη για κανεναν αλλο,παρα μονο για τον εαυτο μου..αν αρεσουμε σε μας,θα αρεσουμε και στους αλλους σιγουρα γιατι θα εχουμε αλλο αερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alkost,,

Vlepo epiases to noima,,Etsi bravo,,sinexise tis prospathies kai tha dioksis kai ta ypoloipa 7 kg..

Ego tora sinexizo diatrofi oso epitrepete sti eggimosynh..

Otan nioseis kala, kai tha lambi pali i psixi sou,,ola tha ftiaksoun kai tha erthi kai to moraki sou..

filakia apo emena tin poluvasanismeni..alla eutixismeni.

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev050pf___.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα παντως με βοηθησε το οτι εχασα κιλα την εποχη που προσπαθουσα για παιδι, ειχα παει βεβαια σε διαιτολογο και εκανα πραγματικα σωστη διατροφη. Γενικως το χω ξαναπει ειμαι πολυ υπερ του να κανει η γυναικα focus στο σωμα της, στην εμφανιση της, την περιοδο που προσπαθει για παιδι. Θεωρω οτι βοηθα πολυ στην μειωση του αγχους και γενικα στην σωστη ψυχολογια της γυναικας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...