Μετάβαση σε περιεχόμενο

κυριες μου ερωτηση ΣΟΣ..........απεβαλε.........


Recommended Posts

Καθόμουν 5 λεπτά και χάζευα το ¨ζωή μου...¨ του Βασίλη με ονειροπόλο βλέμμα.Αχ τι μας κάνεις βρε Βασίλη έγκυες γυναίκες είμαστε και ευσυγκίνητες!Είμαι και κορίτσι άρλεκιν γαμώτο.Αυτη η προσφώνηση κι αυτές οι τρεις τελείες που τα εννοούν όλα με έλιωσαν!Τι τέλειο ζευγάρι είστε βρε παιδιά!Σας εύχομαι πολύ γρήγορα να ολοκληρώσετε την ευτυχία σας με ένα γλυκό σαν εσάς μωράκι!Εχω ένα πολύ καλό προαίσθημα!Πώς να μην έχω...με τέτοια αγάπη μέχρι το φεγγάρι φτάνετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ μεσα απο την καρδια μου..περασε πολλα η γυναικα μου που δεν θα μπορεσω ποτε να καταλαβω επειδη ειμαι αντρας,επειδη γεννηθηκα για να αγαπω αυτην την γυναικα θα το κανω με ολη μου την δυναμη για παντα και θα ειμαι εδω για εκεινη.δεν ξερω τι να περιμενω με αυτα που συμβαινουν τωρα με τις τιμες της χωριακης κτλ..αλλα ειλικρινα το σημαντικο για εμενα ειναι η γυναικα μου και ελπιζω να ερθουν ολα οπως τα θελει γιατι εγω οτι κ να γινει παντα διπλα της θα ειμαι σε ολα,να κανω χαρα την λυπη της και χαμογελο το αγχος της.....ειστε πολυ καλα ατομα ολες κ σας ευχαριστω για τις συμβουλες:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αγαπη μου... τι να σου πω που παντα με αφηνεισ αφωνη. το ξερω οτι και εσυ δεν περασεσ λιγα. εβαλα και εγω το χερι μου για αυτο.ξερεισ εσυ τι εννοω:P . αν καμια φορα σου φερομαι ασχημα απλα δεν το κανω επιτηδες και σου ζηταω συγνωμη.σ'αγαπω.....

αααααα κοριτσια καλως σας βρηκα, ευχαριστω...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΠΑΙΔΙΑ!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ!

ΜΗΝ ΕΧΕΤΕ ΑΓΧΟΣ ΟΜΩΣ.ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ.

ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΖΩΗ (ΔΥΣΤΥΧΩΣ Η ΕΥΤΥΧΩΣ)

ΜΠΡΑΒΟ ΒΑΣΙΛΗ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΥΛΑ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ.ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΥΓΙΗΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΟΠΩΣ ΤΩΡΑ.ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΝΕ ΠΟΛΥ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΩΝ ΔΥΟ ΣΑΣ,ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...