Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΡΙΤΗ 23-6 ΕΧΩ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ (ΑΓΩΝΙΑΑΑ)


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΡΟ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΩΑΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗΣ....ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΠΑΝΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ.....ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΩ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπινουλινακι μου ολα θα πανε τελεια!!!!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!!! :) :) :) θα βρεις ωαριακια το αξιζεις γμτ σου, θετικες σκεψεις να κανεις!!! σπανια περιπτωση εισαι αλλα οχι γιαυτο που εννοεις εσυ,αλλα γιατι εισαι γ...ω τις ψυχες!!!! :) ολα θα πανε καλα θα δεις!!!!!!!!! θα σε σκεφτομαι και εγω και ολα τα κοριτσια που σε λατρευουμε!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπι μου!Ευχομαι οοοοοοοτι καλυτερο!!!!!Ευχομαι ολα να πανε καλα να μην ταλαιπωρηθεις καθολου και να γινεις κι εσυ συντομα μανουλα με ρουμπελακια πολλααααα!!!!!Σου στελνω τις καλυτερες ευχες μου!!!Περιμενουμε τα νεα σου!!!Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑ :laugh:

ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΧΤΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΟΤΕΡΑ....

ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΟΙΣΤΡΟΓΟΝΑ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΜΟΥ...ΕΠΙΣΗΣ ΒΡΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΩΟΘΗΛΑΚΙΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΗΝ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΩΣ ΤΟΤΕ...

ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΝΔΟΜΗΤΡΙΟ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΡΙΓΡΑΜΜΟ (ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ)

ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ...;):kiss:

ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΕΞΩΣΟΜΑΤΙΚΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε κοπέλα μου με το καλό! Καλή συνέχεια στις προσπάθειες σας και ψηλά το κεφάλι, ναι? Φιλάκια και να προσέχεις κορίτσι μου! Όχι άγχος πάνω απ'όλα, θετική σκέψη και θα τα πας περίφημα! Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...