Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μπήκα στο μηνα μου!


Recommended Posts

Σου ευχομαι να γεννησεις φυσιολογικοτατα ενα υγιεστατο μωρακι!

Αγωνιω και γω μαζι σου!

Να πανε ολα τελεια και να βγει με εναν πονο το μωρακι σου!

Να μας πεις την εμπειρια σου για το vbac!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

bell, dallia, kounoupidi, ritaki, έρχομαι να συμπληρώσω κι εγώ το team που μπήκα στο μήνα μου στις 8/7 και αύριο περιμένω να κάνω ένα επαναληπτικό Doppler για να μου πεί ο γιατρός πότε θα μου τον πάρει τον πρίγκηπά μου με καισαρική καθότι όχι μόνο έρχεται με ισχυακή προβολή, αλλά έχει διπλή περιτύληξη ομφαλίου λώρου γύρω από τον αυχένα του το πουλάκι μου...

Αλήθεια, εάν δείτε το μήνυμά μου πείτε μου πού γεννάτε κι εσείς.

Εγώ πάντως στο Ιασώ και μάλλον θα προτιμήσω 4κλινο.

Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Επιτελους αρχισε η αντιστροφη μετρηση! Μολις χθες, μπηκα στο μηνα μου! Την Τριτη εχω ραντεβου με τον γιατρο μου .... Θα με εξετασει και απο κατω για να δει αν εχω διαστολη! για να δουμε...

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ.....

ΓΕΡΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου!!!!!!

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια και για

τις ευχες σας! Αυριο το πρωι εχω παλι ραντεβου!

Δεν αποκλειεται να με κρατησουν μεσα!

Σημερα απο το μεσημερι εχω κατι πονακια σαν αυτα

της περιοδου, τα οποια μια με πιανουν μια με αφηνουν...

Την προηγουμενη εβδομαδσα ειχα διαστολη 1,5

Αν αυριο εχω 3-4 θα μεινω μεσα!

Οποτε... Αν δεν με δειτε στο forum το απογευμα,

σημαινει οτι δεν εχω προσβαση σε υπολογιστη μιας και θα ειμαι

στο κρεβατι του πονου!

Φιλια πολλα! και συντομα να ακουσουμε ευχαριστα νεα απο οοοοοοοολες οσες περιμενουν να δουν την πολυποθητη γραμμουλα στα τεστ εγκυμοσυνης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaki έγραψε:

bell, dallia, kounoupidi, ritaki, έρχομαι να συμπληρώσω κι εγώ το team που μπήκα στο μήνα μου στις 8/7 και αύριο περιμένω να κάνω ένα επαναληπτικό Doppler για να μου πεί ο γιατρός πότε θα μου τον πάρει τον πρίγκηπά μου με καισαρική καθότι όχι μόνο έρχεται με ισχυακή προβολή, αλλά έχει διπλή περιτύληξη ομφαλίου λώρου γύρω από τον αυχένα του το πουλάκι μου...

Αλήθεια, εάν δείτε το μήνυμά μου πείτε μου πού γεννάτε κι εσείς.

Εγώ πάντως στο Ιασώ και μάλλον θα προτιμήσω 4κλινο.

Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!:kiss:

Κι εγώ Ιασώ θα είμαι και σκέφτομαι κι εγώ τετράκλινο!! Λες να μας πιάσει παρεούλα;; Εμείς θέλουμε να αλλάξει το ζώδιο και να μας βγει λιονταράκος όπως ο μπαμπάς μας!! Αλλά και πριν να βγει.. φτάνει να'ναι γερός!! Ραντεβού στον γιατρό έχω πάλι την άλλη Δευτέρα στις 20 Ιουλίου!! Να δούμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ 2 ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΜΕ 3 ΜΕ ΚΡΑΤΗΣΑΝ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΓΡΗΓΟΡΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ. ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΑ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΕΜΠΤΗ 16/7 ΚΑΙ ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΠΕΤΕΙΟΥ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΑΣ. ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΔΙΑΒΑΛΚΑΝΙΚΟ. ΑΝΤΕ ΒΡΕ.... ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ :cheer: ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ... ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Τελικα γενναω τη Δευτερα 20/7! (πρωτα ο Θεος)

7.30 το πρωί πρεπει να ειμαι εκει!

Ανημερα του Προφητη Ηλια!

Αχ κοπέλα μου... τέλεια!!! Πολύ χαίρομαι!! Εγώ Δευτέρα έχω να πάω γιατρό να με δει!! Λες να μου πει κι εμένα τίποτα για άμεση γέννα;; :woohoo: Έχω πολλά συμπτωματάκια.. αλλά δεν ξέρω, έχω ένα προαίσθημα ότι θα με πάει προς τα τέλη του Ιουλίου ο μπεμπάκος μου!!

Μ'έναν πόνο εύχομαι.. και φυσιολογικότατα!! Να μας γράψεις τα πάντα! Ελπίζω να σε προλάβω πριν πάω κι εγώ!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...