Μετάβαση σε περιεχόμενο

Aman pia............


Recommended Posts

Katalavainw ti lete omws eilikrina tous teleutaious 2 mines den to skeftomai katholou...

Exw alla sto kefali mou...

Fantasteite oti eixa ksexasei k pote perimenw..

Apla merikes fores ksespaw k meta mou pernaei...

Na eiste kala pantws gia tis euxes sas euxomai se oles pou perimenoume ola na einai thetika..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 61
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γεια σας κορίτσια!

Έχω πάνω από ένα μήνα να γράψω, αν και έμπαινα και σας διάβαζα αρκετά. Τον προηγούμενο μήνα απογοητεύτηκα πάρα πολύ όταν αδιαθέτησα και δεν έμπαινα επίτηδες γιατί ήθελα να ξεφύγει λίγο το μυαλό μου από αυτό.

Αυτόν το μήνα ενώ έκανα περισσότερες προσπάθειες με τον καλό μου και πραγματικά δεν το σκεφτόμουν, πάλι αδιαθέτησα! Το καλό βέβαια είναι ότι τώρα δεν με πείραξε γιατί λέω, έχω τις διακοπές μπροστά μου, άδεια, ξεκούραση και δεν με νοιάζει.

Μέσα μου βέβαια αναρωτιέμαι τελικά μήπως συμβαίνει κάτι γιατί έχουμε ήδη σχεδόν έξι μήνες που προσπαθούμε. Και ειλικρινά βρε κορίτσια, εκείνη την ώρα, δεν το βλέπω σαν προσπάθεια, απολαμβάνω το σεξ πραγματικά, αλλά όταν κάνεις ελεύθερα έρωτα, πώς γίνεται να μην το έχεις στο μυαλό σου ότι μπορεί να γίνεις μάνα; γίνεται; Νομίζω ότι θα πάψω να το σκέφτομαι αν κάνω με προφύλαξη μόνο!

Σόρυ που σας κούρασα, αλλά ήθελα να τα πω γιατί θα έσκαγα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!

Είμαι κι εγώ μία από τις πολύ αγχωμένες, που το σκέφτομαι συνέχεια, καμιά φορά μου γίνεται εμμονή...

Περιμένω περίοδο την επόμενη εβδομάδα και συνέχεια πιάνω το στήθος μου να δω αν πονάει, αναρωτιέμαι μήπως τα πονάκια που έχω είναι ένδειξη εγκυμοσύνης και τα γνωστά....

Προσπαθώ να σκέφτομαι λογικά, να πείσω τον εαυτό μου ότι το άγχος μόνο κακό κάνει, αλλά όπως όλες ξέρετε πολύ καλά αυτό είναι το πιο δύσκολο κομμάτι της διαδικασίας.

Χαίρομαι που υπάρχει αυτό το forum γιατί πραγματικά εδώ υπάρχουν γυναίκες που καταλαβαίνουν απόλυτα η μία την άλλη... αλλιώς με ποιον να το συζητήσεις και ποιος να σε καταλάβει... όταν είσαι έξω από το χορό όλα είναι εύκολα...

Τέλος πάντων, θα έρθει σε όλες το πολυπόθητο, αργά ή γρήγορα, είμαι σίγουρη ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ!

Σας φιλώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Pepita!

Κι εγώ στον 6ο μήνα προσπαθειών είμαι και πραγματικά σε καταλαβαίνω απόλυτα... Δεν πιστεύω ότι είναι δυνατό να μην το σκέφτεσαι, να μην το έχεις στο μυαλό σου, να μην ελπίζεις... αλλά δυστυχώς αυτό φέρνει και το άγχος... είναι όμως στ' αλήθεια το άγχος τόσο ανασταλτικός παράγοντας ή απλά ακόμα δεν ήρθε η σωστή στιμή για εμάς;; Πάντως σκέφτομαι, αν μου έρθει η περίοδος την άλλη εβδομάδα, από τον Αύγουστο να αρχίσω πάλι να μετράω από την αρχή, μήπως αυτό με ξεαγχώσει λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΕΠΑΝΑΛΑΒΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΣΕ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ!ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΛΘΕΙ ΚΑΙ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανια μου η φαγουρα που λες μπορει να ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης,συμβαινει ομως και πριν την περιοδο,ειπαμε τα συμπτωματα μοιαζουν πολυ και μονον η χοριακη ειναι σιγουρη,εγω ευχομαι ολοψυχα συντομα να διαβασω την ανακοινωση σου!:) Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρανάκι μου

λίγη υπομονή κορίτσι μου

και θα έρθει το ...σποράκι σου,,,

μην ανυσηχέις!!! Πάντα έρχεται,

έστω κ καθυστερημένα...... χιχιχι!!!

Θετικές σκέψεις...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φαγούρα; Χεχεχε! Εγω είχα φαγούρα αλλά πιο πολυ είχα ευαισθησια στις θηλές. Και τις δυο φορές. Και αυτό πριν κάνω το τεστ. Ό,τι ακουμπούσε στις θηλές μου με τρέλαινε. Ουτε το νερό δεν αντεχα. Έτσι μου μπηκε στο μυαλό ότι είμαι έγκυος τη δευτερη φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω ετσι αποφασισα να κανω τεστ!! ειχα πρόβλημα με το στηθος μου!!!φοβερη φαγουρα και απίστευτη ευαισθησια!!! ηταν και το μονο σημαδι.. εκτος της καθυστερησης...

ολοψυχα το καλυτερο!!! σκέψου θετικά και αισιοδξα !!!

πάντα βοηθαει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια!τι μου κανετε;περιμενω κανενα χαρμοσυνο νεακι σας να παρω τα πανω μου!πωπω κοριτσια το μυαλο μου ειναι συνεχως στο σπορακι που τοσο θελω να ερθει.μετραω μερες,περιμενω πως και πως τις γονιμες,κανω ονειρα..λεμε οτι δεν κανει να αγχωνομαστε μου το ειπε και ο γιατρος εχθες αλλα τον τροπο για να επιτευχθει αυτο δεν μας τον λεει κανεις!πειραζει που κανω ονειρα για κουνιες και στολισμους παιδικου δωματιου;;αυτο προφανως δεν βοηθαει να φυγει το αγχος γιατι οσο σκεφτομαι αυτα τοσο πιο εντονα το θελω και η καρδια μου φτερουγιζει..αχαχαχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΕΛΥ ΜΟΥ!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ ΕΙΜΑΙ...ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΑΝΩ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΜΟΥ...ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΚΑ ΔΩΜΑΤΙΑ, ΜΕΧΡΙ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΣΤΗ ΘΑΛΛΑΣΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!!!!!! ΧΑΧΧΑΧΧΑ!!!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tin eida k polu kala malista....k i sunexeia?

O antras mou pou itan pio sugkratimenos me to thema (gia na min stenaxwriemai egw) tis teleutaies meres k epeidi panta exw mia suxnoouria mou epiane tin koilia k mou elege "mipws exeis mwraki"....

Xthes pesame na koimithoume k gurisa apo tin alli pleura na mi me vlepei pou me epiasan ta klamata(apo ti mia gia tin koilia mou pou ponage k apo tin alli giati pali tzifos) mallon to katalave k eniwsa to xeri tou na mou xaideuei tin plati san na elege den peirazei....

Loipon meta apo 4 mines pou ta eixa ksexasei ola me tin egxeirisi k to podi k ta sxetika pali ksanapesa...

K kserw oti oles epeidi eiste polu kales tha mou peite upomoni k grigora tha erthei k oxi agxos...

Ta kserw auta...apla na mou pei kapoios oti tha mou kanei mia agkalia gia na perasoun ola...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ.. βρε Ρανια μου γμτ...

Ξερω πολυ καλα πως νιωθεις, και πως εκει που πας να παρεις

τα πανω σου.. μολις βλεπεις την περιοδο να ξεπροβαλλει..:(

παλι η διαθεση πεφτει.. και θες να κλαψεις.. τα βαζεις με τον εαυτο σου.

Δεν αλλαζει τιποτα να ξερεις..

Οι πιο πολλες τα περασαμε.. οταν ομως θα ερθει το σπορακι σου,

θα τα ξεχασεις ολα αυτα.. ΟΛΑ..

Τωρα θα μου πεις.. βαρεθηκες να ακους λογια.. αλλα.. κανε υπομονη.

Θα ερθει το μωρακι. Δεν αλλαζει τιποτα αν χαλας τον εαυτο σου..

Ελα να σου κανω εγω μια αγκαλια..

Και αλλη μια η μπεμπιτσα μου, με τα δυο μικρα της χερακια...:)

για να περασουν ολα..

Να εισαι καλα και μη τα παρατας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...