Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΜΕΝΗ!!!


Recommended Posts

Καλησπερα! Σημερα η κορη μου πηρε το "Αναμνηστικο" της απο το νηπιαγωγειο! Ηταν η 1η χρονια που πηγε σχολειο και γυρισε καταενθουσιασμενη ! Μεγαλωσαμε! του χρονου παμε νηπιο!:woohoo:

(προδημοτικη λεγεται στην Κυπρο) σνιφ!:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ bell μου κι εμεις καναμε γιορτουλα την περασμενη βδομαδα και πηραμε το πρωτο μας αναμνηστικο!!!την ακουγα που ελεγε το ποιηματακι της κι εκλαιγα σαν μωρο.δεν μπορω να το πιστεψω πως μεγαλωσε τοσο!!!!ειναι απιστευτο!εμεις του χρονου θα παμε προνηπια.σε 2 μηνες κλεινουμε τα 4.εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια... Εις ανώτερα Bell μου!! Με το καλό και στο δημοτικό να πάτε!!! Θα πρέπει να 'ναι κι αυτό ένα από τα ωραιότερα συναισθήματα του να έχεις παιδάκι!!! Αχ, συγκινήθηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακούμε εσάς και βλέπουμε το μέλλον. Πράγματι αυτά τα παιδιά διαρκώς συγκινήσεις δίνουν...

Να χαίρεστε τα παιδάκια σας κορίτσια και να τα καμαρώσετε μεγάλα με πολύ τύχη και υγίεια...

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου βρε Μπελίτσα...Το πρώτο αναμνηστικούλι σας;:woohoo:

Να της το φυλάξεις να το έχει και μεγαλώνοντας :lol:

Πολλά φιλιά στην ζουζούνα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΝΙΖΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ! ΑΚΟΜΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ! ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΟΝΟ, ΔΑΚΡΥΖΩ! ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ, ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ! ΗΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΙΤΗΚΟ! ΣΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΚΟΡΝΙΖΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ! ΑΚΟΜΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΑ! ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΩ, ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΚΕΨΗ ΜΟΝΟ, ΔΑΚΡΥΖΩ! ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΣΑΝΤΟΥΛΑ, ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΑΜΑ ΠΑΩ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ! ΗΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΙΤΗΚΟ! ΣΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ????

Θα τρεχουμε κ δεν θα φτανουμε!

χαχαχαχαχααχα

Καντινου μου μηπως βιαζεσαι λιγακι?

...Λεω τωρα εγω!:silly: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Καλημερα σε ολες τις μαμαδες και να χαιρεστε τα παιδιακια σας ,ο δικος μου γιοκας ειναι 4 12 και φετος τελειωσαμε το προνηπιο,ε απο την αρχη της χρονιας αντι ναι κλαιει εκεινος ...εκλαιγα εγω..στον αγιασμο,τα Χριστουγεννα με το ποιημα,την 28 παλι με το ποιημα,στην γιορτη της μητερας οταν μου εφερε καρτουλα..και φυσικα στο τελος της σχολικης χρονιας..σε καταλαβαινω φιλη μου,ειναιτο πιο υπεροχο συναισθημα που εγω προσωπικα εχω βιωσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σε ολες τις μαμαδες και να χαιρεστε τα παιδιακια σας ,ο δικος μου γιοκας ειναι 4 12 και φετος τελειωσαμε το προνηπιο,ε απο την αρχη της χρονιας αντι ναι κλαιει εκεινος ...εκλαιγα εγω..στον αγιασμο,τα Χριστουγεννα με το ποιημα,την 28 παλι με το ποιημα,στην γιορτη της μητερας οταν μου εφερε καρτουλα..και φυσικα στο τελος της σχολικης χρονιας..σε καταλαβαινω φιλη μου,ειναι το πιο υπεροχο συναισθημα που εγω προσωπικα εχω βιωσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο σπιτι μου εχω μια ντουλαπιτσα απο το ΙΚΕΑ στο χωλ οπου σε κουτιτσες και κουτακια μαζευω ολα τα αναμνηστικα των παιδιων μου απο τα νηπια ,τωρα απο το δημοτικο...δεν μου παει καρδια να πεταξω τιποτα,ακομη και τα πρωτα τετραδια ορθογραφιας εχω κρατησει ...η ντουλαπιτσα βεβαια γεμισε και ερχεται και 3ο μικρακι και να δω που θα τα βαζω στο τελος:P :P :P

και η συγκινηση ....συγκινηση...καθε φορα τα ιδια και κλαμα η κυρια:blush: μα τι κακο κι αυτο,μηπως δεν κανει να ειμαστε τοσο ευσυγκινητες?με αυτη μου την συμπεριφορα βλεπω ωρες ωρες οτι τα παιδια μου τα εχω κανει ευαισθητα σε σοβαρο βαθμο:unsure: τα συναισθηματα ομως ειναι υπεροχο πραγμα και οποιος δεν εχει νιωσει ετσι ,χανει.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...