Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τελικά είμαστε αχάριστες.......


Recommended Posts

Πρίν κάτι μήνες γκρίνιαζα, ότι η μικρή κοιμάται αργά (μετά τις 11:30-12:00 την νύχτα).

Τώρα που κοιμάται νωρίς (9:30-10:00), πάλι γκρινιάζω γιατί ξυπνάει πολύ νωρίς το πρωί (7:30 περίπου).

Είμαι αχάριστη ή δεν είμαι ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεε... για να λεμε του στραβου το δικιο εισαι λιγουλακι!!! :P :silly: :woohoo: :laugh: :laugh: :laugh:

ποσο ειναι η μικρη σου για να ξερω τι να περιμενο δηλ... ειμεις ειμαστε 3 μηνων κοιμομαστε μεταξυ 9-11 και ξυπναμε μεταξυ 8-10... εγω παλι δεν παραπονιεμαι!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είσαι αχαριστη είμαι κ εγώ πάρα πολύ όμως το παραδέχομαι.όταν ο μικρός με ξυπνούσε 4-5 φορές την νύχτα για να φάει γκρίνιαζα κ εγω.μετά όμως διάβασα μια ιστορία μιας κοπέλας που είχε πολύ πρόωρο μωρακι κ όταν το πήρε σπίτι έπρεπε αυτή να το ξυπνάει για να το ταΐσει γιατί αλλιώς θα πέθαινε από ασιτία.πόσο ντροπή ένιωσα.προσπαθώ να θυμάμαι αυτό κάθε φορά που με ξυπνάει αλλά πάλι γκρινιάζω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το εκανα εγω ανα 3 ωρες κοιμοταν δεν κοιμοταν εβαζα ξυπνητηρι και τον ταιζα ειναι προωρος και επρεπε να τρωει συγκεκριενα μλ καθε μερα γιατι παλευα με τα γραμμαρια παλευα να παρει βαρος δεν λεω η κουραση μεγαλη δεν ειχα την πολυτελεια να λεω κοιμαται και οταν ξυπναει να τρωει επρεπε να ειμαι εκει και εγω επιασα τον εαυτο μου να γκρινιαζει αλλα...νομιζω οτι ηταν απο την κουραση

τωρα κοιμαται απο τις 10 και παλι το πρωι δεν ξυπναει για γαλα του το δινω στις 7 και ειναι κοιμησμενος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙΡΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΜΑΛΛΟΝ.ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΣΧΕΔΟΝ ΑΛΛΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΑΝΑ 3 ΩΡΟ ΤΩΡΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΚΟΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΣΤΙΣ 1 ΜΕ 2 ΤΩΡΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 2 ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5,30 ΜΕ 6 ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ .ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ 4 ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΓΙΑΤΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΚΟΥΤΟΥΛΑΩ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευτυχώς η μπουμπού μας μου έμοιασε!

23-9! ή 22-8!Και πάλι την ξυπνάω+3ωρο το μεσημέρι! ΧΙ!ΧΙ!

Και ενδιάμεσα πάλι 40 λεπτα, ίσως και 1!

Στην αρχή όμως πολύ αϋπνία! Ζόμπι ήμουν και έβλεπα όλα τα σίριαλ του περασμένου αιώνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για να σου πω κ γω την γνωμη μου δεν ξερω αν ταιριαζει ακριβως η λεξη αχαριστη...ισως ανικανοποιητη...Εμενα ο μπεμπουλης μου ειναι 2,5 μηνων κ κοιμαται απο τις 9 το βραδυ κ ξυπνα για να φαει 5¨.30 με 6.00, παρηγοριεμαι ομως οτι ειναι πολυ μικρουλης ακομα κ ηδη εχει καλο προγραμμα.Γι αυτο δες κ συ την θετικη του πλευρα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula sinenomati den kseroyme ti theloume.otan den kimoynte leme gaiti den kimate,otan kimate giati kimate toso kai oxi mono ston ipno ala se pola themata.den exeis akoysi.

O ANTHROPOS EINAI TO XIROTERO ZOO STIN GI,DEN KSERI TI THELI KAI POTE DEN MENI EYXARISTIMENOS.

ego pantos to pistebw.den kserw an simfonite;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

annoula30 έγραψε:

Πρίν κάτι μήνες γκρίνιαζα, ότι η μικρή κοιμάται αργά (μετά τις 11:30-12:00 την νύχτα).

Τώρα που κοιμάται νωρίς (9:30-10:00), πάλι γκρινιάζω γιατί ξυπνάει πολύ νωρίς το πρωί (7:30 περίπου).

Είμαι αχάριστη ή δεν είμαι ???

ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ..

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΕΙΣ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΑΝΑΛΟΓΑ.

ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΝΑ ΚΟΙΜΑΤΕΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ.

ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ..:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα κοιμαται 9 μιση και ξυπναει 7 βεβαια εχουμε περασει πολλα ξενυχτια μεχρι και πριν ενα μηνα.Ξυπνουσε ξαφνικα κατα της 2 και καθονταν ξυπνια και 2 ωρες)και τωρα αν δεν της δωσω γαλα στις 12 (κοιμισμενη) γιατι δεν θελει γαλα οταν παει για υπνο κατα της 4 ξυπναει.Αρα να εισαι ευχαριστιμενη.Βεβαια το καλυτερο μωρο το εχει η αδερφη μου απο 20 ημερων κοιμοταν 11 με 11 και μες την ημερα επισης κοιμοταν πολλες ωρες.

Μια χαρα,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...