Μετάβαση σε περιεχόμενο

2 τεστ αρνητικα κ καθηστεριση


Recommended Posts

κοριτσια καλημερα

ειχα πει πως θα σας ενημερωσω για τα αποτελεσματα

με εχουν πιασει τα νευρα μου κ δ ξερω που θελω να ξεσπασω

λοιπον αν θυμαστε το σαββατο μιλαγαμε για το αν θα πρεπει να κανω το τες η να περιμενω

περιμενα περιοδο 11/7

τελικα το εκανα το βραβυ κ βγηκε αρνητικο

ειπα αν δ μου ερθουν ως την δευτερα να εκανα χωριακη

αλλα μετα σκεφτηκα μηπως να εκανα ενα τεστ το πρωι κ την παρασκευη να πηγαινα για χωριακη???

περναει κ η κυριακη τπτ

κ ειπα του ανδρα μου να επερνα ενα τεστ ακομα

να το εκανα τηνν δευτερα το πρωι (σημερα δλδ)

κ το εκανα 6 το πρωι

βρε κοριτσια τα νευρα μου

παλι αρνητικο

αλλα δ εχω αδιαθετησει ακομα!!!!

ο κυκλος μου δ μου τα κανει αυτα ειμαι μερα προς μερα σταθεροτατη

σκεφτηκα να περασουν οι μερες κ αν δ μου ερθουν να παω παρασκευη για χωριακη

εσεις τι λετε?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΛΙΝΑ ΜΟΥ, ΣΕ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ! ΕΔΩΣΕΣ ΤΩΡΑ ΤΣΑΜΠΑ ΛΕΦΤΑ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΔΕΙΝΩ ΓΙΑ ΤΕςΣΤ! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΣΟ Η ΧΩΡΙΑΚΗ! ΜΩΡΕ, ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΣΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΩ ΑΛΛΑ ΗΡΕΜΙΣΕ! ΠΗΓΑΙΝΕ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συπτώματα πως θα αδειαθετήσεις έχεις; Αν ναι περιμενε μέχρι την Παρασκευη και αν δεν έρθει πήγαινε για χοριάκη. Αν όμως δεν έχεις τίποτα πήγαινε σήμερα ή αύριο γα χοριακή!! Εύχομαι να είσαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpoygatsoyla moy ...kali soymera !

καταρχην σου ευχομαι οτι καλυτερο κ οτι επιθυμεις...

εγω πριν ενα μηνα περιπου ειχα τα ιδια.. 14 μερες καθυστέρηση περιπου..είχα κάνει κ 2 τεστ .. εκανα κ μια χωριακη κ εδειξε οτι κατι πηγε να γινει κ δν εγινε εε μετα αδιαθέτησα... κανε μια χωριακη για παν ενδεχόμενο κ ολα θα γίνουν!!! μην αγχωνεσε εγω απο εκεινη την μέρα δν σκεφτομαι καθόλου για εγκυμοσύνη κ πιστεύω ολα να πανε καλα

σε φιλώ κ σου ευχομαι ότι καλύτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην ζητω συγνωμη που αργω να απαντησω αλλα με πεταει συνεχεια εξω

λοιπον αγχως δ ειχα καθολου αυτον τον μηνα δ ξερω γιατι

απο το σαββατο ομως που ηταν να αδιαθετησω εχω αγωνια οχι αγχως

συμτωματα περιοδου δ εχω καθολου εχθες μονο με ποναγε για λιγο κατω αριστερα η κοιλια μου τπτ αλλο κ νιωθω λιγο περιεργα ωρες ωρες την κοιλια μου δ ξερω μια μικρη ενοχληση οχι περιοδου ομως

ασχετο αλλα βαφω τα νυχια μου κ μολις ανοιξα το ασετον ανακατευτηκα κ ζαληστηκα

χοριακη δ προκειτε να κανω αν δ ερθει η παρασκευη ετσι γιατι τα χω παρει

κοριτσια τα νευρα μου ο κυκλος μου δ μου τα κανει αυτα ειμαι μερα προς μερα καθε μηνα

γργργγργργργργρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νωρίς είναι ακόμη. Κάνε υπομονή και αν δεν έχει έρθει μέχρι την Παρασκευή, να κάνεις μια χοριακή.

Μην απογοητεύεσαι όμως. Περιμένες λιγάκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ κάτι παρόμοιο είχα πάθει με την τετουλίνα τον πρώτο μήνα που αρχίσαμε να έχουμε ελεύθερες επαφές,είχα 8 μέρες καθυστέρηση πρώτη φορά στη ζωή μου και είχα κάνει 2 τεστ και μια χοριακή.Ήταν λόγω άγχους.παρόλα αυτά έχουμε ακούσει από κοπέλες εδώ στο μαμμυ πουενώ ειχαν αρνητικό τεστ ήταν εγκυούλες.

Λοιπόν πρέπει να ηρεμήσεις και δυστυχώς να περιμένεις 4-5 μερούλες ακόμα και μετά να πας για χοριακή.

Εύχομαι να συμβαίνει το θαυματάκι μέσα σου κι απλά ακόμα να μην ανιχνεύεται στο τεστ.Είναι και θέμα οργανισμού,ξερεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsaki mou...exo tin entuposi oti to ekanes ligo noris...mporei na yparxei kathisterisi alla ta test min nomizeis oti einai kai toso euaisthita..enw i xoriaki sigoura tha deixei..giati arxizei kai auxanetai apo tin proti mera silipsis..min paideuesai me ta test..tsampa lefta...;)

tora paizei kai na exeis agxothei kai na min sou erxontai...xalarose!oti einai na ginei tha ginei!!!!;)

euxomai oti to kalytero kai suntoma ena moraki na erthei stin zoi sas!!!!

perimenoume nea!!!!:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν η απόψη μου είναι να πας να κάνεις μια χωριακή εξετάση ειναι σιγούρα τα αποτελέσματα της σε αντιθέση δηλαδή με τα τεστ εγκυμοσύνης του φαρμακείου. Το εχω ξαναγράψει σε άλλο μήνυμα στο mammy οτι ο γυναικολόγος μου , μου λεέι οτι συμβαίνει συχνά να είναι εγκυος η κοπέλα και το τεστ εγκυμοσυνης να της βγει αρνητικό, επίσης μου έχει πει ενα συγκεκρίμενο τεστ εγκυμοσύνης να παίρνω που είναι πιο αξιόπιστο απο τα άλλα.

Περιμένουμε τα νεα σου τα ευχάριστα mpoygatsoyla σύντομα!!

Φιλάκιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω βρε κοριτσια για την υποστιρηξη αλλο τεστ δ υπαρχει περιπτωση να ξαναπαρω νευριασα υπομονη ως την παρασκευη που θα παω για χωριακη

κ ξαναλεω δ εχω αγχως αλλα αγωνια δ ειναι δυνατον βρε κοριτσια να μην το σκεφτομαι ειναι ???/ δ ειναι!!!

απλα εκνευριζομαι

να το ασετος ασ πουμε ποτε δ με ενοχλουσε ισα ισα μου αρεσε η μυρωδια του

τωρα βρε κοριτσια κ που τα εβαψα τα νυχια μου νιωθω ακομα την ζαλαδα που μου προκαλεσε κ μια φουντωση ουφ κοντεω να σκασω κ δ εχει κ πολυ ζεστη εξω

γιατο νευριαζω με την παλιοπεριοδο αν ειναι να ερθει γιατι δ ερχετε

δ θα με πειραξει αν δ ειμαι το επομενο μηνα να ειμαστε καλα ....

αλλα τσαντιζομαι που ουτε θετικο βγηκε ουτε περιοδο εχω ουτε πονακια ουτε τπτ κ εγω σκεφτηκα μηπως ειναι νωρις για τες αλλα σημερα που το εκανα στην ουσια ειναι 3η μερα καθηστερισης ΑΜΑΝ γργργργργγργρ τα νευρα μου

αφηστε που καπνιζω σαν φουγαρο τουλαχιστον αν δ ειμαι εγκυος ασ μην με παιδευει κ ασ ερθει η σκατουλα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...