Μετάβαση σε περιεχόμενο

πειτε με χαζη αλλα εχω απορια


Recommended Posts

βρε κοριτσια μην με κοροιδεψετε σας παρακαλω αλλα εχω απορια

τον κυκλο μας σαν συνολο ημερων τον μετραμε απο την ημερα που μας ερχετε η περιοδος εως την επομενη ή απο την ημερα που μας τελειωνει εως την ημερα που θα μας ερθει ξανα???/:blink: :S

δλδ εγω ειχα 21/5 εως 25/5

κ μετα 15/6 εως 19/6

ως τωρα νομιζα πως ο κυκλος μου ηταν 21-22 ημερων :blink::S:side:

αλλα χθες που μιλαγα με μια φιλη μου ,μου ειπε πως ειναι 25-26 ημερων

ειναι αληθεια????:side::S

μην με κοροιδεψετε pls:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο κυκλος μετριεται απο την 1η μερα περιοδου μεχρι την 1η μερα της επομενης περιοδου!!πολυ σωστα σου ειπε η φιλη σου,ο κυκλος σου ειναι 26 ημερων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουγατσούλα μου... λάθος τα μέτραγες βρε;; Ο κύκλος υπολογίζεται από την πρώτη μέρα της τελευταίας περιόδου! Δηλαδή αν αδιαθετήσεις 2 του μηνός και ξαναδιαθετήσεις 2 του επόμενου, μετράς από 2 μέχρι 2 πόσες μέρες είναι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι βρε κοριτσάκια μου δεν είναι έτσι. Ο κύκλος ξεκινάει την 1η μέρα της περιόδου και τελειώνει μία ημέρα πριν έρθει η επόμενη.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου μωρε τοσο καιρο λαθος μετραγα??????:angry::P

:blink::blush::S:side: αχ βρε κοριτσακια μου σας ευχαριστω πολυ

τι χαζη που ειμαι μωρε!!!!:angry::blush:

τσαμπα κυνηγουσα τον ανδρουλη μου ????

γιαυτο κ 2 μηνες δ εβλεπα το μεγαλο +

α! ρε γμτ τι χαζη που ειμαι :angry: χαζη χαζη χαζη 25 ετων κ τελικα μυαλο 5χρονου παιδιου εχω νευριασει πολυ με μενα

σας ευχαριστω βρε κοριτσια

τωρα αρχιζει το κυνηγι:P :silly:

ΥΓ συγνωμη που δ απαντησα αμεσως αλλα πηγα σουπερ μαρκετ κ γυρισα

παντως σας ευχαριστω ξανα που μου ανοιξατε τα στραβα μου :blink::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΡΕ ΠΩΛΙΝΑ!!! ΤΖΑΜΠΑ? Ε, ΟΧΙ! ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΝΤΕΧΑ! ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΩ! ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ! ΤΩΡΑ ΤΟ ΕΜΑΘΑ! ΦΙΛΑΚΙΑ!

:ohmy::ohmy::huh::huh: αστα βρε ελενιτσα μου απο την μια καθομαι κ γελαω απο την αλλη νευριαζω

μα τοοοοσο χαζη ποια τοοοσο?????????:P:blink:

εγω μετραγα απο την ημερα που μου τελειωναν 22 μερες (γιατι εχω σταθεροτατο κυκλο)κ στην 22η μου ερχοντουσαν

γργργγργργρ τα νευρα μου :blush::(:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:blink: ΕΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ ΤΗΝ 10Η ΜΕΡΑ ΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ 20Η ΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ! ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΗΓΟΝΙΜΗ ΜΟΥ ΜΕΡΑ! ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΠΑ?:ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ!:huh:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστα Ελενάκι!! Προκειμένου να κάνουμε το μπεμπάκι... το κάνουμε κι αυτό!! Καιημερινά και χωρίς διάλειμμα!! :woohoo: Τώρα βέβαια απέχουμε ... εγώ τουλάχιστον από τον φόβο μου για το νινί... Μην μου πάθει τίποτα!! Μεγάλωσε κιόλας.. Κοντοζυγώνει κι η ώρα του.. :laugh: Πάμε για το 2ο μετά!! :blink: Εντάξει όχι αμέσως!! Λίγο πιο μετά!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α δ καταλαβες τωρα που διαβασα τις απαντησεις του λεω του θαναση ατι σημερα κανε ενα ρεπουδακι να γεμισεις πολυβολα :D:P (επειδη τον εβαλα κατω χθες)χιχιχι:P κ απο αυριο δ θα παρεις ανασα μεχρι τις 5 του μηνος χαχαχαχ

αναστεναξε ο κακομηρης μου λεει

"εσυ θα με πεθανεις για να κανεις αυτο το παιδι :P k δ σε νοιαζει αν πεθανω εγω αρκει να σου κανω παιδι κουφαλα"

χαχχα εριξα πολυ γελιο κ του ειπα οτι δ με νοιαζει οτι κ να λεει αλλα αυτο που θελω εγω θα το κανει γιατι δ θα τον αφησω σε ησυχια χαχαχαχ

αναστεναξε ο καημενουλης μου :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειδες θυσιες που κανουμε βρε νταλλια μου χαχαχα

αντε με το καλο κ το 2ο νινακι να μην εχουν κ μεγαλη διαφορα χαχχχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ ΠΙΚΡΕΣ! ΤΙ ΔΕΥΤΕΡΟ ΛΕΣ ΡΕ ΠΩΛΙΝΑ, ΕΔΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΟ! ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ! ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΓΟΝΙΜΗ ΜΕΡΑ ΠΙΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΟ! ΩΡΑΙΑ ΤΟΥ ΛΕΩ! ΜΑΚΑΡΙ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιος πεθερος χαχαχαχα μα τι πραγμα κ αυτο με τους γιους????

ΥΓ το αντε με το καλο για 2ο νινακι ηταν για την dallia μασ εσυ ξερω πως εχει 2 πανεμορφα νινακια κ πας για τον γιο οσα κοριτσια κ αν σου τυχουν ενδιαμεσα χαχαχαχαχχαχαχα :P:D:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχαχαχαχ εχω τρελαθει στο γελιο σημερα βρε ελενιτσα μου θα με στειλεις εσυ παντως σου ευχομαι το 3ο να ειναι ενας παιδαρος

οχι τπτ αλλο απλα για να μην κοιλοπαναει η φιλεναδιτσα μου χαχαχαχχα εισαι φοβερη δ εχω λογια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...