Μετάβαση σε περιεχόμενο

Aman pia............


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

EΛΑ ΒΡΕ RANINI,MH ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ.ΤΟ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΤΩΡΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ.ΚΑΤΣΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ.ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ.ΠΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΕΧΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΡΙΚΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ?ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙΣ ΤΕΣΤ ΟΜΩΣ!ΤΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ.ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΑΨΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ.ΑΣΤΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΕΙΣ.ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xthes eprepe na adiathetisw...Nai kserw den einai polles mmeres

alla eimai toso atuxi pou tha ginei opws ton proigoumeno mina...10 meres kathusterisi k meta mia wraiotati periodos!!

To evgala apo to mualo mou ksexastika alla den kserw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΧΕΣ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ.ΑΥΤΗ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ?ΕΧΕΙΣ ΣΥΧΝΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ?ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΜΕ ΣΕΝΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΟΣΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ.ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΝΑ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ.ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσι μου να ηξερες ποσο με εχει κουρασει κι εμενα το ιδιο ακριβως πραγμα....σε νιωθω απολυτα..υπομονη,μονο αυτο..καποια στιγμη θα ερθει και σε μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανίνι μου.. εύχομαι αυτό το τεστάκι να έδειξε λάθος αυτή τη φορά! Επίσης να'ναι και το τελευταίο τεστάκι που βγήκε αρνητικό!! Όλα να πάνε καλά!! Και να μη μου στενοχωριέσαι!! Θα δεις.. Όλα καλά θα πάνε!! Σου στέλνω ένα φιλάκι.. και όλη μου την θετική ενέργεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην απογοητευσε ρανια μου δεν ξερεις μπορει να μην εδειξε σωστα το τεστ..

αλλα και σωστα να εδειξε θα ερθει συντομα αυτο να σκεφτεσαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε rannini στο έχω ξαναπεί Μην αγχώνεσαι Ξέρω δεν μπορείς αλλα προσπάθησε. Ξέχνα το... Ασε τα τεστ και βγάλτο απ' το μυαλό σου Όταν έχεις καθυστέρηση μη λές Αχ λές να είμαι έγκυος? Απλά περίμενε να αδιαθετήσεις. Γιατί όταν έχεις καθυστέρηση κάνεις τέστ βγαίνει αρνητικό όλο αυτό είναι ψυχοφθόρο! Βγάλτο απ' το μυαλό σου Ξέρω είναι δύσκολο αλλα μόνο οταν το έκανα αυτό έμεινα έγκυος Σε φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω απόλυτα με την φίλη Amanda! Κι εγώ τους τελευταίους 2 μήνες αυτό σκέφτομαι.... όταν βλέπω καθυστέρηση λέω "άντε.... τώρα όπου να 'ναι θα έρθει..." και ηρεμούσα απίστευτα έτσι! Έτσι θα το σκέφτομαι ούτω καθεξής! Ηρέμησε.... είμαστε μαζί σου!!! Απλώς.... όσο το σκεφτόμαστε... τόσο δεν έρχεται!!! Υπομονή γλυκειά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταλαβαίνω πόσο ψυχοφθόρο είναι ολο αυτό αλλά και πόσο δύσκολο είναι να βγει από το μυαλό...

Δυστυχώς όμως , μόνο όταν πούμε οτι δεν θα έρθει και δεν το περιμένουμε , τότε αυτό έρχεται γιατί φοβάται πως θα το ξεχάσουμε για πάντα μετά!!! :cheer:

Πρέπει να ξεγελάσουμε την σκέψη μας λοιπόν.....Το ξέρω,δύσκολο :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και από εμένα.

Το άγχος και η κακή ψυχολογία είναι κακοί σύμβουλοι και ανασταλτικοί παράγοντες σύλληψης.

Χαλάρωσε, απόλαυσε το σεξ με τον καλό σου (γιατί πίστεψέ με όταν μείνεις έγκυος θα το στερηθείς για τον έναν ή για τον άλλο λόγο αρκετά) και πάνω από όλα όταν είσαι μαζί του στο κρεββάτι να μην σκέφτεσαι για μωρά και γόνιμες μέρες κτλ, αλλα μόνο τον καλό σου κι εσένα και πώς θα ευχαριστηθείς περισσότερο αυτές τις μοναδικές στιγμές που ενώνεστε σωματικά και ψυχικά.

Αν χαλαρωσεις και πιστέψεις ότι ένα μωρο όποτε να'΄ναι να΄ρθει θα ΄ρθεί, θα δεις ότι τα πραγματα θα πάρουν το δρομο τους από μόνα τους.

Σου στέλνω όλες μου τις ευχές για να μας ανακοινώσεις σύντομα τα χαρμόσυνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ νωρίς για τεστ. Κάνε άλλα πράγματα να ξεχαστείς και να χαλαρώσεις. Άφησε να περάσουν λίγες μέρες και πας για χοριακή. Άσε τα τεστ γιατί κι αυτά τα σιχαμένα όλο λάθος κάνουν.

Καλή τύχη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω κοριτσια τι να πω!Κι εγω νομίζω οτι κουραστηκα πια!Καθε φορά περιμένεις ένα κυκλο φυσιολογικών λειτουργιών του οραγισμού σου με έλπιδα οτι θα έρθει αυτο που ονειρεύεσε, αλλά πάλι τίποτα. Ποιος όμως μπορεί να καταλάβει των κύκλο των συναισθημάτων που κάθε φορά είναι και χειρότερος!Αυτη η ιδια ροή με κουράζει. Λες στον εαυτό σου οτι αυτός είναι ο μήνας...Κάνεις τις προσπάθειές σου, περιμένεις την μεγαλη μέρα, μετρας μέρες ,μετρας θερμοκρασίες καμιά φορά προσπ..οτι απολαυμβάνεις και μετά αρχιζει το μαρτύριο.Καθε φορα έχεις συπτώματα,κάθε φορά ελπίδα και αγωνιας και περιμένεις. Κια τέλος η απογοήτευση!Περιοδος ξανά. Τελικα αναρωτιεμαι γιατί όλα αυτά? Μηπως είμαι εγωίστρια?Μηπως εχω χάσει το στόχο μου και την αξία του και με νοιαζει μόνο το ότι δεν μπορώ να τα καταφέρω?Αγαπάω τόσο πολύ τα παιδια αλλα τελευταια έχω αρχίσει να σκέφτομαι πολύ διαφορετηκα. Να αμφηβάλω για πολλά!Μηπως θέλω να ικανοποιήσω τον εαυτό μου και ο θεός το καταλαβαινει και έχει διαφορετική άποψη?Θέλω να μην σκέφτομαι τίποτα!Γίνετε....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...