Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2,5 ΜΗΝΩΝ.ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ,Σ΄΄ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ!Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΤΗ ΝΥΧΤΑ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΑΙΦΝΙΔΙΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΑΠΟ 6 ΜΗΝΩΝ ΓΥΡΙΖΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΣ ΠΑΝΤΑ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΥΠΝΑΓΕ.

ΤΗΝ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΕΤΑ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΕΩΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΥΧΝΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ.ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΜΩΡΟ ΠΙΑ.

ΓΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΑ ΜΩΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΠΙ1409 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΘΕΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ.Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 2,5 ΜΗΝΩΝ.ΑΠΟ 1 ΜΗΝΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10 ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ,Σ΄΄ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ.ΤΟ ΚΑΚΟ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ!Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΕΧΩ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΚΟΥΩ ΤΗ ΝΥΧΤΑ.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΑΝΗΣΥΧΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΩ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΑΙΦΝΙΔΙΟΥ ΘΑΝΑΤΟΥ ΑΥΞΑΝΕΤΑΙ ΚΑΤΑΚΟΡΥΦΑ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.

ΑΔΙΚΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ Σ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΤΑΣΕΙΣ!

Ο ΓΙΟΣ Μ ΕΙΝΑΙ 4 ΜΗΝΩΝ.

ΟΝΤΩΣ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΕΡΥ ΑΠΟ ΤΟΝ 2 ΜΗΝΑ.ΕΙΔΙΚΑ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ, ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΩΡΕΣ.

ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΓΥΡΙΖΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΣΑ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ.ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ ΑΛΩΝΙΖΕΙ!

ΠΛΑΚΩΝΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ Τ, ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ Τ......ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΣΥΧΟΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ 8ΩΡΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟΥ ΥΠΝΟΥ:woohoo:

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΡΟΥΜΥΤΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΙΦΝΙΔΙΟ ΘΑΝΑΤΟ, ΠΑΛΑΙΟΤΕΡΑ ΙΣΧΥΕ ΣΑΝ ΘΕΩΡΙΑ.ΟΧΙ ΠΛΕΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάντως όταν γυρνάει μπρούμυτα και τον έχει πάρει για τα καλά ο ύπνος τον γυρνάω και κοιμάτε μετά κανονικά.

Έτσι έχω κι εγώ το κεφάλι μου ήσυχο. Ακόμα και τώρα που είναι 13μηνών τον γυρνάω, αν και πλέον δεν χρειάζεται.

Πάντως ο γιατρός μου είχε πει πως μέχρι να κλείσει χρόνο καλό είναι να μην κοιμάτε μπρούμυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα η μπουμπμου ειναι 3 μηνων και εχει κανα 2 μερες που αρχισε ασυναισθητα να γυρναει μπρουμυτα στον υπνο της και συνηθως καταφερνει να γυρισει παλι στο πλαι - οταν δεν το καταφερει απλα γκρινιαζει να την αλλαξω θεση εγω.

δε νομιζω οτι μπορουμε να κανουμε πολλα οταν κοιματε γιατι αλλαζουν συνεχεια στασεις και θα πρεπει να μενουμε ξαγρυπνες για να τα παρακολουθουμε :silly: :silly: :silly:

οσο για τη συνδεση της στασης με το συνδρομο του αιφνιδιου θανατου δεν εχω ακουσει κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ.TEO COOL ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΠΟΥ ΧΑΛΑΣΕ ΤΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ 8ΩΡΟ ΥΠΝΟ,ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΡΧΙΣΕΙ.ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΕΤΩΝ,ΑΛΛΑΖΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΦΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα από τριών μηνών κοιμάται στο δωμάτιοό του και μπρούμυτα...

Τα είχα παίξει από την αγωνία αλλά όταν ρώτησα τον γιατρό μου είπε να τον αφήνω έτσι!Τι να πω....κάθε ηλικία θέλει την προσοχή μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

min anisixeis...afou mporei k koumantari to kefali tou deksia aristera de iparxei fobos...

emena apo ton 3 mina girise mproumita k apo tote de kathetai anaskela...

k koimatai mooooono mproumita..an to balo anaskela ksanagirnaei..

k an de to afiso na girisei ksipnaei k klaei...

polli to boleyei to mproumita...

na sou zisei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...