Μετάβαση σε περιεχόμενο

1η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ???


mk23

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΑΛΛΑ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ..!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ...ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ 1η ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ..ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΘΑΡΡΟΣ,2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ 'ΠΑΤΗΣΑ'!ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ,ΠΗΡΑ ΧΑΠΙΑ..ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ...ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ?ΤΙ ΛΕΤΕ???:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπίδες να έχεις πάντα καρδιά μου για ότι ποθεί περισσότερο η ψυχή σου και η καρδιά σου.

Άσε να περάσει λιγάκι διάστημα,μην το σκέφτεσαι και θα δεις όλα θα πάνε όπως επιθυμείς.

Θετικές σκέψεις και αισιοδοξία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai fusika na elpizeis koritsaki mu!!!!!!ola kala tha pane..kai kapoia stigmi sigoura tha erthei to plasmataki sas stin zoi sas...:) :)

oson afora to test...ypologise tonm megalitero kyklo sou..kai prosthese kai 1-2 meroules gia na sai sigouri!!!!;) ;) ;)

kali epituxia!!!!

na mas pei grigora ta euxarista euxomai!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοπελα μου...μα η ελπιδα πεθαινει παντε τελευταια!!!!!!!!

φυσικα κα να εχεις ελπιδες..ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εισαι ηδη εγκυουλα!!!...αν οχι μην το βαλεις κατω ..θα ερθει το μωρακι σας ..θα δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ 9 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΟΜΩΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ. ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!ΑΥΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΚΑΙ ΜΑ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ!!ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΑΡΓΑ Ή ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γι' αυτή την ελπίδα ζούμε. Αν δεν ελπίζουμε, χαθήκαμε!

Σου εύχομαι τα καλύτερα και να είσαι ήρεμη!

Μακάρι να έχεις καθυστέρηση για τους επόμενους 9 μήνες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι να ζησεις ευχαριστες στιγμες τις επομενες ημερες!!!!Να νιωσεις το θαυμα!!!Ελπιζω μεσα απο την καρδια μου να μας ανακοινωσεις τα πιο ευχαριστα νεα!!!Μακαρι να συνεχιστει η καθυστερηση για 9 μηνες ακομα!!!Λεμε λοιπον γιατι οπως πολυ καλα ειπε και η φιλη Εφη η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια!!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ!!!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ!ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΛΟ ΤΟ ΜΗΝΑ ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΩΝΙΑ...!!!ΘΕΛΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ..ΘΑ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ Ή ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΝΑ ΤΕΣΤ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ,ΜΑΚΑΡΙ...ΤΩΡΑ ΑΠΟ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΙΣΩΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ(ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ).ΛΙΓΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΛΙΓΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ..ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΟΥ...ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ,ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ!ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΘΑ ΧΑΡΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΝΕΑ ΣΟΥ,ΤΑ ΠΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NANA ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!ΕΛΠΙΖΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!...ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ...ΜΑΚΑΡΙ...ΑΚΟΜΗ ΤΙΠΟΤΑ,ΠΑΝΤΩΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου μακάρι να πάνε όλα όπως τα έχεις σκεφτείς ……αλά να προσέχεις να μην αγχώνεσαι;) , να περνάς καλά και αν μπορείς που και που να το βγάζεις από το μυαλό σου. :cheer:

Έτσι ήμουνα εγώ των προηγούμενο μήνα έκανα ένα τεστ και είχε μία πολύ αχνή γραμμή για το θετικό αποτέλεσμα ,έκανα και άλλο ένα τεστ μου βγήκε αρνητικό, τελικά τίποτα αδιαθέτησα μετά ακριβός την επόμενη ημέρα :side: .

Αστό λίγο να περάσουν μερούλες ……κάποιος μου είπε πως είναι η ποιο γλυκιά αναμονή αυτή :blink: ,αλλά εμένα μου είχε σπάσει τα νεύρα αυτή η αναμονή , και είμαι πολύ ανυπόμονος άνθρωπος :woohoo: .

Περίμενε 3 με 4 ημέρες και θα περιμένουμε νέα σου και εύχομαι κοριτσάκι μου να έχεις τα νέα που επιθυμείς και να είσαι εγκυούλα ……αλλά έως τότε προσπάθησε να περνάς καλά , και να ξέρεις πως ο επιμένων πάντα νικά !!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΛΙΝΑ&EUAPAP ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..!!!ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ..ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΑΚΟΜΗ..ΓΛΥΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ...!!!!!!!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΜΑΙ...ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ,ΑΝ ΔΕΝ ΦΑΝΕΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΤΕΣΤ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΕΣ ΔΕΝ ΘΕΛΗΣΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ.ΝΑ ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ????ΜΠΑ...ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κοριτσια γεια σας τωρα μολις γραφτηκα και εχω και εγω τις ανυσηχιες μου .δεν εχω καθηστερηση αλλα ειμαι στην 28η μερα του κυκλου μου ο οποιος κραταει 30 με 32 μερες.βεβαια το προηγουμενο μηνα αδιαθετησα στις 5 δηλαδη κρατησε 28 μερες .παντα ειχα φοβερο πρηξιμο σε κοιλια και στηθος απο την 18 με 19 μερα αλλα αυτη τη φορα τιποτα!κανενα συμπτωμα περιοδου λετε να εχει γινει το θαυμα?σκεφτομαι να παω για χοριακη τη δευτερα η να παω ποιο νωρις?να κανω ενα τεστ η να μην κανω?ειμαι σε μεγαλο διλλημα και εχω αγχωθει HELP ME!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ακόμα νωρίς! Φυσικά και υπάρχει πιθανότητα να είσαι έγκυος! Αν δεν αντέχεις κάνε μια χοριακή, αλλά χαλαρά! Μην αγχώνεσαι, γιατί αν δεν είσαι, θα εμποδίσεις την περίοδο να έρθει και θα γίνουν χειρότερα τα πράγματα.

Σου εύχομαι με όλη μου την καρδιά να είσαι εγκυούλα!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΕΙΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΧΑΛΑΡΗ ΚΑΙ ΟΑΛ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!! ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!! ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Αυτό είναι το πρώτο μου μήνυμα και ελπίζω να φέρει γούρι στο forum!

Ευχομαι σε όλα τα κοριτσάκια( και σε εμένα μαζί) μία καθυστέρηση 9 μηνών!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EGV KORITAKI MOY EPI 1.5 XRONO EKNA SYNEXEIA TEST KAI NOMIZA EIMAI EGKYOS KAI META EKLAIGA.THN TELEYTAIA FORA EIXA 2 MERES KAUYSTERHSH KAI ETREJA NA PARV TO TEST.H MANA MOY ELEGE.AX RE KORITSI MOY PERIMENE LIGO PALI UA KLAIS ALLA TO EKANA KAI TSOYP.TVRA EXV ENA MPEMPARO 3.5 MHNWN.EYXOMAI TA KALYTERA KORITSI MOY

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα ακομη σπιτι εισαι ?εγω θα το ειχα κανει ηδη..χαχχααα:woohoo:

τρεχα παρε ενα τεστ!εμενα πολλες φιλες μου μετην 1η μερα καθυστερησης το εκαναν και σε ολες εδειξε εγκυμοσυνη!!!!!!αντε με το καλο1ευχομαι να σου φερουμε γουρι!σου στελνω ολη τη θετικη μου ενεργεια και πολλα φιλια στην κοιλιτσα σου γιατι πιστευω πως εκει κατι υπεροχο φωλιαζει!!!!!!φιλια πολλαααααααααααα:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...