Μετάβαση σε περιεχόμενο

νεα για το εβελινακι μας!


Recommended Posts

Κοριτσια καποιες απο εσα ξερετε την ιστορια της φιλης μας Κατερινα Καφιρα που εχειτρια παιδακια τον Μπαμπη , την Εβελινα , και την μικρη Σοφια .Λοιποννπριν λιγο καιρο η Κατερινα μας ειπεοτι η Εβελινα δεν ακουγε απο τον ενα αυτακι και θα χρειαζοταν να της κανουν καποια επεμβαση να δουν αν το τυμπανο εχει πειραχτει και ποσο .Θυμαστε ειχε κανει πολλα ακουοραμματα και όλα ειχαν δειξει οτι το παιδι ειχε προβλημα και θα επρεπε να υποβληθει σε ακουστικο κατι που η μικρη λογω ηλικιασ ειναι τεσσαρων ετων δεν το δεχοταν .Ετσι ξεκινησαν καποιες λογοθεραπειες να βοηθησουν .

Χτες η γιατρος τους η οποια ειναι στην Ευροκλινικη επειδη θεωρει οτι τα ακουοραματα δεν ειναι παντα αξιοπιστα βαλανε τη μικρη στην ευρωκλινικη γαι να δουν αν εχει πειραχτει το τυπμανο .Ετσι σημερα το πρωι με όλικη αναισθησια το εκαναν και τα αποτελεσματα ειναι πολυ ευνοικα.Τυμπνο δεν εχει ειραχτει ναιμεν εχει προβλημα ακοης αλλα οχι σε σημιο αν μπει ακουστικο τουλαχιστον οχι ακομα .Η Κατερινα εταει αποτ η χαρα της στειλτε της λοιπον τις ευχες σας.

Ξεκιναω εγω πρωτη και λεω:σΥΜΠΕΘΕΡΑ ΣΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ Η ΕΒΕΛΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΕΡΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΧΑΛΑΡΩΣΕ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και έτσι να συνεχίσουν να πηγαίνουν για το κοριτσάκι της.Της στέλνω πολλά φιλάκια και όχι άγχος.Ξέρω πριν λίγο καιρό πέρασα και εγώ ιστορίες με γιατρούς και χειρουργεία και ξέρω.Οπότε όλα καλά και πάντα μόνο χαμόγελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι μου ευχομαι κοριτσι μου τα καλυτερα για το εβελινακι σου με το υπεροχο ονομα!!!να τελειωσουν ολα γρηγορα και να ηρεμησετε επιτελους μαμα και κορη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε μπράβο. ναι την θυμάμαι την περίπτωση της.

ορίστε τελικά ευτυχώς όλα καλά πήγαν , κρίμα κάποιοι χαζογιατροί να αγχώνουν έτσι τους γονείς ενώ τα πράγματα δεν είναι και τόσο τραγικά.

καλά να είναι το παιδί και ας μην χρειαστεί ποτέ να κάνει τίποτα για το αυτάκι του , όλα να κυλήσουν ομαλά.

τις ευχές μου σε όλη την οικογένεια της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω μπραβο τελεια νεα!!!!!

κατερινουλα εχε θετικη ενεργεια και θα δεις ολο τετοια καλα νεα θα ακους!!

εχεις τις καλυτερες ευχες μου και πολυ πολυ πολυ θετικη ενεργεια απο ολες μας!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τέλεια νέα!! Μπράβο μωρέ το κοριτσάκι!! Πολύ χάρηκα!!! :) Κατερίνα μου.. πολλά συγχαρητήρια και να πάνε ακόμα καλύτερα τα πράγματα! Μια ταχεία ανάρρωση εύχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταπληκτικααα νεαααα :woohoo:

ειδεσ βρε κατερινακι μου;;; γρηγορη αναρρωση και ολα μετα να τα θυμαστε σαν ενα κακο ονειρο ;)

πολλα φιλακια στο κουκλακι σου :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ποσο χαρικα με τα νεα της κατερινουλας και της μικρης εβελινας!!!! μπραβο μπραβο το κοριτσακι αχ θα ηρεμησει και η κατερινα τωρα να σαι καλα βρε βανια μου που μας ειπες τα νεα της να ειναι παντα καλα το κοριτσι μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) Κορίτσια μόλις μπήκα σπίτι και μπήκα για να σας γράψω καταρχάς σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές που μου δώσατε από την πρώτη στιγμή και κατόπιν να σας πώ ότι αυτή τη στιγμή μάνα ακαι κόρη το γιορτάζουν και ειδικά η μάνα είναι μές στην τρελλή χαρά γιατί όπως καταλαβαίνετε ο πρώτος δύσκολος δρόμος της αγωνίας και της αναμονής έμεινε πίσω τώρα το μόνο που μου είπε η ωτοραννυγολόγος είναι ότι συνεχίζουμε την λογοθεραπεία και θα κάνουμε και εργοθεραπεία για να μην της αφήσουμε περιθώρια να αδρανήσει το αριστερό αυτί που έχει το πρόβλημα.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις τωρα ειδα και γω το θεμα!!!

Τι να πω..ΤΕΛΕΙΑ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ, ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ..

ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΕΒΕΛΙΝΑ ΜΑΣ!!!

(Με την οποια πιναμε καφε μαζι με τη μαμα το Σαββατο..)

Το κοριτσακι σου Κατερινα μου εδειξε τις δυναμεις του

απο πολυ μικρο!!

Παντα ευχαριστα ευχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...