Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ....ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα,δεν ξερω γιατι μου συμβαινουν διαφορα τετοια πραγματα εμενα,αλλα θα ηθελα οποια κοπελα εχει αναλογη εμπειρια να μου πει κατι....

Ειμαι σχεδον 34,εχω ηδη ενα κοριτσακι,οπως ξερετε,ομως πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο το...περιεργο με την περιοδο μου.

Αδιαθετησα με μια μερα καθυστερηση,με πιασανε τα γνωστα πονακια,ειδα λιιιιιιγο αιματακι κ λεω ε,ενταξει αυριο θα ερθει κανονικα.Την 2η μερα ειχα πολυ λιγο αιμα σε σχεση με τη συνηθισμενη ροη που εχω,αλλο λιγο τον 3η μερα κ σημερα σχεδον τιποτα.Εντωμεταξυ το αιμα δεν ειταν βαθυ κοκκινο οπως το ξερω τοσα χρονια αλλα καφε πολυυυυυ ανοιχτο.Η διαρκεια της περιοδου μου ειναι τουλαχιστον 5 μερες,κανονικα.

Πηρα το γιατρο μου τηλ.,γιατι οσο να'ναι φοβηθηκα,λεω αντε παλι,τι επαθα αυτη τη φορα;Ο γιατρος μου μου ειπε οτι υπαρχει περιπτωση να ειμαι εγκυος:woohoo:λετε ρε κοριτσια;;;Το εχει παθει καποια κοπελα αυτο;Εχω ακουσει διαφορα αλλα...φοβαμαι ρε φιλεναδες,φοβαμαι εστω κ να ελπιζω...απο τη μια λεω "μπορει να ακουστηκαν οι προσευχες μου",απο την αλλη λεω "αποκλειετε",μιας κ ο αντρας μου εχει ενα προβληματακι με το σπερμα..δεν ξερω ρε φιλεναδες,με καταλαβαινετε ε;Εχω τρελλαθει...λετε να με ακουσε ο Θεος;;Εδω μεσα εχω διαβασει πολλες ιστοριες απο κοπελες που συνελλαβαν ενω οι αντρες τους δεν ειχαν καλο σπερμα...τι να πω;;λετε......;;;;;;;

Αν καποια απ'ολες σας εχει παρομοια εμπειρια ας μου απαντησει.Πολλα φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορώ να σε βοηθήσω πραγματικά στο θεματάκι σου αλλα γιατι δεν κάνεις ενα τεστ , αφου πέσαραν οι μέρες που είναι να αδιαθετήσεις τότε θα δείξει θετικό αν εισαι όντως έγκυος ή κάνε κατευθείαν χοριακή.

μακάρι να σου έρθουν όλα δεξιά και να είσαι όντως εγκυούλα όπως και το θές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου την πρωτη φορα που εμεινα εγκυοσ μου ηρθε για δυο μερεσ καφε αιματακι λεω και εγω τι ανωμαλια ειναι αυτη εχω καθαρισματα πριν ερθει η περιοδοσ κρατησαν 2 μερεσ το πολυ 3 αν θυμαμαι καλα πηγα στον γιατρο αλλα επειδη ηταν η πρωτη επισκεψη σε αυτον μου εκανε τον κλασσικο ελεγχο και μαλιστα επειδη ειχε δει τον τραχηλο καπωσ μου εδωσε αντιβιωση επειδη επεσαν και οι διακοπεσ μεσα δεν πηγα να με δει και περιμενα να μου ερθει η αλλη περιοδοσ με 5 μερεσ καθυστερηση πηγα και μου ειπε οτι ημουν 6 εβδομαδων εγγυοσ!!!!ειχε γινει η συλληψη και ειχα δει καφε αιματακι μια βδομαδα μετα ουτε και αυτοσ ηξερε ακριβωσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που χαθηκες βρε Ζουμπι εσυ???Λοιπον εγω δεν εχω αναλογη εμπειρια αλλα κερω πολλες κοπελες που τους συνεβη αυτο κ ηταν εγκυος!!Ευχομαι να ισχυει τοιδιο και για σενα...:cheer::kiss: :kiss: Κανε μια χοριακη σιγουρα θα δειξει..

Φιλακιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΤΟΥ ΩΑΡΙΟΥ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΙΜΑΤΩΣΗΣ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ ΝΑ ΔΕΙΣ ΓΙΑ 2-3 ΜΕΡΕΣ ΑΙΜΑ ΚΟΚΚΙΝΟ,ΡΟΖ Η ΚΑΦΕΚΟΚΚΙΝΟ.ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΑΡΑ ΣΟΥ ΜΕΝΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ Η ΕΝΑ ΤΕΣΤ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι μμου οταν ειχα μεινει εγκυος μετα απο 4 μερες καθυστερηση,ειχα λιγο αιμα,καφε-ροζ καπως και νομιζα οτι ειναι περιοδος...αλλα δεν ηταν κρατησε μονο μια μερα και μετα εκανα τεστ και βγηκε θετικο!!!!!!

μπορει να εισαι εγκυουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου δεν ξέρω ν'απαντήσω σάυτο που ρωτάς αλλά σου εύχομαι πολύ πολύ καλή επιτυχία και να είσαι εγκυούλα στο 2ο παιδάκι σου!! Μακάρι κορίτσι μου!!

good-luck.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Ζουμπι. Δεν ΄ξέρω αν σημαίνει εγκυμοσύνη αλλά εγώ στη θέση σου με το που θα μου είχε πει ο γιατρός αυτό το πράγμα θα είχα αγοράσει ένα τεστ. Δεν καταλαβαίνω τι περιμένεις..:) εφόσον υπάρχει περίπτωση πρέπει η περίπτωση αυτή ή να επιβεβαιωθεί ή να απορριφθει. Με το να περιμένεις δεν καταφέρνεις κάτι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου, καλή σου ημέρα. Γιατί δεν κάνεις ένα TEST, ή ακόμη καλύτερα μία χοριακή? Αφού κι ο γιατρός σου σου μίλησε για πιθανή εγκυμοσύνη, πάει να πει, πως τίποτε δεν αποκλείεται! Μην το αφήνεις έτσι. Κάθε εγκυμοσύνη χρειάζεται υποστήριξη από την αρχή! Σου εύχομαι τα καλυτερότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ συμφωνησω και εγω με τα κοριτσια!!! Κανε ενα τεστ ή μια χωριακη και τελος η αγωνια σου....ακομα κια νδεν εισαι (που δεν το ευχομαι) τουλαχιστον δεν θα σε τρωει η αγωνια...εγω στην θεση σου δεν θα το αντεχα!!

Ευχομαι το καλλιτερο που επιθυμεις!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου καλημερα! και στις 2 εγκυμοσυνες μου ειχα ακριβως τα ιδια συμπτωματα! καφε υγρακια 2 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο!

Κανε ενα τεστακι και περιμενουμε νεα σου!

ΑΑΑΑΑΑ! ΚΚΑΙ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ! ΞΑΠΛΩΣΕ!

ΜΕΙΝΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΝΕΟΤΕΡΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζούμπι μου τι ωραία είναι αυτα που μας λες???? εχω ακούσει ότι κάποιες κοπέλες που είναι εγκυούλες μπορει να έχουν αυτα τα καφε όπως και συ. μακάρι να είσαι έγκυος το έυχομαι με όλη μου τη ψυχή γιατι ξέρω πόσο το θες όμως βρε καλή μου κοπέλα γιατι δεν κάνεις μια χοριακή για να είσαι σίγουρη??????? τι περιμένεις?????? αν είναι πρέπει αν το ξέρεςι γιατι μετα πρεπει αν γίνουν καποια βασικά πράγματα. άντε κάντην και περιμένουμε νέα. φιλίαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου σου ευχομαι να είσαι εγκυούλα και να μας ανακοινώσεις σύντομα τα εύχαριστα νεα σου βουρ για test εγκυμοσύνης λοιπόν.

Φιλάκια :kiss: και καλά αποτελέσματα σου εύχομαι Ζούμπι μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω ολες για το ενδιαφερον σας,ειστε οπως παντα φοβερο στηριγμα!!!

Ομως για αλλη μια φορα...ο Θεος...η τυχη...δεν ξερω μου εκανε πλακα...τιποτα δεν ειταν κ αυτο,απλα μια ψιλοανωμαλια της περιοδου,πηρα τεστ κ βγηκε αρνητικο.Ο γιατρος μου ειπε πως εχει σημασια το πως νοιωθω το στηθος μου,ε... εγω δεν νοιωθω τιποτα,πονουσε λιιγο κ περασε...

Τελος παντων.προχωραμε...ολα καλα..Παντως ειστε ολες υπεροχες κ σας ευχαριστω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε αυτο το πραγμα ειναι το πιο εκνευριστικο απ ολα!!!!!:angry:

να νομιζεις οτι εισαι εγκυος,να εχεις συμπτωματα,προαισθημα,ακομα και καθυστερηση και τιποτα!!!!:angry:

εγω πρωτη φορα στη ζωη μου ειχα 2 εβδομαδες καθυστερηση και εννοειται πως το ειχα σιγουρο,αλλα ηταν ανωμαλια του κυκλου!!!γαμωτο!!!!ειναι δυνατον????????????????????

σορι ρε ζουμπι μου αλλα τα παιρνω καθε φορα που διαβαζω οτι καποια κοπελα εχει συμπτωματα καθυστερηση,ελπιζει, και μετα τζιφος!!!!

κανονικα θα επρεπε να σε στηριξω αλλιως,και να μη σου θυμησω την απογοητευση αλλα αυτη τη στιγμη ετσι μου βγαινει....δεν μπορω να πω ατι διαφορετικο,οτι δεν επιραζει κλπ...ψεματα θα πω...ευτυχως που το πηρες πιο χαλαρα απο οτι εγω!!!!!

Ελπιζω τουλαχιστον ρε κοριτσακι μου να εισαι τυχερη την επομενη φορα γιατι το αξιζεις μετα απο τοσες περιπτειες αυτο το δωρακι....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω κοριτσαρα μου για την απαντηση σου..να εισαι καλα κ να σου πω την αληθεια προτιμω αυτα που μου ειπες απ'οτι να μου ελεγες...ε...δεν πειραζει...κ τετοια.Μωρε..πειραζει κ παραπειραζει..αλλα..τι να κανουμε;;;μπορουμε να κανουμε κατι;;;

Αυτο λεμε κ με τον αντρα μου...οτι περναει απο το χερι μας θα το κανουμε,απο 'κει κ περα..τι να πω..;;ειναι κ θεμα τυχης.

Ας περιμενουμε λιγο ακομα...κατι θα γινει...θα ερθει κ η στιγμη να ανακοινωσουμε κ εμεις τα ευχαριστα!!!!

Σε ευχαριστω κ παλι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΖΟΥΜΠΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ; ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ. Κ ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ KEEP WALKING ΕΙΜΑΙ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ , ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΘΕΛΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΤΣΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ. ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ Ο ΤΡΟΧΟΣ Κ ΓΙΑ ΕΜΑΣ .ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zoumpitsa mou glukia mu!ti kaneis????:laugh:

loipon emena den mu exei tuxei kati antistoixo..alla etuxe stin mama mu kai stis 3 egkimosines tis...etsi katalavaine oti einai egkios!panta eixe kanoniki roi kai otan itan egkios eixe gia ena 6mino kafe ygra...kai kapoies meres anoixto kokkino!

tora oson afora to adynamo sperma na xereis oti den simainei oti tha exei gia panta..px...an ekane test o andras sou ton iounio kai vgike oti exei adunamo sperma..den simainei oti an xanakanei se ena mina tha isxuei to idio!eutuxos gia pollus andres!!!den fantazesai posoi exoun auto to provlima kai polu polu nea paidia!!!ola thema diatrofis telika...kai agxous!!!:(

zoumpitsa me to kalo na mas peis ta euxarista!!!e????

tha perimeno me agoniaaaaa!!!!!:woohoo:

filakiaaaaaaa!!!!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...