Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μέλλουσα τριδυμομανούλα στην παρέα σας !


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι η Δώρα και νέο μέλος στην παρεούλα σας.Όπως θα καταλάβατε και απο τον τίτλο του ποστ περιμένω τριδυμάκια!:woohoo:

Η ευτυχία μου δεν περιγράφετε...

Ανακάλυψα τυχαία το φόρουμ και έγινα αμέσως μέλος.Πιστευω οτι θα κάνουμε πολύ καλή παρέα,ειδικά τώρα που βρίσκομαι σε πλήρη ακινησία :unsure:

Θα χαρώ να σας γνωρίσω!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 57
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kalws thn dwroyla thn tridymomanoyla :woohoo:

kalws orises loipon.....eimai h maria 28 etwn kai mia mpoympoy 3 mhnwn k kati..:cheer: soy eyxomai me to kalo ta zoyzoynia soy......kale 3?????apisteyto moy fainetai!!!!!:laugh:

na prosexeis!!!!!!!!!:) poio mhna dianueis??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Λίνα!:)

Είμαι στην 17 εβδ+3 ημ και έχω ΠΗΤ:1/12/2009 αλλά δεν νομίζω να τα καταφέρω μέχρι τότε.

Έμεινα έγκυος μέσω εξωσωματικής γονιμοποίησης.Εμφυτεύτηκαν 4 γονιμοποιημένα ωράρια αλλα το ένα αποβλήθηκε σχεδόν αμέσως.;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΑΠΟ ΔΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΦΟΥΛ Ε?:laugh: :laugh: ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΑ ΤΡΙΔΥΜΑΚΙΑ ΣΟΥ...ΤΙ ΚΑΛΑ!ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΩΡΑΚΙ.ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ,ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι υπεροχα!θελω κι εγω!εγω ειμαι η καλι κι εχω ενα κοριτσακι 4χρονων.σε ποιο μηνα εισαι?σου ευχομαι με το καλο να παρεις αγκαλιτσα τα υπεροχα μπεμπακια σου!αληθεια ξερεις τι ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tridimomanoula..... καλως ηρθες!!!!!

Αυτο θα πει γκολ!!!!!!!! χαχαχα!!!

Ειμαι η Φανη και περιμενω την κορουλα μου απο ωρα σε ωρα!

Πες μας κι αλλα!! Πως νιωθεις?

Ποιον μηνα διανυεις? Και ποιο ειναι αυτο το μυστικο που θα σας κανει

στην κυριολεξια "τρισευτυχισμενους"..?

Θα χαρω πολυ να τα λεμε!!

Φιλια και οτι καλυτερο σου ευχομαι.

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία να χαίρεσαι την κούκλα μπεμπουλα σου!

Λίτσα εύχομαι σύντομα να γίνεις μανούλα!

Κάλλη να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου(ίδια ηλικία με την ανιψούλα μου!:woohoo: )

Περιμένω δυο κουκλίτσες και έναν μπέμπακο!:P

Ευχαριστώ πάρα παρα πολύ για τις ευχές σας!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσήρθες στην παρέα μας!!

Τι ωραία!!Αχ πολύ μ'αρέσει!!

Εγω είμαι η Βασω και περιμένω το αγοράκι μας τον Αύγουστο!!

Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!

Περιμένουμε περισσότερες λεπτομέρειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρα καλως μας ηρθες κ με το καλο τα μωρακια σου κ τα τρια,πρεπει να ειναι πολυ ομορφα κ μονο η σκεψη πως θ'αποκτησεις τρια μωρακια,να προσεχεις οσο μπορεις κ να ξεκουραζεσαι θα χαρω κ εγω πολυ να τα λεμε:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ αχ τι ωραία!Απο ώρα σε ώρα ε;:woohoo: Με το καλό!:kiss:

Νιώθω απλά ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!:woohoo: Πρωτόγνωρα συναισθήματα!Θέλω πολύ να τα αγκαλίάσω,να τα φιλήσω...Τους μιλάω,κλαίω απο συγκίνηση...Αχ τα μωρά μου!:laugh:

AGGELIKI να χαίρεσαι την Πηνελοπίτσα σου!!!Ναι,με εξωσωματική τα καταφέραμε :)

Βάσω με το καλό το αγοράκι σου!:kiss:

Ευχαριστώ για τις ευχές και την θερμή υποδοχή!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΔΩΡΑ!!!!!!!!!!!!

ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!:kiss:

ΤΡΙΔΥΜΑ?????????:woohoo: :woohoo: :woohoo: ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 4 ΜΗΝΩΝ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ninina ευχαριστώ!Περιμένεις και εσύ μωράκι;;)

VOYLA να χαίρεσαι την μπουμπού σου!Τελικά η εξωσωματική είναι η σωτήρια λύση για πολλά ζευγάρια...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες Δωρα!

ειμαι η Λιτσα κ εχω ενα γιο 9 μηνων.

3???Πω πω! πρεπει να ειναι απιθανο να τα νιωθεις κ τα 3 ε??:) :)

Με το καλο να γενησεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λίτσα και AngelMama να χαίρεστε τα μωράκια σας!:laugh:

Πάντα κινείται κάποιο χιχιχι .Δεν έχω στιγμές ηρεμίας :P Το βράδυ ειδικά,γίνεται πάρτυ!:woohoo: Γενικά επειδή κάθομαι πολύ τα καταλαβαίνω συνέχεια ;) Είναι φοβερό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο κοπελα μου!

Προχθες στην παραλια ηταν μια οικογενεια με 2 αγρακια κ 1 κοριτσακι!

περιπου 3 ετων. Ηρθανε κοντα μας και παιξανε με την κορη μου κουβαδακια! Μια τρελα!:laugh: πολυ χαριτωμενα!

Η απορια της κορης μου? "ειναι αδελφια και ειναι το ιδιο μεγαλα? μα πως γινεται? " παιζανε ολα μαζι μεχρι που αρχισε να βραδιαζει ! φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell να χαίρεσαι την κορούλα σου και με το καλό και το αδερφάκι της!:laugh:

Αυτές τις υπέροχες στιγμές σκέφτομαι και κλαίω :P:dry: Θα παίζουν μαζί,θα γελάνε...Τρέλλα!:laugh:

ΥΓ:Λογική η απορία του παιδιού :kiss::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως ήρθες στην παρεούλα μας Δωρούλα!!Κ στο μαγικό κόσμο της εγκυμοσύνης επίσης!!

Γιατί είσαι σε πλήρη ακινησία??Έτσι πρέπει για τα νινάκια σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tridimomanoula έγραψε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Είμαι η Δώρα και νέο μέλος στην παρεούλα σας.Όπως θα καταλάβατε και απο τον τίτλο του ποστ περιμένω τριδυμάκια!:woohoo:

Η ευτυχία μου δεν περιγράφετε...

Ανακάλυψα τυχαία το φόρουμ και έγινα αμέσως μέλος.Πιστευω οτι θα κάνουμε πολύ καλή παρέα,ειδικά τώρα που βρίσκομαι σε πλήρη ακινησία :unsure:

Θα χαρώ να σας γνωρίσω!:kiss:

3 ΔΥΜΑ??:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...

ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΛΕΨΕΙΣ??ΕΓΩ ΜΕ ΕΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΕΛΑΓΩΣΕΙ:P

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΩΣ!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΠΟΠΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΟ 3 ΜΗΝΩΝ ΤΟ ΘΟΔΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δωρα καλως ηρθες στην παρεουλα μας πωπωπωπω τριδυμα ε???? ουαου!!!!!!!!!!!!

φανταζομαι πως θα νιωθεις υπεροχο ακουγεται εγω ειμαι η αναστασια 33 χρονων και εχω εναν μπεμπη που σε 2 βδομαδες γινεται ενος χρονων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΡΙΔΥΜΑ! ΟΥΑΟΥ! ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑ (ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΕΒΑΙΑ) ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ Η ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. ΚΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ, ΕΥΤΥΧΩΣ, ΔΕ ΛΕΩ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΛΥΣΗ ΑΝΑΓΚΗΣ. ΠΑΝΤΩΣ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΡΙΔΥΜΑ ΣΥΝ ΕΝΑ, ΠΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΟΙ ΚΑΗΜΕΝΟΙ (ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ!) ΚΑΙ ΠΑΘΑΝΕ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ! ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΕΙ 4 ΕΜΒΡΥΑ??? Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ 3. ΔΕ ΣΥΖΥΤΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΩΣ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ... ΤΟ RED BULL ΔΙΝΕΙ ΦΤΕΡΑ!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mummydi καλησπέρα!

Ναι,δεν πρέπει να κουράζομαι καθόλου και κυρίως να μην στέκομαι όρθια για ώρα(με τρια μωράκια πέφτει πειρσσότερο βάρος στον τράχηλο και ο κίνδυνος πρόωρου τοκετού είναι μεγαλύτερος ;) )

Οπότε δεν κάνω δουλίτσες και έχω βαρεθεί να κάθομαι...:unsure: Αλλά αφού είναι για το καλό των μωρών ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ ΚΑΝ!:P

Πόπη να χαίρεσαι τον συνονόματο γιο σου!

Νομίζω οτι μια χαρά θα τα καταφέρουμε με τα μωρά ;) Αν χρειαστεί θα αφήσω και την δουλειά γιατί θέλω να θηλάσω αποκλειστικά :)

Αναστασία να χαίρεσαι το αγοράκι σου!Χρονίζει ε;:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vagman έγραψε:

ΤΡΙΔΥΜΑ! ΟΥΑΟΥ! ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΔΥΜΑ (ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΕΒΑΙΑ) ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΙΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ Η ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ. ΚΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ, ΕΥΤΥΧΩΣ, ΔΕ ΛΕΩ, ΑΛΛΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΑΝ ΛΥΣΗ ΑΝΑΓΚΗΣ. ΠΑΝΤΩΣ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΡΙΔΥΜΑ ΣΥΝ ΕΝΑ, ΠΟΥ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΟΙ ΚΑΗΜΕΝΟΙ (ΠΟΥ ΧΡΟΝΟΣ!) ΚΑΙ ΠΑΘΑΝΕ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ, ΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ, ΚΑΠΟΥ ΚΑΠΟΥ ΤΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ! ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΠΩΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕ ΝΑ ΕΜΦΥΤΕΥΣΕΙ 4 ΕΜΒΡΥΑ??? Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΒΑΛΟΥΝ 3. ΔΕ ΣΥΖΥΤΑΝΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ. ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΩΣ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ... ΤΟ RED BULL ΔΙΝΕΙ ΦΤΕΡΑ!!! :woohoo:

vagman με το καλό τα μωράκια σου.Σε ποια εβδομάδα είσαι;:)

Όσο για τα τρίδυμα,δεν έχω αγχωθεί καθόλου.Και γιατί να το κάνω άλωστε;:) Το όνειρο μου έγινε πραγματικότητα και η κούραση είναι μικρό στοιχείο για να επισκιάσει την ευτυχία.:) Θα τα πάμε περίφημα :P

Ανυπομονώ να γεννήσω τα αγγελούδια μου και να γεμίσει το σπίτι μου!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...