Μετάβαση σε περιεχόμενο

EIMAI TO "MARAKI"


Recommended Posts

AXXX... TI THIMAMAI TWRA.....

KATARXHN SYGNWMH GIA TA GREEKLISH ALLA TO PC MOY DEN EXEI ELLHNIKA:(

EIMAI PALIO MELOS TOU FORUM... ARKETA PALIO THA ELEGA...

EIMAI TO MARAKI, ALLA EXASA TOYS KWDIKOYS MOY KAI DEN MPORW NA MPW SAN MARAKI SKETO OPOTE TO EKANA MARAKI NEFELI (TO ONOMA THS KORHS MOU)

GIA OSA KORITSIA DEN ME KSERETE, PROSPATHISA POLY GIA ENA MWRAKI KAI DOKSA TON THEO TA KATAFERA ME THN VOITHIA TOY THEOU KAI TOY GIATROU MOY.

GENNHSA PRIN 5 MHNES PROWRA ENA KORITSAKI 1770 GR LOGW PROEKLAMPSIAS POY HTAN YGIESTATO ALLA POLY MKRO.

TWRA DOKSA TON THEO MIA AKOMH FORA EIMASTE MIA XARA KAI APOLAMBANOUME TON ERWTA MAS.

GIA TA PALIA STO FORUM KORITSIA, THELW NA PW PWS EIMAI POLY SIGKINIMENH POU SAS KSANAVRISKW... TOSO POU PRAGMATIKA DEN KSERW TI NA PRWTOGRAPSW.....

ME EIXATE STIRIKSEI TOSO POLY OLES.... AX... BRE KORITSIA MOU, MOU EXETE LEIPSEI TOSO :( :(

ELPIZW NA SAS KSANABRW OLES EDW MESA GERES KAI DYNATES ME POLLA EYXARISTA NEA NA MOU PEITE....SAS FILW OLES :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΡΑΚΙ,

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗ ΝΕΦΕΛΗ ΣΟΥ Η ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΟΝΟΜΑ :)!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΕ ΘΕΜΑ ΤΟΝ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΑΛΛΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΚΙΜΗΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ.:cheer:

ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΡΙΓΚΗΠΑ 5 ΜΗΝΩΝ, ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΙΣ 04/07/2009, ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ :)!!! ΓΕΝΝΗΣΑ 04/02/2009 ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΕΔΩ ΑΘΗΝΑ, ΕΣΥ;

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ!!!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΠΙΣΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!:P

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalos hrthes palu .....na sou zhsei to nefelaki ,xerome pou ola phgan kala kai tora exete hremisei .h alhthia einai oti oi polu palies den polu mpenous alla mporeis na tis breis sto fb .alla tha kaneis kai pols kainourgies files .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GEIA SAS KORITSIA MOU.

EGW GENNHSA 22.01.09 STO IASW.

XAIROMAI POU SAS BRHKA!

NA XAIRESTE KAI ESEIS TA PAIDAKIA SAS KAI NA TA KAMARWNETE KATHE MERA.

THELW POLY NA SAS STEILW KAI EGW FOTO ALLA STO SPITI EXW LINUX KAI DEN EXW IDEA PWS NA TIS ANEBASW....

THA TO PALEPSW OMWSS...

FILIA POLLA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου τί ώρα γέννησες? Σε ρωτάω γιατί και εγώ γέννησα 22/1, στο Ιασώ, τον μπέμπη μου, μελλοντικό Κωνσταντίνο.

Μήπως ήμασταν μαζί στην αίθουσα ανάνηψης? Εγώ γέννησα 14:50, και ανέβηκα στο δωμάτιο 425 γύρω στις 18:00.

Παρεπιπτόντως, να σου ζήσει το κοριτσάκι σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HARAP MOU GENNHSAME POLY KONTA...

GENNHSA 12:40!!! MEXRI NA ME RAPSOUN KAI NA ME ANEBASOUN MPOREI KAI NA SYNANTITHIKAME KAPOU...

MESA STHN PARAZALI DEN THIMAMAI TI WRA ME ANEBASAN...

NA SOU ZHSEI O KWN/NOS SOU SAN TA PSILA BOUNA!!!

KALLH MOU NA SOU ZHSEI TO MWROULINI SOU!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο βρε ΜΑΡΑΚΙ καλωσηρθες παλι πισω :):):)

Δεν σου κρυβω οτι σε ειχα στο νου μου.....

Χαιρομαι που πηγαν ολα καλα....εστω και προωρα ;)

Να την χαιρεστε και να ειναι παντα γερη και υγειεστατη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!:) ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ.:) ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!:P ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟ!:P !ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΓΙΑ ΝΙΝΙ!!;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι καλωςήρθες πίσω στην παρέα μας!!!Χαίρομαι που όλα πήγαν καλά στην εγκυμοσύνη σου και πλέον κρατάς ένα υγιέστατο κοριτσάκι στην αγκαλιά σου! Ελπίζω αυτό που σου έστειλα να βοήθησε αρκετά!!;) Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ξαναήρθες Μαράκι!

Είμαι σχεδόν καινούρια στο μαμμυ (4 μήνες) οπότε δεν έχουμε γνωριστει!

Είμαι η Βάσω, 26 χρονών και ακόμα δεν έχω μωράκι αλλά θα αποκτήσω κι εγώ σύντομα!!!!!!:woohoo:

Να σου ζήσει το νινι σου, να'ναι γερό και ευτυχισμενο σ'όλη του τη ζωή!

Να'στε κι εσείς γεροί και να το καμαρώσετε όπως ποθείτε!!!

Θα τα λέμεεεε!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA SAS EUXARISTW GIA TIN ZESTI IPODOXI!!!

HARAP MOU LES NA EIMASTAN PLAI PLAI? PRWSWPIKA HMOUN TOSO ZALISMENH APO TA FARMRAKA GIA NA MOU PESEI H PIESH POU DEN PROSEXA KAMIA KOPELA DIPLA MOU... NA VRETHOUME NA GNWRISTOUN GAI TA ZOUZOUNIA MAS!!!!

OSES KOPELES PROSPATHOUN GIA MWRAKI SAS EUXOMAI MESA APO THN KARDIA MOU SYNTOMA NA MEINOUN EGKYES KAI NA EXOUN MIA YPEROXH EGKYMOSYNH .. MHN APELPIZESTE TO EXW PERASEI KAI MOLIS EMEINA EGKYOS OLA KSEXASTIKAN!!

KORITSIA OSES EXETE PAIDAKIA NA TA XERESTE KAI NA EINAI PANTA GERA KAI TYXERA.FANOULA MOU AUTA POY MOU ESTEILES ME BOITHISAN PARA POLY!! ITHELA NA TA BALW STHN THERMOKOITIDA ALLA APAGOREUOTAN...

SAS FILW OLES POLY POLY!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...