Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινουργιες ιδεες για βρεφικο δωματιο


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

YUKI ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΩ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ ΟΤΑΝ ΒΡΗΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΑΙΤ ΜΕ ΝΕΡΑΙΔΕΣ!!!

ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΙΑΠΩΝΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ

ΠΟΥ ΕΒΛΕΠΑ ΠΑΛΙΑ....

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ

ΚΑΙ ΝΑΜΗΝ ΔΙΑΛΕΞΩ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΗΔΗ!

eirinif ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!ΦΟΒΕΡΗ Η ΖΟΥΓΚΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera ti kanete?se eyxaristo poli purple!!!ki ego apo tin arxi i8ela na paro toy pali alla itan poli akribi etsi brika ki ego ayto to magazi kai ta pira ola sxedon ligo parapano apo oti ekane i koynia toy pali enta3ei einai ligo diaforetiki alla kai ta lefta megali diafora...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα.

Όλα τα δωματιάκια σας είναι super. Eirinif και purple οι τα επιπλάκια σας είναι από τον Μωρουδόκοσμο έτσι? Μόλις χτες έκλεισα την ίδια κούνια!! και την ίδια σιφινιέρα. Και εγώ έβαλα την ζωγραφιά της pali αλλά έχω χρώματα λαχανί με καλαμί. Purple η ζωγραφιά σου με την νεραιδούλα μου άρεσε πολύ. Λες άμα ρωτήσω στο μαγαζί να την έχουν η είναι μόνο για σένα?

Καλορίζικα και πάλι και εύχομαι σύντομα να τα γεμίσουμε όλες μας με υγιεί και χαρούμενα μωράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΜΑΣΤΕ......

ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ!!!!!

ΕΓΩ ΘΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ ΓΕΝΑΡΗ....ΚΟΥΝΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ....ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΕΧΩ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΩ ΕΥΒΟΙΑ....ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝΚΑΛΑΘΟΥΝΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ.....ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΘΑΛΛΑΣΙ...ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΑΥΤΟ.....ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ....ΘΕΛΩ ΕΝΑΑΛΛΟ ΧΡΩΜΑ...ΛΕΤΕ ΝΑ ΒΡΩ ΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ 'Η ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΡΑΨΩ ΕΓΩ????ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ....ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ.....

ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ....ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ.....

http://

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eirinif έγραψε:

ANNASOFIA na apo ton moroudokosmo einai oso gia tin photo mporeis na pas esi oti photo 8es kai na stin baloyn stin koynia

Από πιο site κατέβασες τη φώτο με την νεραιδούλα? Αν δεν σε πειράζει πες μου να πάρω καμιά ιδέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

didinouli καλημερα εχω δει καλαθουνες στο εμποριο σε πολλα χρωματα κιτρινο,πορτοκαλι,πρασινο σιγουρα τα μεγαλα καταστηματα θα εχουν ποικιλια χρωματων

σας βαζω και εγω μια φωτο του δωματιου μας να παρετε μια ιδεα (αν σας αρεσει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

γεια σας!

θελω τη γνωμη σας για βρεφικο δωματιο.. το μωρακι μου ειναι κοριτσακι και θα ξεμυτισει το φεβρουαριο...

ειδα μια φωτο στο ιντερνετ και μου εκανε εντυπωση. αφηστε και απο χρωματα και τετοια δεν μπορω να αποφασισω ευκολα.. εχω μπερδευτει.. πειτε μου για τη φωτογραφια που σας βαζω εδω τη γνωμη σας... για τους τοιχους του δωματιου εννοω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Βλέπω πολλές φωτογραφίες απο κοριτσίστικα δωμάτια! Τα αγοράκια τα αφήσαμε λίγο παραπονεμένα! Λοιπόν, σας παρακαλώ να μου δώσετε τα φώτα σας για το πως ανεβάζουν φωτογραφίες, έτσι ώστε να βάλω & τα δωμάτια των αγοριών μου! Βέβαια πρέπει πρώτα να καταφέρω να τα έχω συμμαζεμένα για να τα φωτογραφίσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

Είδα το video σου και έπαθα πλάκα!Έχω το ίδιο κρεβατάκι με την betty και θα ήθελα να ξέρω που βρήκε το χαλί και την ταπετσαρία που έχει βάλει στο δωματιο.Μου άρεσαν πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...