Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!θΑ ΜΕ ΚΑΛΩΣΟΡΊΣΕΤΕ Κ ΕΜΕΝΑ..??


mummydi

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!

ΕΙΜΑΙ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,26 ΕΤΩΝ,ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ Κ ΕΡΩΤΑ ΤΗς ΖΩΗς ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008..Κ ΓΡΑΦΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ,ΤΡΥΦΕΡΗ Κ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗς ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΥΛΟΓΗΣΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑς ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΛΑΒΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ,Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ...

ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑς...ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΑΡΕΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ.ΜΩΡΕ ΠΩΣ ΒΑΖΕΤΕ ΤΙΣ ΕΙΚΟΝΟΥΛΕΣ ΚΑΤΩ?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΓΩ.ΕΙΜΑΙ ΝΕW!!ΑΠΑΝΤΗΣΕ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ GOLD!XIXI

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κ καλως ηρθατε στην παρεα mummydi και TINKYBEL!!!

Ολα τα καλα σας ευχομαι!!!Να γεμισουν τα σπιτια σας νινακια!!!

Θα περιμενω μπας κ γραφει η μπουγατσουλα για τα τικερακια αλλιως θα σας πω σε λιγακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχα λοιπον θα πας να κανεις κλικ πανω στο τικερακι μου θα σου βγαλει την σελιδα εκει θα διαλεξεις αυτα που θες με τηνν ημερομηνιες κτλ

απο κατω θα σου εχει 2 κουτακια με κατι κωδικους μαρκαρεις το πρωτο κουτακι κ κανεις αντιγραφη κ επικολληση στο επεξεργασια προφηλ εκει εχει ενα κουτακι που λεει υπογραφη εκει κανεις την επικολληση

ελπιζω να βοηθησα λιγακι χιχιχι:P :laugh: :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες Κωνσταντινα μου!Με το καλο το μωρουλινη σουνα ερθει και με ενα πονο.Ειμαι η Ιωαννα81 και εγω ειμαι εγκυος στο 3ο μου κοριτσακι 6 μηνων.Θα τα λεμε απο εδω και περα!Οσω για τον πονο αυτοδιαφερει απο γυναικα σε γυναικα!Ενα ομως σημαδι ειναι οτι (θυμασε τα πονακια της περιοδου)σκεψου λιγο πιο εντοσνα....Μην ανχωνεσε ,να σκευταισε ,οτι οι πονοι της γεννας ξεχνιουντε οταν παρεισ αγκαλια το μωρουλινη σου.συγνωμη αν σε κουρασα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ήρθες στην τρελοπαρέα μας!!! :woohoo: :silly: :laugh: :silly: :woohoo:

Με το καλό να έρθει και το νινί στην ευτυχισμένη σου ζωή!!!

Ειμαι η Βάσω, 26 χρονων και δεν έχω ακόμα μωράκι...

Θα τα λέμεεεε!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κι από μένα.. Με το καλό το μωράκι σου!! Εγώ είμαι η Έλενα, 27 χρόνων και περιμένω κι εγώ το πρώτο μου παιδάκι .. έως τις 6 Αυγούστου. Είναι αγοράκι!! Θα χαρώ να τα λέμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως μας ηρθες Κωνσταντινα μου!!!Αχ τι καλα!Ευχομαι να ειστε παντα ευτυχισμενοι και ευλογημενοι!!!Να ειστε υγιεις και αγαπημενοι!!!Με το καλο να ερθει και το λουλουδακι σας γερο!Ειμαι η Κωνσταντινα 26 και ειμαι στην αναμονη του ερχομου αυτης της ευλογιας στην ζωη μου.Φιλακια :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!

ΕΙΜΑΙ Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ,26 ΕΤΩΝ,ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ Κ ΕΡΩΤΑ ΤΗς ΖΩΗς ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΙΣ 4 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2008..Κ ΓΡΑΦΩ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ Η ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ,ΤΡΥΦΕΡΗ Κ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗς ΜΟΥ ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ Η ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΕΥΛΟΓΗΣΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑς ΕΙΝΑΙ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΣΥΝΕΛΑΒΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΑΣ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ,Η ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΠΟ ΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΡΑ...

ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ Κ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕς ΣΑς...ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΠΑΡΕΑ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Κωνσταντίνα μου εύχομαι να είσαι πάντα αισιόδοξη κι ευτυχισμένη. Καλώς όρισες στο μαμμυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ,ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ,ΘΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ,ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕς ΥΓΙΕΙΣ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...