Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ!


Recommended Posts

ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 20/12 ΕΚΑΝΑ ΛΑΠΑΡΟΣΚΟΠΗΣΗ ΟΠΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΩΣΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ARVEKAP ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ!ΣΤΙΣ 25/6 ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ,ΑΦΟΥ ΕΙΧΑΝ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΕΙ 60 ΗΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΕΣΗ,ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΣΕ 2-5 ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΩΟΡΗΞΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΑΜΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ!ΕΙΧΑ ΠΑΝΤΑ ΚΥΚΛΟ ΣΤΑΘΕΡΑ 28 ΜΕΡΕΣ,ΘΕΗΡΗΤΙΚΑ ΔΗΛΑΔΗ,ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΛΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΣΤΙΣ 15/7!ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ Β-ΧΟΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ14/7 ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ!ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΙΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΑΛΛΙΩΣ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΟΛΟ 100 ΗΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΝΕΣΗ,ΚΑΠΟΥ4/8,ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!ΟΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ!ΤΙ ΛΕΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ.ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ..ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΕΛΥ έγραψε:

ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!ΛΙΓΗ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ.ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΚΑΙ..ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΟΥ!ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ?ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑΕΙΧΕ ΑΝΕΒΕΙ ΗΔΗ ΛΙΓΟ Η Β-ΧΟΡΙΑΚΗ?ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΠΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού σου είπε ο γιατρός σου ότι μπορεί να είναι νωρίς, όντως έτσι θα είναι. Αυτός ξέρει καλύτερα. Γι' αυτό ηρέμησε κοριτσάκι μου και περίμενε.

Κουράγιο και μακάρι να έχεις ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα.

Θα σου ευχηθώ κι εγώ από καρδιάς να είσαι έγκυος και θα σε συμβούλευα μέχρι να ξανακάνεις τη Β'χωριακή όταν σου είπε ο γιατρός να είσαι ήρεμη και αισιόδοξη.

Αναμένουμε να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ,ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΨΕΙ ΜΑΥΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΑΦΕΝΟΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΑΙ ΕΓΚΥΟΣ(ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ ΛΙΓΟ Η ΡΗΜΑΔΑ Η ΟΡΜΟΝΗ)ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΕΧΩ 7 ΜΗΝΕΣ ΝΣ ΔΩ ΠΕΡΙΟΔΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου!

Κι εγώ χειρουργήθηκα με λαπαροσκόπηση για ενδομητρίωση 4/12/08. Έκανα 4 ενέσεις averkap και μου ήρθε περίοδος στις 85 ημέρες. Κι εγώ με σταθερό κύκλο 28 ημέρες. Ο γιατρός μου είπε κι εμένα να περιμένω μέχρι 100 ημέρες. Τόσο είναι το όριο.

Εάν δεν έχετε κάποιο άλλο πρόβλημα γονιμότητας (εμείς έχουμε με το σπέρμα), τότε η πρώτη σου ωορηξία (πριν την πρώτη περίοδο), είναι πολύ δυνατή. Δηλαδή είσαι σούπερ γόνιμη!

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να είσαι εγκυούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...