Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ...


Recommended Posts

Κοριτσάκι μου, γερός να βγει ο μπομπιράκος σου! Αυτό έχει σημασία τελικά! Πραγματικά μοιάζει πάρα πολύ στο μπαμπά του! Πάντως παιδιά... ωραία τα λέτε για τη φιλική συμμετοχή!!! Χα χα χα χα χα χα χα χα!!!!!!!!!!!!! Εγώ... όταν με το καλό μας έρθει το νινάκι μας (κάποια στιγμή θα συλλάβω κι εγώ... πού θα πάει!!!) θέλω και το λέω με υπερηφάνεια να μοιάζει στον αντρούλη μου και να μου κάνει τις γλύκες του1 (Άσχετα βέβαια που κι εκείνος τα ίδια λέει για μένα....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!! ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΟΙΑΖΕΙ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΣΠΟΥΡΓΙΤΑΚΙ ΜΟΥ!! ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ!!!PIPITSAZOUZOUNA ΜΟ0Υ ΘΑ ΣΥΛΛΑΒΕΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!! ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΡΓΕΙ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ίδιοι!! :woohoo: Φαντάζομαι περιφάνεια ο πατέρας!! Με το καλό !!

Κλωνοποίησες το σύζυγο??:laugh:

Εμένα ο κουνιάδος μου είναι μελαχρινός πολύ-πήρε από τον παππού του- & το μωρό είναι ξανθό με γαλάζια μάτια.. Πήρε από το άλλο σόι.

Ξέρεις ότι όλοι τον δουλεύουν ότι δεν είναι δικό του? ? & δεν νιώθει περείεργα..

Τουλάχιστον τον άντρα σου δεν θα τον αμφισβητήσουν ποτέ.. αν συνεχίσει έτσι ,γιατί λέμε τώρα μπορεί στην πορεία να αλλάξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annoulla mou APISTEYTO agapi mou...

Miazei tou mpampa poli...

Ax kai ti malli einai auto pou exei o mpampas???

Einai teleio agapi mou...

Makari na to eixa egw...

Kai emena einai makri wmos einai isio sketto netto...

Kai oso gia tin manoulla eisai mia gluka...

Den iskera toso kairo pou milame pws eisai etsi kouklitsa...

Ptou sas agapi mou PTOU sas...

Sas euxwme ta kalitera filenada mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!jovanna ΜΟΥ ΟΥΤΕ ΣΤΟΥΣ ΤΙΤΛΟΥΣ ΤΟΥ ΕΡΓΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΞΑ! ΑΣΤΑ!:P Τζοαννα ΚΑΙ jovanna ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ! ΠΑΙΡΝΩ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Η ΒΑΡΥΟΜΟΙΡΗ ΜΑΝΟΥΛΑ! ΧΑΧΑΧΑ... ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΜΑΣ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΤΕΝΙΣΤΕΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΤΣΑΠΑ ΚΑΙ ΓΚΑΣΜΑ! ΘΕΛΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ Η ΧΑΙΤΗ! ΔΕΝ ΤΟ ΚΟΒΕΙ ΟΜΩΣ... ΚΙΘΑΡΙΣΤΑΣ ΜΕ ΚΟΝΤΟ ΜΑΛΛΙ ΛΕΕΙ? ΔΕΝ ΛΕΕΙ... ΕΤΣΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ! ΧΑΧΑΧΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GASTROULA ΔΕ ΘΑ ΠΡΩΤΟΤΥΠΙΣΩ.ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ. ΟΜΩΣ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ. ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΥΝΕΧΩΣ.ΟΠΩΣ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ, ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΕΙΔΑ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΗΤΑΝ ΙΔΙΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΗΤΑ ΙΔΙΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ, ΟΤΑΝ ΣΑΡΑΝΤΙΣΕ ΗΤΑΝ ΙΔΙΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΩΝ ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙΔΙΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ.ΓΙΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ, ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ.:laugh: ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ ΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ! ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΚΡΑΡ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΤΑΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula όντως μοιάζουν πολύ!:woohoo:

Και εγώ προς το παρόν μόνο φιλική συμμετοχή.:blush:

Αλλά μου λένε πως η κόρη μου όσο μεγαλώνει μου μοιάζει!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΚΑΣΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ?ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΟΛΑ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙΔΙΟ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΑΛΛΑ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΟΥΚΛΙ.ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΑΑΑΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΜΑΚΑΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ ΤΟΟΟΟΟΣΟ ΠΟΛΥ! ΥΓΕΙΑ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι ολοιδιοι!!!φανταζομαι ηδη το καμαρωνει ο μπαμπας!!ασε,η μανα μου η καημενη 4 μας εχει και ειμαστε ολα ιδια με τον μπαμπα!!αντε η αδερφη μου κατι λιγο της φερνει,αλλα οι αλλοι τρεις ειμαστε καρμπον!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννουλα θα ου πω κατι αλλα μη στενοχωρηθεις.......... :P δεν υπαρχεις σε αυτη τη συλληψη ρε παιδι μου!!!!! :P :P δεν ξερω τι εκανες εκεινη την ωρα,κοιμοσουνα,ελειπες,ειχες παει για ψωνια....παντως ολα ο μπαμπας τα εκανε μονος του!!! χιχιχιχιιιχιχιχιχιιχ :) ποπο ενταξει μιλαμε ειναι ιδιοι ζωη να χουνε(που λεει και η γιαγια μου)!!! :) ουαου,κλωνοποιηθηκε ο αντρας σου! :P με το καλο κοπελαρα, μια χαρα τελειο πρεπει να ειναι αυτο που μοιαζουν τοσο!!!! εγω παρακαλαω να κανω εναν μπεμπαρο ιδιο με τον χρηστο!!!! να τρελαθωωωω!! αυτα ειναι,διπλα καψουρα μετα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...