Μετάβαση σε περιεχόμενο

το προσκλητηριο και οι μπουμπουνιερες μας


LENA79

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια. στις 20/9 θα βαφτισω την μικρη μου και θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας το προσκλητηριο και τις μπουμπουνιερες που διαλεξα.οι πρωτες φωτο ειναι οι μπουμπουνιερες νεραιδες θα ειναι στα χρωματα που βλεπετε συν το φουξια και το μπεζ και θα ειναι κρεμασμενες οι μπουμπουνιερες σε μεταλικο δεντρο.το προσκλητηριο ειναι αυτο με το τουλι που μοιαζει σαν καραμελα.τα κορδελακια που θα το κλεινουν θα ειναι σε χρωμα ροζ φουξια και λαχανι οταν τα παρω θα σας δειξω πως θα ειναι κανονικα.

post-3418-1387393469874_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε...δεν το πιστεύω!!!!:lol::cheer: :laugh:

20 Σεπτεμβριου βαφτιζω και εγω την δικιά μου νεραϊδουλα και θα εχω το ιδιο θεμα....ολα τα φτιαχνω νεραιδενια....πολύ ωραιες οι μπομπονιερες σου....:woohoo: εγω βρηκα πολύ ομορφα σατεν πουγκακια φουξια και θα κρεμασω με κερωμενο κορδονι μια μεταλλικη νεραιδουλα!!

Τα προσκλητηρια ειναι χαρτονενια καρτουλες με νεραιδουλα τρισδιαστατη, αν και θα ηθελα κατι πιο πρωτοτυπο (ειχα σκεφτει μπουκαλακι με αμμο)αλλα πρεπει να στειλουμε αρκετες οποτε εγκατελειψα την ιδεα...

Με το καλο να βαφτησεις και εσυ τι δικια σου...:kiss: αλήθεια τι ωρα?:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου παρα πολυυυυυ ομορφαααααα ειναι :woohoo: :woohoo:

καταπληκτικαααααααααααα :lol: :lol:

μπραβο στην επιλογη σου και με το καλο σου ευχομαι B)

:kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΙΕΡΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ?ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΠΡΟΤΟΤΥΠΑ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Η ΒΑΦΤΙΣΗ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας και τα καλα σας λογια .χαιρομαι πολυ που σας αρεσαν.οταν παρω τα προσκλητηρια θα βαλω φωτο για να δειτε πως θα ειναι ακριβως.να χαιρεστε τα παιδακια σας :) :) :) :) :):cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξεχασα να σας γραψω το κειμενο της προσκλησης.

" Νεραιδες ομορφες μικρες

υφαινουν το ονομα μου.

και μου χαριζουνε ευχες

για καθε πεταγμα μου!!

Να χω χαρες και αρετες

κατι να μην μου λειψει.

Να ειναι οι στιγμες μου διαλεχτες.

Το πιο γλυκο χαμογελο

πονος να μην το αγγιξει.

Μαζι με τουτες τις ευχες

θελω και τις δικε σας

αγνες και αληθηνες μεσα

απο τις καρδιες σας !!! "

το κειμενο αυτο το βρηκα απο το internet και μου αρεσε πολυ και επειδη ειναι νεραιδες και οι μπουμπουνιερες ταιραζει μια χαρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...