Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ...


Recommended Posts

ΘΥΜΑΣΤΕ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΟΜΑΧΤΙΚΗ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ? ΓΙΑ ΤΟΥ ΛΟΓΟΥ ΤΟ ΑΛΗΘΕΣ...:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είναι ολόιδιο στο προφίλ το μπεμπάκι!Και εσύ την πάτησες!Όσο για τις καούρες,μη μασάς και εμένα πολύ μαλλί είχε αλλά δεν με ταλαιπώρησε.Βέβαια δεν είχε και σαν του μπαμπά σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ?? ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΖΩ ΤΟΝ ΚΛΩΝΟ ΤΟΥ!!:woohoo: :woohoo: ΤΩΡΑ ΑΠΛΩΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΧΩ ΔΥΟ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΝΑ ΑΓΑΠΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ..:blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula.... ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Μπράβο κορίτσι μου, κοιμόσουν τον ύπνο του δικαίου σαν κι εμένα!

Αν από την κοιλιά φαίνεται η ομοιότητα με τον άντρα σου, φαντάζεσαι όταν γεννηθεί τι έχει να γίνει!

Έλα στο club των μανάδων που θα κάνουμε εξέταση dna να διαπιστώσουμε αν τα παιδιά είναι δικά μας! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑ... ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗ!!!!! ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΕΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΚΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΕΛΙΟ!! ΟΜΟΙΟΠΑΘΟΥΣΑ Ε??? ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΩΑΡΙΑ ΜΑΣ... ΤΑ ΤΕΜΠΕΛΙΚΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gastroula... μα δεν είναι μόνο ότι το Μαράκι μοιάζει του μπαμπά της.. Άντε αυτό να το χωνέψω.... Λίγο... στο στοματάκι.. που κάποιοι έχουν ενδοιασμούς.. ότι δεν είναι του μπαμπά της... ότι βρήκαμε ένα σημείο πάνω της που δεν το έχει πάρει ούτε από τον μπαμπά της αλλά και ούτε από τα Jumbo... ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΟΥΤΕ ΑΠΌ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΗΣ... ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΤΗΣ... Τη μαμά μου δλδ...

Αυτή η φουκαριάρα η μάνα τι ρόλο βαράει τελικά? :huh::P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρώτον είστε κι οι δυο πολύ όμορφοι οπότε απ'όπου κι αν πάρει ο μπεμπάκος θα βγει κουκλί!!!!!!!!! Είστε και πολύ όμορφο ζευγάρι!! Φτου φτου!!

Τώρα δεν θέλω να σε στενοχωρήσω... αλλά του μοιάζει απίστευτα!!! Πιάστηκες κι εσύ στον ύπνο!! Υποψιάζομαι κι εγώ το ίδιο έπαθα γιατί κι εμάς στον τρισδιάστατο ο μπέμπης έχει τα χείλια του μπαμπά του!!! :laugh:

Γερά να'ναι κι ας μοιάζουν όπου θέλουν!! Υγεία να έχουν κι όλα τ'άλλα περισσεύουν!! Με το καλό Αννούλα μου!! Καλή μας συνέχεια!! Φτάνουμε στο τέλος!! Και μετά αρχίζουν τα δύσκολα!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula ΕΙΣΤΕ ΦΟΒΕΡΟΙ!!!!!!!!!!!ΜΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ?Η ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕ ΤΕΛΙΚΑ!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΑΣ!!!!!ΑΧ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΓΙΟ Κ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ.ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ,ΘΑ ΧΑΖΕΨΩ!!!!

(ΑΣ ΜΕΙΝΩ ΠΡΩΤΑ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΝΑ'ΝΑΙ Κ ΓΕΡΟ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ)

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ,ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ,ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΙΑΖΟΥΝ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΝΝΗΘΕΙ.ΣΤΟ ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟΓΡΑΦΗΜΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΙΔΙΟ ΕΓΩ.ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΦΑΝΗΚΕ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ...ΟΠΟΤΕ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gastroula όντως οι φωτο αποκαλύπτουν την αλήθεια!!!!

φοβερη ομοιότητα!!εμενα μου αρεσει πολύ τα αγορακια να μοιάζουν στον μπαμπά τους!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΦΟΒΕΡΗ ΟΜΟΙΟΤΗΤΑ! ΑΛΛΑ ΟΠΟΥ Κ ΝΑ ΜΟΙΑΖΕΙ , ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ! ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΑΑΑ! Κ ΕΓΩ ΣΤΟ CLUB ΜΕ ΤΙΣ ΦΙΛΙΚΕΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΕΧΩ ΓΡΑΦΤΕΙ....:laugh: ΑΝ Κ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟΦΕΡΝΕΙ Κ ΑΠΟ ΜΑΜΑ!!! ΧΑΧΑΧΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...