Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νεο μελος


Recommended Posts

Γεια σας και απο εμενα,ειμαι η Ιωαννα81 ημουν και πριν 4μηνες κοντα σας αλλα χαθηκα λογο το οτι ειχα προβληματα με την μεση μου.Να σας πω και για μενα,ειμαι εγκυουλα και εγω 6 μηνων ,στο 3ο μου παιδακι .Εχω δυο κοριτσακια 9 και 5 μιση χρονων και περιμενω και τη 3η μικρουλα!!!!θα χαρω πολυ να τα λεμε.φιλια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες Ιωάννα.Είμαι η Χριστίνα και έχω ένα μπόμπιρα 9 μηνών.Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου και με το καλό και το μωρούλι!Θα τα λέμε σίγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΙΩΑΝΝΑ!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ Κ ΠΑΛΙ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ!!!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ.2 ΜΗΝΕΣ.........

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΣΑΣ ΠΑΙΔΑΚΙ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια!Να χαιρεσται και εσεις τα ζουζουνακια σας ,και σε οσεςπροσπαθουν ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να αποκτησουν αυτο που θελουν,και να μην το βαζουν κατω.Θα τα λεμε συχνα απο εδω και περα~~~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα να χαίρεσαι τα κοριτσάκια σου,και με το καλό και η τρίτη μικρούλα σας!

Εγώ είμαι η Δώρα και περιμένω τα τριδυμάκια μου μέχρι 1/12/09 ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρα μου διαβασα για εσενα στο φορουμ.Με το καλο να ερθουν τα τριδυμακια σου.Τριπλη ευτυχια .να μην κουραζεσαι .Θα τα λεμε φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα καλώς ήρθες πάλι στο mammy!! Εγώ είμαι η Έλενα 27 χρόνων κι εγκυούλα στο πρώτο μου παιδάκι! Είναι αγοράκι και το περιμένω μέχρι 6 Αυγούστου! Θα χαρώ να τα λέμε...

Με το καλό να υποδεχτείς το τρίτο σου κοριτσάκι.. και να χαίρεσαι και τα άλλα δυο!! Υγεία πάνω απ'όλα να έχετε και να καμαρώνεται ο ένας τον άλλον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιωάννα καλωσήρθες πάλι στο μαμμυ!

Να χαίρεσαι τις μικρούλες σου και με το καλό και η τρίτη ζουζούνα!(Πρέπει να 'ναι υπέροχο να έχεις τρια κοριτσάκια!:woohoo: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλησπερα κοριτσια ,καλος σας βρηκα. Τωρα καταφερα ξεκουραστω λιγο και να σας ευχαριστησω για το καλωσορισμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...