Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ


Recommended Posts

Σήμερα στις έξι πάμε για την πρώτη σπερματέγχυση.

Κορίτσια βοηθείστε. Κάντε μια ευχή να πάνε όλα καλά και να πάρω την χαρά που μου πήρε η φύση ένα χρόνο πίσω.

Την θετική σας ενέργεια. Από ότι έχω δεί πιάνει και με το παραπάνω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι όλα να πάνε καλά!! Να έχεις το πολυπόθητο αποτέλεσμα! Ένα σποράκι στην κοιλίτσα σου που θα εξελιχθεί σ'ένα όμορφο κι υγιή μωράκι!! Όλη μου την θετική ενέργεια... για τα καλύτερα αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAΡΘΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΟΥ,ΑΛΛΑ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΗΡΕΜΗΣΕ.ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΙΣ ΠΙΟ ΓΛΥΚΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι από μένα ο,τι καλύτερο εύχομαι κορίτσι μου, να το πετύχεις το όνειρό σου με τη σημερινή προσπάθεια! Να πάτε και οι δύο χαμογελαστοί!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σου στελνω κ εγω ολη μα ολη μου την θετικη ενεργεια

κ ευχομαι πολυ γρηγορα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα

δλδ οτι εχεις σπορακι στην κοιλιτσα σου

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

martha1 έγραψε:

Σήμερα στις έξι πάμε για την πρώτη σπερματέγχυση.

Κορίτσια βοηθείστε. Κάντε μια ευχή να πάνε όλα καλά και να πάρω την χαρά που μου πήρε η φύση ένα χρόνο πίσω.

Την θετική σας ενέργεια. Από ότι έχω δεί πιάνει και με το παραπάνω

Και απο εμενα εχεις ΟΛΗ τη θετικη ενεργεια!

Σου ευχομαι τα καλυτερα!!

Καλη επιτυχια!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρθούλα μου , σου έυχομαι αυτη να είναι η πρώτη και η τελεύταια φορά που κάνεις σπερματέγχυση, σου εύχομαι να είσαι τυχερη και να μεγαλωσει ενα όμορφο νινακι στην κοιλίτσα σου. Μην έχεις καθόλου αγχος όλα θα πανε καλά σου στέλνω την θετική μου ενεργεια και γρήγορα να μας ανακοινώσεις τα εύχαριστα νεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελιτσα μου σου στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια κ τις καλυτερες ευχες μου.Ελπιζω να πιασουν!!!!!Εχω περασει απο τη διαδικασια αυτη κ σε καταλαβαινω απολυτα..κουραγιο,πιστη κ υπομονη!Πολλα φιλια!!!!

Γραψε μας τα νεα σου,οταν θα εχεις,οτι κ αν γινει....να εισαι καλα κ ολα να σου ερθουν οπως επιθυμεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την έκανα λοιπόν. Πρώτα πόλλα ευχαριστώ για τις ευχές σας.Μου έδωσαν δύναμη και με συντροφεύουν. Ήταν λίγο κλειστός ο τρράχηλος και χρειάσθηκε να τον ανοίξουν με ένα εργαλείο και πόνεσα λίγο και τρέχει λίγο αίμα από εχθές. Κατά τα άλλα ήταν μια ανόδυνη διαδικασία. Μετά στον υπέρηχο μου έδειξε που μπήκε το σπέρμα και πόσο κοντά στο ωάριο ήταν. Μου είπε να κάνω μια ακόμα ένεση pregnyl την κυριακή. Τώρα σταυρόνουμε τα δάκτυλα και προσευχόμαστε. Σε δεκαπέντε ημέρες θα ξέρουμε. Κόστος 350 ευρώ. Φιλάκια και ευχαριστώ και πάλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια και τις ευχές μου για καλή επιτυχία κορίτσι μου!!

Υπομονή κορίτσι μου και κοίτα να διαβάσεις κανένα βιβλίο να περάσει ο καιρός!!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και από μένα λοιπόν ... για τις επόμενες 15 μέρες πάντα και μόνο θετική ενέργεια... όχι άγχος... και σύντομα τα ευχάριστα νέα !!!!!!!!!! ;)

Να έχεις πίστη ... και όλα θα γίνουν !!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αλήθεια είναι ότι και σήμερα πονάω λίγο στην κοιλιά. Αλλά κάθομαι στην καρέκλα στο γραφείο και δεν μετακινούμε πολύ. Μακάρι, μακάρι να γίνουν φιλενάδες μου. Θέλω το μωρό μου!Μακάρι παναγία μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...