Μετάβαση σε περιεχόμενο

περιμενω διδυμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλημερα ...χθες πηγμε για τον πρωτο υπερχηχο ο οποιος εδειξε οτι περιμενω διδυμααααααααα:laugh: :laugh:

ειναι δυνατον??????????

ακομα δεν μπορω να το πιστεψω ...μηπως να με τσιμπησετε,να ξυπνησω απο το ονειρο???????

ακουσαμε και την καρδουλα τους και ο γιατρος μας ειπε οτι αυτην την φορα ολα πηγαινουν μια χαρα..μακαρι ο θεουλης να τα εχει γερα και το φεβρουαριο να τα εχω στην αγκαλιτσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !!!! ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΚΟΥΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΔΙΔΥΜΑ! ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ???? ΧΑΧΑ! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaa!!!αχ τι διπλη χαρα ειναι αυτη!!!!!

με το καλο κοριτσακι μου!!!!!ολα καλα θα πανε!!!!να εισαι καλα, να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και με το καλο σε λιγους μηνες να κρατησεις τα μωρακια σου αγκαλιτσα!!!!

αληθεια μπορει απο τωρα να σου πει αν ειναι διζυγωτικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wendy μου καλή σου ημέρα! Συγχαρητήρια κουκλίτσα μου για την εγκυμοσύνη σου! Κι ακόμη πιο πολλά συγχαρητήρια για τα διδυμάκια!!! Φαντάζομαι θα έχεις τρελαθεί από τη χαρά σου! Μπράβο χρυσούλι μου! Με το καλό! Να προσέχεις την... 2πλογεματούλα κοιλίτσα σου!!! Άντε... να παίρνουμε κι άλλες σειρά... Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!!!!!

Σου εύχομαι μια φανταστική εγκυμοσύνη και οταν έρθει η ώρα να κρατησεις 2 υγιέστατα και ζουζουνιάρικα νινάκια!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά και είναι δυνατόν!:woohoo:

Αφού το είδες και μόνη σου!!!!:woohoo:

Συγχαρητήρια!!!Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και με το καλό δυο υγιή μωράκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

WENDY έγραψε:

καλημερα ...χθες πηγμε για τον πρωτο υπερχηχο ο οποιος εδειξε οτι περιμενω διδυμααααααααα:laugh: :laugh:

ειναι δυνατον??????????

ακομα δεν μπορω να το πιστεψω ...μηπως να με τσιμπησετε,να ξυπνησω απο το ονειρο???????

ακουσαμε και την καρδουλα τους και ο γιατρος μας ειπε οτι αυτην την φορα ολα πηγαινουν μια χαρα..μακαρι ο θεουλης να τα εχει γερα και το φεβρουαριο να τα εχω στην αγκαλιτσα μου...

:silly: :silly: :woohoo: LOIPON AFTOS O MHNAS MOU MPIKE PARAPOLI ORAIA XARIS ESENA!!!!!! K TA ORAIA SOU NEA KOPELA MOU :kiss:

SOU EFXOMAI OLOPSIXA NA EXEIS MIA YPEROXI EGIMOSINI GLIKIA MOU K ME TO KALO NA KRATISEIS STIN AGALIA SOU TA MORAKIA SAS

I PANAGIA MAZI SAS GLIKIA MOU

EFXOMAI OLO AFTO TO MHNA NA AKOUME MONO EFXARISTA NEA GIA MORAKIAAAA:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ..ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΤΗΝ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ..ΤΟ ΜΟΝΟ ΔΥΣΑΡΕΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΕΚΥΜΟΣΥΝΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΔΥΣΚΟΛΗ ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΣΑΚΟΥΣ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΔΥΟ ΚΑΡΔΟΥΛΕΣ...ΤΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΗΧΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α !!!!!!!!

Αυτά είναι νέα για να ξεκινάς την μέρα σου!!!

Μπράβο κορίτσι μου, πολύ χαίρομαι για σένα!

Σίγουρα θα πάνε όλα καλά και σου εύχομαι να μη δυσκολευτείς ιδιαίτερα. Με το καλό τον Φεβρουάριο να μας ανακοινώσεις ότι ήρθαν στον κόσμο τα παιδάκια σου!!!

Καλημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε WENDY . ελα κι εσυ στην παρεα των διδυμομανουλων. Δυσκολα!!!!!!!! ολα στο μυαλο ειναι. περισσοτερη προσοχη ιδιαιτερα στην αρχη και στο τελος θελει. μην σε αγχωνει τιποτα.

το πιο πιθανο αφου ειναι σε δυο σακουλακια ειναι να ειναι διζυγωτικα (99% -χωρις να αινει τελειως σθγυρο βεβαια). αντε να δεις χαρα και παρακατω που θα τα βλεπεις και δυο και θα τα συγκρίνεις. εγω ηδη με τον αντρα μου τα εχουμε χωρισει. ¨το ησυχο λεμε ειναι το δικο του και το παλαβιαρικο ειναι το δικο μου¨

να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη , ασε τι σου λενε οι γυρο. ο καθενας θα λεει τα δικα του και θα σε τσαντιζει - ακομα και στην αρχη. μην τους ακους καθολου.

οτι θες ρωτα χωρις φοβο και παθος.

με το καλο τα μωρουλινια σου , να φανταστω περιπου το φλεβαρη τα περιμένεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο , συγκινήθηκα με τα διδυμάκια σου!!!!

Με το καλό και με μία ληρεμη και απολαυστική εγκυμοσύνη!!

Και βέβαια θα τα κρατήσεις αγκαλίτσα το Φεβρουάριο!!!

Δεν γνωρίζω τι έχεις αντιμετωπίσει , αλλά ξέχνα τα παλια!!

Ολα θα πάνε ωραία και καλά.Απόλαυσε το και να είσαι ήρεμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο , συγκινήθηκα με τα διδυμάκια σου!!!!

Με το καλό και με μία ηρεμη και απολαυστική εγκυμοσύνη!!

Και βέβαια θα τα κρατήσεις αγκαλίτσα το Φεβρουάριο!!!

Δεν γνωρίζω τι έχεις αντιμετωπίσει , αλλά ξέχνα τα παλια!!

Ολα θα πάνε ωραία και καλά.Απόλαυσε το και να είσαι ήρεμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια!!!!:woohoo: :woohoo: :cheer: :woohoo:

φανταζομαι θα εχετε τρελαθει απο την χαρα! ευχομαι ολα ομαλα και με το καλο να κρατησεις τα αγγελουδια σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, τί ωραία αρχή του μήνα! Να είσαι ΠΟΛΥ ευτυχισμένη και μην αγχώνεσαι, θα τα καταφέρεις μιά χαρά και μην ξεχνάς ότι γι αυτό είναι κι ό άντρας σου εκεί, για να σου κάνει τη ζωή πιό εύκολη τώρα, έτσι? Αχ, αύριο πάω για τον πρώτο υπέρηχο κι έχω ΠΟΛΥ αγωνία, το μήνυμά σου ήταν ότι πρέπει για να είμαι πιό αισιόδοξη. Αλήθεια, στις πόσες εβδομάδες είσαι και άκουσες καρδούλες? Εγώ είμαι αύριο 5 εβδομάδων και 6 ημερών (έμεινα έγκυος με εξωσωματική γι αυτό το ξέρω με τέτοια ακρίβεια) και φοβάμαι ότι είναι ακόμα νωρίς και θα δούμε μόνο σάκο οπότε η αγωνία θα παραμείνει..για να δούμε..Να'σαι καλά για την καταπληκτική αρχή ημέρας και μήνα που μας έδωσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και καλό μήνααα

τι θαυμάσιο νέο είναι αυτόοο:woohoo:

Μπράβο, συγχαρητήρια!!

προσοχή εις διπλούν τώρα!

μια τέλεια εγκυμοσύνη να έχεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΛΑ..ΛΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ! MARKER ΠΟΛΥ ΠΛΑΚΑ ΕΧΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ...ΕΧΕΤΕ ΔΙΑΛΕΞΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΠΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙ Ο ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΠΙΟ Ο ΑΛΛΟΣ, ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΧΑ ΧΑ ...

MINNIE 2 ΚΙ ΕΣΥ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ? ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΠΟΤΕ...

ΑDRIANI MOY ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΤΕ ΚΑΡΔΟΥΛΑ..Ο ΣΑΚΟΣ ΟΜΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΦΕΝΕΤΑΙ,ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΑΚΟΥΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΗ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 7 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ...ΜΗΝ ΑΓΧΟΝΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΓΙΝΕ!!!!!!

ΣΕ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΕΒΑΛΑΝ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΣΕ ΔΙΔΥΜΑ ΚΙ ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ!!!!

ΣΕ ΟΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΟΤΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΣΙΓΟΥΡΗ ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ MINNIE MOY ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΕΣΥ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ? ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ! ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΒΙΑΣΥΝΗ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...