Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτούμε. Ποιές (δεν) περιμένουμε?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pepita έγραψε:

Σε ευχαριστώ καλή μου! Επίσης!!!!

Εσύ είχες πάει σε ιδιωτικό; απόγευμα; σε ποιο; Αθήνα μένεις;

EGW THESSALONIKI MENW!NE KANONIKA SE ERGASTIRIO MIKROVIOLOGIKO IDIWTIKO PIGA!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσι μου πολύ ακριβά το πλήρωσες. Εδώ σε ιδιωτικό εργαστήριο κοστίζει 16 ευρω.

Κοριτσάκια ανυπομονώ να μάθω τα ευχάριστα νέα σας.

pepita περιμένουμε να μας ενημερώσεις!!

μαρινιώκαλή επιτυχία και σένα!

Να σας ρωτήσω κάτι?? Αδιαθέτησα στις 7/8 με τα γνωστά συμπτώματα. Μεταξύ αυτών ήταν και το πρήξιμο στο στήθος. Η ροή δεν ήταν αυτή που έχω συνήθως. Κράτησε 5-6 ημέρες και με μικρή ροή.

Τώρα είναι 18/8 και το στήθος παραμένει πρησμένο. Δεν πονάω όπως όταν περιμένω, αλλά το νιώθω πρησμένο. Γιατί δεν ξεπρίστηκε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Από το πρωϊ που ξύπνησα, πονάω πάρα πολύ..... άρα.... μάλλον είναι θέμα ωρών να καταφθάσει.... η σουσουράδα!!!! Δεν πειράζει.... πάμε για τον επόμενο μήνα..... (δεν έχω βαρεθεί να..... προσπαθώ!!!!!) κι αν όλα πάνε όπως τα έχω υπολογίσει..... στις 29 του μηνός που ταξιδεύουμε..... θα είμαι εντελώς "καθαρή!"

Pepita μου, πολύ καλά αποτελέσματα σου εύχομαι ολόψυχα κορίτσι μου! Πανάκριβη πάντως σου την χρέωσαν..... όλοι πια να κλέψουνε.....

Μαρινιώ μου..... μακάρι να έχεις νινάκι χρυσούλι μου! Θα χαρώ πάρα πολύ να μάθω κάτι τέτοιο! Καλή.... υπομονή!!!!

Milinaki μου..... λες να σημαίνει κάτι αυτό με το στήθος????? Μακάρι..... στο εύχομαι πραγματικά!!!!!

Εγώ πάλι βρε κορίτσια..... με τα παράξενά μου όνειρα...... είδα πως έκανα 50 μέρες (!!!!!) ν' αδιαθετήσω...... κι έτρεχα στους γιατρούς..... κι έγκυος δεν ήμουν..... κι αφού έκανα διάφορες εξετάσεις.... διεπίστωσαν πως έχω πολυκυστικές...... ουφ.... φοβάμαι..... ιδρωμένη ξύπνησα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου σημερα επιτελους φευγω διακοπουλες!!!!ακομα δεν μου ηρθε αν και με ποναει η κοιλια μου!!!η θερμοκρασια μου πεσμενη αλλα...τιποτα!!!ευχομαι να μην μου ερθει για τους επομενους 9 μηνες να ησυχασω λιγο!!!

ευχομαι σε ολες μας οτι καλυτερο!!!!συντομα να γεμισουν οι κοιλιτσες μας!!!φιλιαααααααααααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pipitsazouzouna σκεψου τι εμμονη μας εχει γινει που βλεπουμε τετοια πραγματα στον υπνο μας!!!αντε να χαλαρωσουμε λιγακι πια!!!κουραστηκα να ειμαι συνεχεια στη τσιτα τις ημερες που ειναι να'ρθει η ακατανομαστη!!!ααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε αγάπη μου..... τί πράγμα είναι αυτό τέλος πάντων????? Κάθε φορά..... κάθε μήνα.... το ίδιο "τσίτωμα"!!!!!! Βαρέθηκα.....

Πού θα πάτε καλή μου διακοπούλες????? Κοίταξε να ευχαριστηθείς μπανάκια...... μπόλικα-μπόλικα..... κι αγκαλίτσες φυσικά..... κι όταν με το καλό μας έρθεις..... να μας έχεις ευχάριστα κουκλί....

Καλή σου ημέρα Evhdal μου, καλά είσαι? Τί κάνει η αγαπουλίτσα σου???? Μεγαλώνει????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!αντε να μαθουμε κανενα ευχαριστο!εχουμε μερες να διαβασουμε καμμια ανακοινωση εγκυμοσυνης.οταν μπαινω στο φορουμακι μας ειναι το πρωτο που κοιταω.εγω ειμαι πολυ χαρουμενη και γεματη λαχταρα γιατι πλησιαζουν οι μερουλες να παω κοντα στον αντρουλη μου για μια βδομαδα(οπως σας ειχα πει λειπει για ενα μηνα λογω δουλειας)βεβαια ειμαι και συγχυσμενη γιατι το αυγουλακι μου μαλλον βιαστηκε να κατεβει αυτον τον μηνα.απο χθες 10η μερα του κυκλου μου ποναει κοιλια και μεση οποτε...υπολογιζα να εχω λιγο πιο μετα οταν θα ειμαι κοντα του.βεβαια εχω τετοια λαχταρα να τον δω που σιγουρα θα τον ξεζουμισω και που ξερουμε μπορει και να γινει το θαυμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ!!!χαλκιδικη θα παμε!!!τα μπανακια ευχομαι να τα ευχαριστηθω αν δεν ερθει η ακατανομαστη αλλα αγκαλιτσες λιγο δυσκολο γιατι θα εχουμε και το κοριτσακι μας μαζι!!!ειναι η πρωτες της διακοπες και ειναι απιστευτα ενθουσιασμενη κι ευτυχισμενη!!!δεν μπορουσαμε να της το χαλασουμε για τις αγκαλιτσες!!!οταν θα γυρισουμε ομως......ξερεις!!!!

ευχομαι οταν θα γυρισω να ακουσω ευχαριστα απο ολες σας!!!!μην με απογοητευσετεεεεεεε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σου ημέρα ΚΕΛΥ μου και..... καλό ξεζούμισμα!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: Εκεί..... υπερωρίες να τον βάλεις να κάνει..... αφού έλειπε κιόλας...... Φιλιά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί γίνεται βρε κορίτσια φέτος????? Πολύ Χαλκιδική ακούω...... θέλω κι εγώ!!!!! Αν και μάλλον..... κλείσαμε για φέτος!!!!! 4 ταξίδια (μαζί με αυτό που θα κάνουμε σε λίγες μέρες....) ε.... θαρρώ είναι αρκετά!!!! Του χρόνου πάλι.... πρώτα ο Θεός καλά να είμαστε!!!!

Πάντως..... πρέπει να είναι πολύ όμορφη εμπειρία οι πρώτες διακοπές σας με τη μπουμπού σας!!!!! Να την ευχαριστηθείτε όσο μπορείτε περισσότερο!!!!! Αλήθεια, πόσο είναι φιλενάδα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κελυ μου μην στεναχωριεσαι για το αυγουλακι γιατι κι εγω την κορη μου την "επιασα" ενω ειχα ηδη καθυστερηση και χωρις να εχω κοιταξει καμια φορα για γονιμες!!!!!αυτο σημαινει οτι δεν ειναι απαραιτητο να αγχωνομαστε τοσο πια γι αυτες τις 2-3 ημερες!!!απολαυσε τον αντρουλη και...σε 15 μερες θα περιμενουμε την πιο ομορφη ανακοινωση της ζωης σου!!!!καλα να περασετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Enhdal μου..... μ' έκανες και γέλασα πρωϊνιάτικα!!!!!! :laugh: :laugh:

Λοιπόν, είναι ο αγαπούλης μου, που ποζάρει δίπλα στη μεγάλη μας αδυναμία, την ανηψιά μας, κόρη του κουνιάδου μου! 1ο ανήψι.... αντιλαμβάνεσαι.... είναι η θεά μας!!!!! Η φώτο βέβαια είναι λιγουλάκι..... παλιά..... περίπου 2,5 ετών...... τώρα η Αθηνά μας κοντεύει τα 3!!!!! Αλλά είναι μία πολυ-αγαπημένη μας φώτο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου!με αυτα που μου λετε με κανετε να αισθανομαι πολυ καλυτερα ωστε να περασω ακομη πιο τελεια με το αντρουλακι μου!!!ειμαι σε τετοιο αναβρασμο που θα παω!τελικα ποτε ποτε κανει καλο και λιγο η αποσταση ε;;τωρα αισθανομαι πιο εντονη την επιθυμια να τον δω κι απο οταν τα πρωτοφτιαξαμε.αφου μην σας πω οτι εχω και αγχος,δεν ξερω τι να πρωτοκανω για να με δει πιο ομορφη και ανανεωμενη(αν και τα κιλακια μου τα παραπανισια λιγο μου κοβουν τη φορα αλλα τσπ πανω απ ολα καλη ψυχολογια).αντε να περασουμε ολες υπεροχα στις διακοπουλες μας και να επιστεψουμε διπλες και δεν εννοω απο το φαι φυσικα...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Αχ βρε Enhdal μου..... μ' έκανες και γέλασα πρωϊνιάτικα!!!!!! :laugh: :laugh:

Λοιπόν, είναι ο αγαπούλης μου, που ποζάρει δίπλα στη μεγάλη μας αδυναμία, την ανηψιά μας, κόρη του κουνιάδου μου! 1ο ανήψι.... αντιλαμβάνεσαι.... είναι η θεά μας!!!!! Η φώτο βέβαια είναι λιγουλάκι..... παλιά..... περίπου 2,5 ετών...... τώρα η Αθηνά μας κοντεύει τα 3!!!!! Αλλά είναι μία πολυ-αγαπημένη μας φώτο!!!!

να την χαιρεστε και να σασ τρελαινει καθε μερα και περισσοτερο ....

ειδεσ χαμογελο μεχρι τα αυτια ο αντρουλησ σου οταν μεινεισ εγκυοσ που θα γινει συντομα εχω προαισθημα να σου πω ποιεσ πανεσ φοραει ο μπαμπασ μασ θα τισ χρειστειτε σιγουρα :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ το ίδιο.... διπλή απ' το φαϊ είμαι Κ.Τ.Κ. μου!!!!!!!! Άμα γκαστρωθώ..... αλίμονο μου!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

ΚΕΛΥ μου, αυτά τα συναισθήματα που έχεις και τον αναβρασμό..... αχ.... με τί όμορφη νοσταλγία τα θυμάμαι.... τότε που ήταν φανταράκος ο καλός μου..... όταν τα πρωτοφτιάξαμε...... έκανα σαν τρελή να τον δω κάθε φορά!!!!!! Κι ακόμη όμως.... είναι μέρες (ειδικά το χειμώνα, που λείπει πολλές ώρες απ' το σπίτι, λόγω δουλειάς και γυμναστηρίου!) που, έτσι, στα ξαφνικά, θέλω μόνο ν' ακούσω τη φωνή του στο τηλέφωνο.... γιατί..... μου λείπει!!!!!!

Εύη μου..... αυτό το πλασματάκι.... μας ξύπνησε τα πατρικά-μητρικά μας συναισθήματα!!!!! Άσε που έχουμε εκπαιδευθεί πλέον κατάλληλα.... ξέρουμε ν' αλλάζουμε πάνα..... να ταϊζουμε..... να κάνουμε μπανάκι..... να νταχτιρίζουμε..... από τώρα κοιτάω για πάνες για τον άντρα μου...... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε φιλεναδιτσες μου ποσο χαιρομαι που σημερα ειμαστε πιο ευδιαθετες!τον προηγουμενο μηνα πολλες απο μας μαζι κι εγω φυσικα ημασταν σε κατασταση εκτακτου αναγκης που λεει κι ο μακροπουλος με νευρα τσαταλια και με τους αντρες μας αγανακτησμενους μην ξεροντας τι αλλο πια να κανουν για μας.τελικα δεν βγαινει απολυτως τιποτα με το να ειμαστε νταουν η ζωη θελει καλοπεραση κι αυτο θα προσπαθησω να κανω εστω και γι αυτες τις λιγες μερες ξεγνοιασιας που επονται.εχω πεπειστει πια πως μονο με καλη διαθεση θα μεινουμε και εγκυουλες και μετα ποιος μιας πιανει!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...