Μετάβαση σε περιεχόμενο

περιμενω διδυμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα WENDY. Σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη κούκλα μου. Με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου τα αγγελούδια σου !

ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΤΥΧΗ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΜΜΜΜΜΜ ΘΕΛΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΗ...ΠΡΟΣΟΧΗ.. ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ...

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ? ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ...? Η ΑΡΓΟΤΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

ΧΜΜΜΜΜΜ ΘΕΛΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΗ...ΠΡΟΣΟΧΗ.. ΚΑΙ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ...

ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ Ο ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ? ΚΑΙ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΩΡΑ ΑΔΕΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ...? Η ΑΡΓΟΤΕΡΑ?

εξαρταται την δουλεια WENDY μου. εμενα που ειναι ολο πανω κατω - σκάλες - παιδια - φωνες , επαθα στον 2ο κ 3ο 2 αποκολλήσεις και εμεινα 2 μηνες στο κρεββατι. ενταξει νομίζω οτι τα παραλενε και λιγακι βεβαια. αλλα αν ειναι κουραστικη δουλεια , πολλες ώρες και με πολύ πανω - κάτω ή πολυ καθισιο τοτε για μενα παρε αδεια απο τώρα ώστε να εισαι χαλαρη να κάνεις και τις δουλιτσες σου με την ησυχια σου. εγω την εχω πατησει μρ το θεμα κουραση. ξαναρχισα την δουλεια μετα απο λιγο καιρο και τι καταλαβα τωρα εχουν αρχισει συσπασεις και πρέπει να ειμαι στο κρεββατι για τους άλλους μήνες.

απλα για μενα δεν θέλει πολλα πολλα. απο ολα και χαλαρα!!!!!!!!!!!!!

μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε. και να σου πω εγω απο το αγχος καθε 2 βδομαδεςσχεδον ειμαι στον γιατρο να βλεπω οτι ολα ειναι καλα. δεν το βλεπω κακο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριααααααααααα:P καταοληκτικα νεα ο μηνασ μπηκε με το καλοοοοο:woohoo:

σου ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη:) :)

φιλακιαααααααααααα:kiss::kiss::kiss::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

wendy, πολλα πολλα πολλα συγχαρητηρια!διπλη η χαρα και παρα μα παρα πολυ μεγαλη!ολα θα πανε καλα!φαντασου ποσο ομορφα θα ειναι!αχ τι ωραια!μπραβο κοριτσι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ wendy τι υπεροχα νεα ειναι αυτα?τι ομορφα που καλωσορισες τον καινουργιο μηνα?σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να εχεις την πιο ηρεμη,ομορφη,ξεγνοιαστη,υπεροχη εγκυμοσυνη!!!με το καλο να κρατησεις τα μωρακια σου αγκαλιτσα σε λιγους μηνες!!!

και...

βρε κοριτσακι,κατι τελειως μεταξυ μας,δεν θα το πω πουθενα,πες μου σε παρακαλω το μυστικο-κολπο για τα διδυμα!!!!

κ ι ε γ ω θ ε λ ω ! ! !

μ ε τ ο κ α λ ο ο ο ο ο ο ! ! ! !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΕΣ..

Κ.Τ.Κ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΤΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!!!!!!!! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟΤΗΤΑ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ..ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΡΟΛΟ ..ΚΑΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ Η ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΙΔΥΜΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ 1 ΠΡΟΣ 80!!!!!!!!! ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΕΝΕΣ ΟΤΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙ...ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΔΗΛΑΔΗ ΜΕ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΚΕΝΟ ..ΕΓΩ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ..ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ...

ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΠΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΘΕΛΩ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου,με το καλο,μια καλη εγκυμοσυνη και 2 γερα μωρακια σου ευχομαι.να προσεχεις τον εαυτο σου ε,γιατι τωρα εχεις και αλλη ευθυνη ως μελλουσα μαμα.φιλακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΕΛΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ Ε? ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΟΥΤΕ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑ ΤΑ ΕΙΧΕΣ ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ ....ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ? ...ΠΩΣ ΗΤΑΝ ,ΠΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΩ..ΕΧΩ ΑΓΧΩΘΕΙ ΛΙΓΑΚΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΩΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδίτσα δεν θα μπορούσα να μην σου ευχηθώ και μέσα από το mammyland εννοείται.... αν και στα έχω πει αρκετές φορές να σου ευχηθώ ακόμα μια φορά μια πάρα πολύ καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να αγκαλιάσεις και τα δύο τα μωράκια σου!! που είμαι σίγουρη για αυτό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY mou nai kouti mas irthe! S'euxaristw poly!

Loipon h egkymosynh mou htan poly eukolh gia didyma.

Stis arxes eixa anagoules,kaoures k ekana emetous to prwi.

Eixa k ena thema me ton ypno mexri na synithisw na koimamai sto plai gt prin koimomoun mono mproumyta.

K sto telos pali enoiwtha poly varia e einai k fysiologiko me dyo mwrakia.Arxizan k oi zestes...Pantws prhksimata sta podia den eixa katholou.

Auta koukla mou.Oti thes rwta me, megalh mou xara na ta leme :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ WENDY ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΝΕΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΜΗΝΑΣ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ.ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΡΙΔΥΜΑΚΙΑ:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...