Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα βαπτισουμε το μικρουλι μας..


mat

Recommended Posts

κοριτσακια γεια σας..θα βαπτισουμε το μωρακι μας τον αυγουστο 22...θα ειναοι 4,5 μηνων αλλα επειδη θα το βαπτισουμε στο νησι του αντρα μου δεν θελουμε να κανουμε την βαπτιση χειμωνα...

υπαρχει μια ασυνεννοησια η μαμα του ενος απο τους 2 κουμπαρουσ μας επειση τον ειδε μαλλον οτι ψηλοαδιαφορουσε πηγε κ αγορασε τα βαπτιστικα μονη τησ..δεν λεω πως θα επρεπε να διαλεγα κατι εγω απλα τουσ ειχα πει οτι θα ηθελα να παω μαζι να δω τι θα παρουν για να τα ταιριαξω με μπουμπουνιερεσ προσκλητηρια κ διακοσμηση...τελικα εγω σαν θεμα βαφτισης εχω τον μικρο πριγκιππα κ τα ρουχα που πηρα η μαμα του κουμπαρου ειναι σε ναυτικο στυλ...απο την πολη ερχομαΙ K STHN κορφη...τελοσπαντων τι κανω τωρα?

σας αρεσει σαν θεμα ο μικροσ πριγκηπας? θελω να ρωτησω πολλα αλλα σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μην ανησυχεις για το μπερδεγουει... ολοι θα κοιτανε το μπουμπουκακι σου και κανεις δε θα προσεξει την...διχογνωμια! :silly: :silly:

αντε με το καλο η βουτια και μην κολλας σε χαζα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν λες μικρος πριγκηπας εννοεις το γνωστο Γαλλικο παιδικο βιβλιο ή το θεμα που κυκλοφορει απο την Μυρσηνη Κοντου??

τα ρουχακια δε μπορεις να τα αλλαξεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με κοροιδευετε ε? φτου σας...:angry: μηπως ξερετε που μπορω να βρω βιβλιο ευχων? ζωντανη μουσικη η dj? να βαλω τραγουδι οταν θα μπουμε στο κεντρο η ειναι υπερβολη...αλλοι κοβουν κ τουρτα εσεις τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mat έγραψε:

με κοροιδευετε ε? φτου σας...:angry: μηπως ξερετε που μπορω να βρω βιβλιο ευχων? ζωντανη μουσικη η dj? να βαλω τραγουδι οταν θα μπουμε στο κεντρο η ειναι υπερβολη...αλλοι κοβουν κ τουρτα εσεις τι λετε?

βρε mat βαφτιση ειναι οχι γαμος! ποσο περιπλοκο θελεις να το κανεις το τραπέζι??? αν θελεις στολισε με κανα μπαλονι το χωρο, βαλε καλη μουσικη για background και στο τελος βγαλε και τουρτα ως γλυκο αν θελεις... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα :silly:

Λοιπόν προτίμησε dj.Η ζωναντή μουσική είναι λίγο ''βαριά'' για βάφτιση.

Θα σου πρότεινα να παίζουνε συνέχεια τραγούδια και ίσως όταν μπεί ο μικρός σου πρίγκιπας στο κέντρο η μουσική να γίνει λίγο πιο ζωηρή/ήρεμη,δυνατή/χαμηλή.Κατι τελοσπάντων που να δηλώνει οτι υπάρχει μια αλλαγή :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...