Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΩΑΡΙΟ


Recommended Posts

ΥΠΑΡΧΕΙ βρε κορίτσια καμμία που να έμεινε έγκυος με σπερματέγχυση και μόνο ένα ωάριο;; Να έχω καμμία ελπίδα ή τσάμπτα τα 350€ και οι ελπίδες;;;:laugh: :woohoo: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καπου διαβαζα τωρα τελευταια,οτι τα περισσοτερα ωαρια στην σπερματεγχυση το μονο που αυξανουν ειναι η πιθανοτητα πολυδιμης κυησης.Εαν ειναι να γινει ,θα γινει ειτε εχεις 1 ειτε 10.Ασε που τα πολλα ωαρια (που κανεις με τις διαφορες ορμονες που δινουν)εχουν πιο κακη ποιοτητα,ενα και καλο χρειαζεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάρθα μου, και εγώ αυτό το μήνα ήταν προγραμματισμένο να κάνω την 1η μου σπερματέγχυση και τον είχα ρωτήσει ακριβώς αυτό, αν με ένα αξίζει τον κόπο και μου είχε απαντήσει ότι ασφαλώς και θα προχωρήσουμε, μάλλον έχει να κάνει με την ποιότητα των ωαρίων και όχι με την ποσότητα. Μην ξεχνάς τον 1ο μήνα serpafar είχα 4 ωοθυλάκια και δεν έκανα τίποτα (+Pregnyl). Αυτό το μήνα δεν έκανα καθόλου ωορρηξία ούτε με τα χάπια και ησύχασα....... απο το κακό στο χειρότερο.

Μην αγχώνεσαι κοριτσάκι μου είναι μάλλον θέμα τύχης....αν σε θέλει θα έρθει.. εύχομαι πραγματικά να σε θέλει κ να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον εχετε δικιο κοριτσια, καλυτερα ενα ωοθυλακιο και καλο, παρα πολλα παραμορφομενα. και εγω ειχα τις αμφιβολιες... ελπιζω να ακουσουμε καλα νεα απο εσας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha μου γεια σου και απο μενα ,γι αυτο που ρωτας δεν γνωριζω θελω ομως να σε ρωτησω κατι .Ποσο κοστιζει η ολη διαδικασια της σπερματεγχυσης ? πιθανον να καταφυγω σε αυτη τη λυση και οσες περισσοτερες αποψεις γνωριζει κανεις καλο ειναι. ευχαριστω εκ των προτερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΤΕΥΤΗΚΕ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ!!! ΕΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ!!! ΑΝΤΕ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. @ngel ΑΝΟΙΞΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΕΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΠΑΝΤΩΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel, και εμενα ενδιαφερει ο κοστος της Σπερματεγχυσης, οσο εχω διαβασει και σε αλλα φορουμ η τιμη εξερταται απο τον γιατρο σου,ποσο αυτος ζηταει. πριν να κανεις σπερματγχυση μπορει να κανεις και 3 επισκεψεις στον γυναικολογο που θα επιλεξεις για να πιασετε την ωορρηξια σου. οποτε ο κοστος μπορει να βγει απο 250 ευρο μεχρι 500 ευρω το συνολο(εξερταται ποσο περνει ο γυν. για μια επισκεψη). ελπιζω οτι θα γραψουνε και αλλα κοριτσια και θα μοιραστουνε μαζι μας την εμπειρεια τους .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΘΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΘΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΜΕ ΜΠΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΤΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΕΙΜΑΙ ΠΑΘΩΝ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΤΥΧΕΙ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...