Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΙΜΑΙ Η ΕΛΕΝΙΤΣΑ 22


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΟΔΕΧΤΗΤΕ.ΕΙΜΑΙ 23 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ 29ΧΡΟΝΩΝ.ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΩΡΑΚΙ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ...

ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΓΙΑ ΤΕΣΤ ΠΑΠ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ.

ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ Η ΜΗΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ,Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΣΠΕΡΜΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΛΟΙΠΟΝ ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ....ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΜΑΣ:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλώς ήρθες στην παρέα μας Ελενίτσα!!!

Καλή διαμονή στο καταπληκτικό Mammy........

Μην μου στεναχωριέσαι και μην μου αγχώνεσαι για το μπεμπέ...

...εφόσον όλες σας οι εξετάσεις είναι οκ

το μωράκι θα σας έρθει σύντομα!

Αγκαλίτσες πολλές και τρυφερές χρειάζεται,,, ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!

Είμαι η Μαρί , στην 33ή εβδομάδα κύησης και πολύ ευτυχισμένη!

Σας εύχομαι τα θετικά νέα γρήγορα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσηρθες Ελενη!!!!!!!

Ειμαι η Νατασα 23 και γω και εχω μια μπουμπουκα 4,5 μηνων!

Νομιζω πως οποια κοπελα και να ρωτησεις εδω μεσα θα σου πει οτι συνελαβε οταν απεβαλε το αγχος!

Γιαυτο χαλαρωσε και απολαυσε αγκαλιτσες με τον αντρουλη σου!

Ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου!!!καλως ηρθες στο mammy το καταπληκτικο!!!!!!;)

καλε μην αγχωνεσαι!μικρουλα εισαιιιιιι!!!!!!ηρεμησε!

μην το ψαχνεις τοσο πολυ!θα ερθει οταν χαλαρωσεις κυριως!!!

εγω ειμαι 21 χρονων...για αυτο ειμαστε κοντα σε ηλικιες και σου λεω χαλαρωσε!!!!!:lol:

αφου ηρθες εδω στη παρεα μας ομωςςς!

ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΒΟΗΘΗΘΕΙΣ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΕΜΑΣ!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOVIE ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ...

MARIMARI ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΛΙΓΑΚΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΟΜΑΙ

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ..

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΟΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΚΙ ΣΟΥ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενίτσα καλώς ήρθες στην όμορφη παρέα μας!! Εύχομαι σύντομα να έχεις ένα μπεμπάκι στην κοιλίτσα σου και μια καλή εγκυμοσύνη!!

Όσο για μένα.. Είμαι η Έλενα.. συνονόματη σου.. ή dallia όπως σε βολεύει για να μην μπερδευόμαστε.. είμαι 27 χρόνων κι έγκυος στο 1ο μου παιδάκι! Είναι αγοράκι και σε 1 βδομάδα μπαίνω στον μήνα μου!! Θα χαρώ να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενιτσα καλημερα και καλωσηρθες!!!

Κράτα τα θετικά νεα του γιατρου σας και κλείσε την πόρτα στην αγωνια και το αγχος!!!ακουγεται τετριμμενο αλλά είναι περα για περα αληθινο!!άλλωστε είστε τόσο νέοι και οι δύο!!

Είμαι η Χρυσούλα , 32 χρόνων και περιμενω το αγορακι μου τον Οκτωβριο!!

Ό,τι θελήσεις είμαστε εδώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες κοριτσάκι μου! Είναι φοβερή η παρεούλα που θα σου κάνουνε τα κορίτσια εδώ του Mammyland και θα σου διώξουνε και το άγχος... γι' αυτό ηρέμησε, απόλαυσε τον αντρούλη σου όσο μπορείς περισσότερο κι εύχομαι πολύ γρήγορα να μας πεις ευχάριστα! Ααααα... ξέχασα να συστηθώ... (πού μυαλό!!!) Είμαι η 33χρονη Πηνελόπη κι εύχομαι... η καθυστέρηση που έχω να μου βγει σε καλό!!! Φιλιά και θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΛΕΝΙΤΣΑ ! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ !

ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ, 29 ΧΡΟΝΩΝ Κ ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 11 ΜΗΝΩΝ, ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ.

ΣΕ ΦΙΛΩ Κ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ !!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες ελενίτσα:)

Εγώ πιστεύω ότι όλα ωφείλονται στο άγχος.....

Άστο ελένη μου όποτε έρθει μην το σκέφτεσαι....

Εγώ είμαι 22 χρόνων και ο άντρας μου 29 αλλά προσπαθούμε 2 χρονιά βέβαια εμείς έχουμε και οι 2 πρόβλημα και θα κανω εξωσωματικη. Μην αγχώνεσαι ξέρω κοπέλες που μώλις είπαν ότι δεν με νοιάζει όποτε είναι να έρθει το μωρό θα έρθει μείνανε έγκυες με την πρώτη. Όλα θα πάνε καλά και μην αγχώνεσαι. Φιλιά:kiss::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΙΑΣΕΤΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΑ..

ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΕΣ ΠΕΣ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ.

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΗΡΕΜΙΑΣ...ΒΓΑΛΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΑΣ ΘΑΥΜΑ!!ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ??

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες Εlenitsa!

Είμαι η Λίνα, 30 χρόνων και προσπαθώ κι εγώ για μωράκι εδώ και 9 μήνες περίπου.

Σου εύχομαι γρήγορα να αποβάλλεις το άγχος σου και να έρθει το μωράκι!!

Θα τα λέμε σίγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μικρη!

Ειμαι η Λιτσα,33,εχω ενα γιο 9 μηνων και πολυ ευχαριστως κανω αλλο ενα :P και αλλο ενα και αλλο ενα:)

μη μου αγχωνεσαι! αφου ειναι ολα οκ απο τον γιατρο μη σκας,θα σου ρθει οταν χαλαρωσεις:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες στη παρέα μας Ελενίτσα!!

Χωρις ΑΓΧΟΣ ολα θα γινουν!

Εμεις περιμενουμε το πρωτο μας παιδακι μεχρι το τελος Αυγουστου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...