Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ


Recommended Posts

...euxomai kai egw me ti seira mou na sou pane ola ma ola kala....upomoni tha perasoun oi meroules kai euelpistoume na mas exeis efxarista nea...euxomai me oli ti dunami tis psuxis mou na exeis ena sporaki stin koilitsa......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ. ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΘΕΤΙΚΕ ΕΝΕΡΓΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΤΕΙΛΕΙ ΟΛΕΣ:) ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλη μου την θετική ενέργεια πραγματικά.

Εγώ γεννάω σε λίγες ημέρες.

Άς πάρει ο Χριστούλης λίγη γονιμότητα απο μένα κι ας την δώσει σε σένα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μην αγχώνεσαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες τόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πολύ μέσα από την καρδία μου. Νιώθω ότι έχω καρδιακούς συμμάχους σε όλο αυτό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκεια μου σου ευχομαι απο καρδιας τωρα το μωρακι σου να εγκαθισταται στην κοιλιτσα σου και σε λιγες μερουλες να εχεις μια χωριακη σε ανεμοδαρμενα υψη:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Martha μου μέσα απο την καρδιά μου να έχεις τα καλύτερα αποτελέσματα και να τελειώσει η ταλαιπωρία σου αυτό το μήνα. Αντε κοριτσάκι μου με το καλό ενα υγιέστατο μωράκι στην κοιλίτσα σου.

Φιλιά περιμένουμε νέα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου στελνω οοοολες τις ευχες και την αγαπη μου γλυκια μου!!!Ολα να πανε καλα και η δημιουργια του Θεου και της αγαπης με τον αντρουλη σου στην κοιλιτσα σου να ξεκιναει να μεγαλωνει!!!Μακαρι οολα να πανε καλα!!!!!Ευχομαι γρηγορα να ακουσουμε τα ευχαριστα!!!Φιλια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...