Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καινουργιες ιδεες για βρεφικο δωματιο


Recommended Posts

Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!Κ ΠΗΡΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΛΑΘΟΥΝΑ,Κ ΤΟ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ,Κ ΤΟ ΚΑΛΑΘΑΚΙ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΟΝΕΙΡΕΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΣΙΔΕΡΑΚΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΕΞΕΧΕΙ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ..ΚΑΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΑΘΟΣ ΜΑΛΛΟΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

mummydi χαχαχα!!! μια απο τα ιδια!!!

Κι' εμας προεξεχει αλλα δεν υπαρχει αλλη λυση!!

Εγω περιμενα να εχει καμια τρυπουλα απο πισω αλλα... μπααα!!

Ααααααααααα!!! καλαθουνα δεν μου εδειξαν... :angry: :angry: :angry:

και πηρα μια αλλη..!! τα υπολοιπα τα πηραμε κι εμεις!!!! :) :) :)

Απο την φωτο χανουν... ειναι πολυ πιο ομορφα απο κοντα..!

KPAP μου πολυ ομορφο και ζουζουνιαρικο το δωματιακι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ??ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΕΛΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ 4 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ Η ΤΕΜΠΕΛΟΥΛΑ ΔΕ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΔΙ ΑΚΟΜΗ....

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ,ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΤΗ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ Κ ΟΙ 2 ΓΕΡΕΣ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!-ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πράγματι Φανούλα μου,

έχεις ετοιμάσει τα πραγματάκια σου

ή θα τα κάνεις τα μεσάνυχτα?????????????????????????????

Mascara, consiler, νυχτικό , βρακάκια και σεσουάρ....

....τα απαραίτητα δηλαδή (!)

και τα υπόλοιπα στα φέρνουν μετά,,, χιχιχιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω αυτην την προικουλα πηρα!!!!!!!!!!!!!!!

χαχαχαχχαχααααα

και εγω επισης ειχα θεμα κμε την κουνουπιερα!!!Απο τη μεσα μερια εχει κ αλλες 2 κορδελιτσες (ροζ) .Εδεσα τις 2 πισω στην πισω (γωνια του σιδερου κ τις 2 μπροστα στην ακρη του!!!Το ταρακουνησα και δεν επεσε!!!Τωρα αν γεννησουμε ταρζανομπεμπουλες.... :silly: :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήγαινε στο site του google.gr και πάτησε baby rooms και πήγαινε εκει που λέει αποτελέσματα εικόνων για το baby rooms.θα σου βγάλει μόνο εικόνες απο παιδικά δωμάτια και απο κατω θα έχει κ το site απ΄όπου είναι οι εικόνες εκείνες.

Επίσης στο site www.decofun.com θα βρεις τα σχέδια σε αυτοκόλλητα της εταιρίας που θα τα βρεις στα μαγαζιά όπως και στο cozycorner.gr έχει αυτοκόλλητα για το παιδικό δωμάτιο τα οποία και αυτά θα τα βρεις σε μαγαζιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ ΚΑΙ MUMMYDI Η ΠΡΟΙΚΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ.ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΚΙ ΕΓΩ.ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΗ ΠΗΡΑΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΤΗ ΠΛΗΡΩΣΑΤΕ?ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΛΗΤΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΤΟ ΔΙΝΟΥΝ ΣΕΤ 249.ΕΓΩ ΟΜΩΣ ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΗ ΚΟΥΝΟΥΠΙΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kider εγώ την ίδια προίκα την βρήκα στον ΜΩΡΟΥΔΟΚΟΣΜΟ με 110 ευρώ αν θυμάμαι καλά. Είναι το πρατήριο τις βιοτεχνίας που τα φτιάχνει. Εγώ πήρα τελικά ένα άλλο σετ που μου άρεσε καλύτερα και ήταν στα 70 ευρώ.

Θα σου έλεγα να κοιτάξεις και εκεί. Εγώ βρήκα και πολύ ωραία έπιπλα σε τιμές χονδρικής. Τώρα ψάχνω για τα χρώματα που θα βάψω το δωμάτιο γιατί τα έπιπλα θα έρθουν τέλος Ιουλίου με αρχές Αυγούστου και πρέπει να το έχω έτοιμο.

Ελπίζω να σε βοήθησα.

Φιλιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κοριτσακια επαναφερω το θεμα επειδη αρκετες εχετε φτιαξει τα δωματιακια των μωρων σας τον τελευταιο μηνα. Περιμενουμε ιδεες. Νομιζω οτι εχει ερθει η ωρα να αρχισω και εγω να αποφασιζω δεν εχω δει τιποτα και μπηκα στην 27η εβδομαδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΟΝ ΜΩΡΟΥΔΟΚΟΣΜΟ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!!!!!ΤΙΜΕΣ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ ,ΣΟΥΠΕΡ Η ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΙΜΕΣ ΧΟΝΔΙΚΗΣ!!!!;) ΣΟΥ ΒΑΖΕΙ ΣΤΑ ΕΠΙΠΛΑ ΟΤΙ ΖΩΓΡΑΦΙΑ ΘΕΛΕΙΣ,ΣΤΗΝ ΠΡΟΙΚΑ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΤΙ ΣΧΕΔΙΟ ΘΕΛΕΙΣ.....ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΖΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΑΛΛΟΥ ΜΕ 3000ΕΥΡΩ ΜΕ 1000 ΠΑΙΡΝΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!!!!!!ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΕΙΧΑΝΕ ΓΡΑΨΕΙ ΓΙΑ ΤΗ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

didima έγραψε:

Κοριτσακια επαναφερω το θεμα επειδη αρκετες εχετε φτιαξει τα δωματιακια των μωρων σας τον τελευταιο μηνα. Περιμενουμε ιδεες. Νομιζω οτι εχει ερθει η ωρα να αρχισω και εγω να αποφασιζω δεν εχω δει τιποτα και μπηκα στην 27η εβδομαδα

Μπορεις να δεις εδω,εχουμε βαλει στηλη ΦΤΙΑΞΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ,εχει οδηγιες για δωματιο με θεμα φυση,θα βαλουμε κι αλλα...;):)

http://www.errikosartdesign.com/kids/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Πολυ ωραιο το δωματακι σου!!!Ποτε με το καλο περιμενεις τον μπεμπη?Η αλλαξιερα μου αρεσει πολυ και θα παω να την παρω και εγω απο το ΙΚΕΑ!!!Με εναν πονο σου ευχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουμε την ιδια ντουλαπα κ την ιδια ραφιερα ,δεν πηρα το κομματι της αλλαξιερας γτ εχω ξεχωριστη αλλαξιερα,κ εμεις κολλησαμε τον Γουιννυ επανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...