Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλημερα σε ολες ειμαι νεο μελος σας


Recommended Posts

ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.

ΚΑΛΑ ΤΩΡΑ ΣΩΘΗΚΕΣ.ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΙΟΛΑΣ!ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ ΟΜΩΣ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΙ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ!

ΠΑΝΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Η ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΕΙ.ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΠΡΙΝ ΤΕΣΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως τη! Σου εύχομαι απο καρδιάς τα καλύτερα !! Είμαι παντρεμένη 4 χρόνια (σήμερα έχουμε επέτειο γάμου) και δεν έχουμε ακόμα παιδάκι. Μάλλον απο εβδομάδα ξεκινάμε την πρώτη μας εξωσωματική.

Μην φοβάσαι, να τολμάς!

Καλωσήρθες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΒΑΛΕ ΤΑ ΔΥΝΑΤΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΣΟΥ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ.ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ,ΕΔΩ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Κ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ

ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΠΙΣΤΕΥΩ .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΝΑ ΖΗΖΕΤΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΘΕΤΙΚΗ ΣΚΕΨΗ Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ Κ ΠΑΛΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΦΕΤΟΣ Κ ΤΙΣ ΕΧΩ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΗΤΑΝ ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΦΕΤΟΣ,ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΟΣΕΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ Κ ΓΑΜΟΥΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΜΕΤΑ ΤΗΣ 25 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΝΑ ΠΑΜΕ.ΤΗΝΟ ΠΗΓΑ Κ ΕΓΩ ΠΕΡΣΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Κ ΘΑ ΗΘΕΛΑ Κ ΦΕΤΟΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ.ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΑΜΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΕΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΝΑ ΤΗΝ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΑΣ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑΡΑ ΣΑΣ.ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑ Κ ΥΠΕΡΟΧΟ ΜΩΡΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΗ ΚΑΡΚΙΝΑΚΙ ΣΑΝ Κ ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΡΥΦΕΡΟ Κ ΑΓΑΠΗΣΙΑΡΙΚΟ ΜΩΡΑΚΙ.ΜΟΛΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ Κ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΜΠΟΥΜΠΟΥ

ΦΙΛΑΚΙΑ

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΜΑ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΤΕΛΕΙΚΑ ΔΙΑΚΟΠΟΥΛΕΣ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΤΗΝ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΕΙΝΑΙ ΘΕΙΚΑ.ΤΟ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ ΝΗΣΙ,ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ,ΑΠΟ ΟΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΛΑ ΠΑΝΤΟΣ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΤΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia soy katerinaki kalos eirthes stin parea...kai ego kainoyrgio melos eimai edo ta koritsia einai olla ASTERIA einai poli kales!!!!!

eimai i amalia 30 eton kai meta apo 7 xronia prospathias gia moraki eimai 1 minos...

soy eyxome na apoktiseis olla oso thes!!!!! sintoma na paris o mpempe soy agkalia!!!

me pisti sto theo kai agapi kai iremia sintoma tha mathoyme ta eyxarista kai gia esena!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΑΜΑΛΙΑ ΜΟΥ.ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΟΣΕΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.ΤΙ ΧΑΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΑΘΕΝΕΙΣ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΟΥΛΑ Κ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΚΑΛΟ ΘΕΟΥΛΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΩ Κ ΕΓΩ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΠΡΙΝ ΜΠΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΝΟΜΙΖΑ ΠΩΣ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΕΝΟΥΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΚΟΛΑ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΟΤΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ Κ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΑΒΟΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ ΜΕ ΜΕΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες κι από μένα Κατερινάκι! Είμαι η Έλενα, 27χρόνων κι έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι!! Είναι αγοράκι και τον περιμένω έως τις 6 Αυγούστου!

Θα χαρώ να τα λέμε! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΑΣ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ???

Κ ΕΓΩ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΗΜΕΡΑ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΟΥ

ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΝΩ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΙΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΑΣ ΒΡΩ Κ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ

ΕΦΑΓΑ ΤΡΕΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ

ΕΛΠΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρσορακι καλως μας ηρθες!!!!Ευχομαι ολοψυχα να ρθει συντομα η ευλογια στην ζωη σας!!!Κανε υπομονη και εξετασεις αν θες για να εισαι πιο ησυχη!Να στε παντα καλα και αγαπημενοι με τον αντρουλη σου!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ARISTINA ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ

Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΥΩ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ Κ ΣΕ ΕΜΑΣ Κ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΓΟΝΕΙΣ.

ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες κοριτσακι στην παρεουλα μας ειμαι η αναστασια και εχω εναν μπεμπη 11 1/2 μηνων θα χαρω πολυ να τα λεμε φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΚΑΚΟΣ ΣΟΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΝ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ Κ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ.

Κ ΕΓΩ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

ΦΙΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κατερινα καλωσηρθες στην παρεα του mammy.

Ευχομαι γρηγορα να γινεις μανουλα!!

Ειμαι η Ολια και εγκυος στον τριτο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΑΣ?

ΕΓΩ ΠΕΡΝΑΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΠΑΝΤΑ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΜΕΛΑΝΧΟΛΩ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ Κ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ((((

ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ Κ ΕΣΑΣ Κ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΠΑΡΕΟΥΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι έγραψε:

ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΕΛΕΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΑΣ.ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ???

Κ ΕΓΩ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ

Σ'ευχαριστώ πολύ.. Να 'σαι καλά!! Ευτυχώς μέχρι στιγμής μπορώ να πω ότι έχω την τέλεια εγκυμοσύνη κι αυτό εύχομαι σ'όλα τα κορίτσια!! Ούτε εμετούς, αναγούλες και τέτοια, ούτε αποκολλήσεις, ή να πρέπει να'μαι ξάπλα!Μόνο κάνα δυο πόνοι τώρα που μεγάλωσε κι ο μικρός αλλά αρκετα ανεκτοί, και 3-4 ζαλάδες από δικό μου λάθος, την μια που ήμουν νηστική εντελώς και την άλλη που είχα φάει σαν γουρούνα και μάλλον ήταν στομαχικός ίλλιγκος!! Ο μπέμπης είναι καλά καρφωμένος εκεί μέσα!! Τώρα όσον αφορά την γέννα... θα δείξει!! Ευτυχώς υπάρχει κι η επισκληρίδιος για πάν ενδεχόμενο! :laugh: Εύχομαι σύντομα και στα δικά σου!! Να φουσκώσει γρήγορα κι η δικιά σου κοιλίτσα και να είναι πολύ καλή εγκυμοσύνη!!

μασρορακι έγραψε:

ΕΦΑΓΑ ΤΡΕΛΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ

Και που είσαι ακόμα... Εμένα εκτός από ανάγκη μου έγινε κι εξάρτηση! :laugh: Που μένεις; Εννοώ πόλη! Στην Αθήνα και στην Θεσσσαλονίκη έχουμε ήδη κάνει κι αρκετές συναντήσεις!! Εγώ είμαι από Αθήνα αλλά και τα κορίτσια από Θεσσαλονίκη.. αν και δεν τις γνώρισα από κοντά ακόμα.. ευελπιστώ κάποια στιγμή είναι super!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DALLIA MOY

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣ Η ΚΟΤΑ ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ,

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μασρορακι έγραψε:

DALLIA MOY

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕΧΡΙ Κ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΠΩΣ Η ΚΟΤΑ ΤΟ ΑΥΓΟ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ,

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΒΡΕΘΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ Κ ΝΑ ΣΑΣ ΓΝΩΡΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ

ΓΙΑ ΑΡΧΗ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΦΙΛΕΣ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΕΑ ΣΟΥ

Σ'ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! Και εμείς θα το θέλαμε! Αν κάνουμε κάποια στιγμή πανελλαδική συνάντηση... θα είναι super!!

Φυσικά και θα τα λέμε.. Θα δεις.. περνάμε τέλεια εδώ!! Πολλά φιλάκια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...