Μετάβαση σε περιεχόμενο

Aman pia............


Recommended Posts

ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ,ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ.ΕΥΧΟΜΟΥΝ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ.ΣΚΕΨΟΥ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΟΠΩΣ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΑ ΦΥΓΕΙ 6-7 ΜΗΝΕΣ ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΑΣ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΟΥΝ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ.ΕΣΥ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Ε;;

ΔΩΣΤΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Ρανακι μου μια τεραστια και ζεστη αγκαλια κι απο μενα κοπελα μου!!!!Μακαρι πραγματικα μακαρι να ηταν στο χερι μου να σου εστελνα την ευλογια αυτη οπως και σε ολες τις κοπελες!Δεν φανταζεσαι ποσο με ποναει αυτο να σας βλεπω ετσι...οπως και καθε ανθρωπο που περιμενει και ζηταει κατι με τοση λαχταρα!Δεν ξερω τι να πω παρα οτι σε καταλαβαινω απολυτα....και μακαρι να μπορουσα να κανω κατι να σου απαλυνω τον πονο γιατι καταλαβαινω ποσο δυσκολο ειναι που φευγει και ο αντρουλης σου...δεν εχω λογια...ειμαστε κοντα σου κοπελιτσα μου...

Ολα θα πανε καλα αυτο ειναι το μονο σιγουρο...κανε οτι μπορεις αυτο το διαστημα για να ξεχνιεσαι...και δεν θα αργησει αυτη η μερα....περασανε και περνανε τοσα χρονια δεν μασαμε για 6 μηνες!Εκμεταλευσου τους οπως μπορεις!Σε φιλω καλη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ,ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΝΕΒΗ ΕΧΘΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ(ΕΦΗΜΕΡΕΥΑ)!ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΩ ΤΑ ΔΑΚΡΥΑ ΜΟΥ!ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΠΛΕΟΝ ΠΕΙΣΤΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΛΘΕΙ ΠΟΤΕ!ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou sas euxaristw oles polu polu...

NANA mou sigoura einai k gia sena duskolo afou den exeis sunexeia ton antra sou mazi..(Rania me lene parepiptontws ;) )

VOULA mou k apo mena polles agkalitses k filakia k stis duo sas :kiss::kiss:

Aristina mou s'euxaristw koukla mou (den leipei o dikos mou antras alla tis nanas ;) )

xaroulita mou etsi akrivws k to kako einai oti ton akouga oti den koimotan k den mporousa na gurisw na ton parw agkalia gia na mi me dei na klaiw....:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια μου γλυκιά μια τεράστια αγκαλιά και απο εμένα!!!

Βρε χαζούλι...ναζάκια σου κάνει το νινάκι σου...

Αργεί να σου έρθει για να το αγαπάς ακόμα περισσότερο...

Αργεί να σου έρθει για να το λαχταρήσεις πιο πολύ

και να του χαρίσεις τελικά μια πιο δυνατή αγάπη...

Δεν θέλω να στεναχωριέσαι!!!

Να είσαι σίγουρη οτι όταν έρθει η ώρα να σου πει τζαααααα

με την καθυστέρηση, με το θετικό τεστάκι θα είναι η καταλληλότερη στιγμή για σένα να γίνεις μια υπέροχη, τρηφερή χαζομανουλίτσα!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μην απογοητεύεστε...και εγω στην ίδια θέση ήμουν..Καθε μήνα στεναχωριόμουν όταν ερχόταν η περίοδος αλλά δεν το έβαζα κάτω,και τελικά είδα το πολυπόθητο θετικό τέστ.Προσπαθούσαμε κάπου 1 1/2 χρόνο μπορεί κ παραπάνω..

Να σας πω κ κάτι άλλο.Πέρσι στις 27 Ιουλίου παραμονή της Αγ.Ειρήνη Χρυσοβαλάντη πήγα στην εκκλησία όπου εκεί μοιράζουν κομμάτια από μήλο.Λένε ότι βοηθάει τις γυναίκες που έχουν κάποιο πρόβλημα στο να συλλάβουν.Δεν μπορώ να πώ οτι είμαι ιδιαίτερα θρήσκα αλλά πήγα γιατί μου το είπανε και εμένα οτι έπιασε σε κάποια..Ε,λοιπόν έπιασε και σε μένα.Με είχε πιάσει και το παράπονο θυμάμαι..Γι'αυτό κορίτσια βρείτε που έχει εκκλησία κοντά σας και πηγαίνετε!!Φέτος θα πάω ξανά!!Ελπίζω μόνο να μην έχω γεννήσω..

Καλή επιτυχία σε όλες και πάνω απ'όλα θετική σκέψη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουπς!!!Τα μπλεξα....τελος παντων δεν αλλαζει κατι...και για τις δυο σας λοιπον οπως και για ολα τα κοριτσια που αυτες τις μερες μου στενοχωριουνται!!!Ειλικρινα καταλαβαινω αυτο που περνατε ολες το περασαμε και καποιες το περναμε ακομα!Ειπαμε αυτο το τοσο λεπτο θεμα αυτος ο ερχομος της ευλογιας στη ζωη μας θελει απιστευτη υπομονη επιμονη κι αγαπη!!

Μια μερα θα χοροπηδαμε!Ειναι θεμα χρονου!!!Φιλακια πολλα και συγνωμη που μπερδευτηκα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vasw mou s'euxaristw k euxomai k gia sena to idio :kiss:

vasoula mou to kserw auto me to milo k oan eipa ston antra mou na pame ksereis ti mou eipe? Oti to nini tha to piasoume prospathwntas oi duo mas.mono voitheia giatrou tha dextoume an xreiastei tipota allo...(o egwismos mallon) pantws s'euxaristw polu k sou euxomai me enan pono :kiss:

Aristina mou den peirazei koritsaki mou siga to lathos ;)

Euxomai k se sena grigora mwraki :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΠΑΤΑΜΕ ΑΠΟ ΕΥΤΥΧΙΑ.ΜΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΥΠΕΡΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΟΛΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΙΑ;ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑΖΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΜΑΣ;ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΧΩ ΩΟΡΡΗΞΙΑ (ΜΕ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥΛΗ)ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΕΤΟΙΟ ΑΓΧΟΣ ΣΑΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ ranini!!

Εύχομαι σε όλες σας σύντομα να γίνετε μανούλες και όσο για το μήλο..εντάξει δεν φτάνει μόνο αυτό αλλά δεν είναι κακό να το δοκιμάσετε..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...