Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΕΜΠΟΥΚΩΣΕΙ?ΕΧΩ ΣΚΑΣΕΙ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΛΛΗΣΕ ΙΩΣΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΟΤΡΙΖΑΛΙΝ ΟΡΟ ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΦΡΑΚΤΗΡΑ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΚΕΙ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟ.ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΝΑ ΡΟΥΦΗΞΩ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΕ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΔΥΝΑΤΑ ΤΟΝ ΟΡΟ ΚΑΙ ΠΝΙΓΕΤΕ>>>>>ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΝ ΟΙ ΙΩΣΟΥΛΕΣ>Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ>ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΑ ΝΕΟΓΕΗΗΤΑ ΚΑΙ ΑΣΑΡΑΝΤΗΣΤΑ ΜΩΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΤΑ ΦΙΛΙΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΧΕΡΙΑ.ΓΑΜΩΤΟ.ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΚΙΕΣ ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικα σας.Σε καταλαβαινω, εμενα ο μικρος κολλησε γαστρεντεριτιδα 30 ημερων απο τον μεγαλο!!Οχι μονο 40 μερες κοριτσια, 2 μηνες δηλ μεχρι να κανει το 1ο εμβολιο!

Ποσο ειναι το μωρακι σου?Ο γιατρος το λεει? τον ειδε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ 30 ΗΜΕΡΩΝ ΣΗΜΕΡΑ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΟΥΒΑΛΑΕΙ ΚΑΜΙΑ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΔΕ ΞΕΡΩ.ΤΟ ΠΑΡΑΤΡΑΒΗΞΑΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑΡΡΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ.ΑΜΑΝ ΠΙΑ .ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΤΩΡΑ ΣΕ ΚΑΡΑΝΤΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΝΕΛΘΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ ΠΟΛΥ ΚΑΚΙΑ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ.ΟΧΙ ΑΚΑΛΙΕΣ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙΟ ΤΠΤ.ΠΟΤΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι οντως πολυ μικρουλι....Καλα κανατε, ηρεμειστε, αναρρωστε κ μετα οι αλλοι.Θ αργησει να συνελθει γιατι οσο πιο μικρο τοσο χειροτερα λογω του οτι δεν εχει αναπτυχθει το ανοσοποιητικο του.Καλη δυναμη!

Πχ εμενα την γαστρεντεριτιδα ο θανος την περασε σε 3 μερες κ ο μικρος 7!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΟΛΛΗΣΕ ΙΩΣΗ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟΣ ΠΕΡΙΠΟΥ 5-6 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΓΕΥΜΑ ΟΤΡΙΖΑΛΙΝ ΟΡΟ ΚΑΙ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΟΦΡΑΚΤΗΡΑ.ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΚΕΙ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΟ.ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΑΙ ΤΟΝ ΚΑΗΜΕΝΟ ΤΣΙΡΙΖΕΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΩ ΠΟΣΟ ΔΥΝΑΤΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΝΑ ΡΟΥΦΗΞΩ ΤΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΥΠΑΜΕ ΟΤΑΝ ΠΑΤΑΩ ΔΥΝΑΤΑ ΤΟΝ ΟΡΟ ΚΑΙ ΠΝΙΓΕΤΕ>>>>>ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΝ ΟΙ ΙΩΣΟΥΛΕΣ>Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΠΕ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ>ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΡΥΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΤΑ ΝΕΟΓΕΗΗΤΑ ΚΑΙ ΑΣΑΡΑΝΤΗΣΤΑ ΜΩΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ΤΑ ΦΙΛΙΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΧΕΡΙΑ.ΓΑΜΩΤΟ.ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΚΙΕΣ ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΑΡΑ ΝΑ ΒΑΣΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ

ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑΜΕ ΣΤΙΣ 10 ΜΕΡΕΣ.

ΒΑΖΕ ΠΟΛΥ-ΠΟΛΥ ΟΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΥΡΙΓΓΑ.ΟΧΙ ΑΜΠΟΥΛΑ.ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΠΕΡΣΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΡΩ-ΓΥΡΩ.ΒΑΛΕ ΤΟΥΣ ΟΡΟΥΣ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΕΙ.ΕΣΥ ΘΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ, ΘΑ ΠΕΡΑΕΙ! ΕΜΕΝΑ ΜΙΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΜΠΟΥΚΩΘΗΚΕ. ΚΟΛΛΗΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΕΚΑΝΑ? ΝΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΠΟ ΤΟ ΜΩΡΟ? ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ. ΗΤΑΝ ΚΑΙ Η ΖΗΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ. 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΚΑΝΕ ΝΑ ΤΗΣ ΦΥΓΕΙ. ΥΠΟΜΩΝΗ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ. ΠΕΡΑΣΤΗΚΑ ΣΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σευχαριστω καντινου μου και ολα τα κοριτσια.εσενα τουλαχιστο ηταν μωρο εμενα που ειναι ενα σωρο μαντραχαλοι και κυραδεσ που δεν τουσ κοβει?νομιζουν οτι ειναι το παιδι κουκλα.εδω εγω ακομα δε το φιλησα οχι οι αλλοι.ασε τα πηρα ασχημα και κυρηξα εμπαργκο στο σπιτι μασ.κανενασ μεχρι να συνελθει τελειωσ και μετα με το καλο οχι πολλα πολλα μεχρι τα εμβολια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου να του βαζεις πιο συχνα ορο καθε 2-3 ωρες αλλα να το κανεις πριν φαει δηλαδη να βαζεις ορο και μετα απο μιση ωρα να τον ταιζεις και επισης να αεριζεις πιο συχνα το δωματιο.

Τον ορο παντα με συρριγγα και στο φαρμακειο κυκλοφορει ο sodioum chloride 0.9% τον εχουν και τα νοσοκομειο και εχει μεσα 50 αμπουλες των δεκα μλ αλλα υπαρχει και με 5 μλ. Αυτο κοστιζει 0,18 ο ενας αρα οι 50 ολο το κουτι εχει γυρω στα 9 ευρω αλλα αν πεις στο γιατρο να στις γραψει με βιβλιαρειο του ικα θα δωσεις γυρω στα 5 μ 6 ευρω .Σου ευχομαι περαστικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antroulla mou kalimera agapi mou,,,

Perastika sto mwraki sou agapi mou...

Ax re gmt einai krima na vasanizetai ena mwraki kai toso da mikroulliko...

Perastika agapi mou...

Kai wpos eipes...

Oloi makria apo to paidi...

Se filw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νασαι καλα κοπελα μου.ενταξει δεν ειναι πιστευω κατι τραγικο απλα οταν βλεπω το μωρο να σπαραζει που του βαζω αυτο το πραγματακι στη μυτη και φταιει η ανεκεφαλια καποιων τα παιρνω ασχημα.προσεχετε τα μωρακια σασ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περατικά πολλά κοριτσάκι μου.

Εμένα όταν αρρωσταίνει ο μπέμπης είναι η χειρότερή μου... Δυστυχώς κρατάει συνήθως 15 μέρες ... Άστα... Κάνε κουράγιο και οπλίσου με υπομονή ... θα κάνει τον κύκλο του και θα περάσει...

Όλα να πάνε καλά !

Φιλάκια !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou antroula mou.min mou stenaxwriesai simvainoun ayta!!!!!!!einai anlogos sto paidaki poso tha tou kratisei to mpoukoma.mporei 3 meres mporei 10 meres mporei kai mina.vaze oro sto moraki prin to geyma tou,kai oso mporeis pio sixna.emena mou eixe pei i paidiatros na ton vgazo exo ston ilio oxi poli omos lene pso tous voithaei na xempoukonoun.vevaia me kapelaki.kai antiliako.den se vrisko katholou paralogi pou prostateyeis to paidaki sou apo kapoious anegkefalous pou den katalavainoun.den peirazei na ginesai kakia exalou esi talaiporisai kai kirios to morouli.aytoi pou den katalavainoun makria kai agapimenoi.kai ego prosexa gia na min mou arrostainei o gios mou kai akouga ........mexri kai se giala mou eipan na ton kleisw.epeidi ton prostateya.den me noiazei omos na pane na koureytoun afou einai kala to paidaki mou.sou proteino na kaneis kai esi to idio.filia polla.:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΧΩ...ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΥΞΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΟΤΡΙΖΑΛΙΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΛΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΥΞΙΑΖΕΙ....ΔΕ ΤΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΑΠ ΤΟ ΡΟΥΘΟΥΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΚΑΝΕΙ ΧΡΟΥ ΧΡΟΥ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙ ΜΟΥ...

ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ AMBORAL ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ 1,5 CC 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ...

ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

ΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΣΜΟ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΜΟΝΟ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ,Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΛΙΓΟ Η ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΤΟ ΦΙΛΑΕΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ...

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΜΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ.....

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΑΚΟΥ ΤΟΝ ΟΡΟ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΜΕ ΣΥΡΙΓΓΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΒΕΛΟΝΑ.ΒΑΖΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΞΕΜΠΟΥΚΩΝΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΠΡΙΝ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ.ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΕ.ΒΑΖΕ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ.ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΜΩΣ.ΕΑΝ ΧΟΥΡΧΟΥΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΡΟΥΦΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ.ΕΜΕΙΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΦΤΟΙΥ ΦΤΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΣ ΡΩΤΑ.ΕΚΕΝΑ ΔΙΑΤΡΙΒΗ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικά σε όλα τα μωράκια που ταλαιπωρούνται.

Το μπομπιράκι μου κόλλησε βρογχιολίτιδα από την μία & μοναδική επίσκεψη που δεχτήκαμε.

Αυτό σήμαινε έντονη δύσπνοια και πολλά (μα πολλά) φλέγματα.

Κάναμε μάσκες με φάρμακα, πήραμε σταγόνες κορτιζόνης και τουλάχιστον

6 -8 φορές την μέρα καθαρίζαμε τη μυτούλα του με ορό και τον αποφρακτήρα.

Ήταν η πρώτη φορά που κατάλαβα ότι πρέπει να είμαι δυνατή για εκείνον (μιας και εκείνος ήταν αδύναμος και τόσο ταλαιπωρημένος.)

Τα φάρμακα σταμάτησαν 25 μέρες αργότερα, το μωράκι μου ξανά βρήκε τον παλιό καλό εαυτό του (αν και ακόμη και τώρα υπάρχουν στιγμές που ξυπνάει με παράπονο και με κλάματα) και αυτό που μπορώ να πω στις μανούλες που τα μωράκια τους είναι τόσο μικράκια είναι να προσέχουν.

Αφήστε μακριά όλους όσους δεν χρειάζεστε.

Και πάλι περαστικά και υπομονή :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΒΑΖΩ ΑΠ ΤΗΝ ΑΜΠΟΥΛΑ?ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΥΡΙΓΓΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΤΟ ΣΙΡΟΠΑΚΙ...ΤΙΣ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΡΟΥΦΙΞΩ?ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΡΡΟΦΥΤΗΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΠΛΕΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΛΑ ΤΗ ΣΥΡΙΓΓΑ ΜΕ ΖΕΣΤΟ ΝΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΓΕΜΙΖΕΙΣ ΜΕ 1-2 ΑΜΠΟΥΛΕΣ ΟΡΟ ΑΝΑΛΟΓΑ.ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΞΑΠΛΩΜΕΝΟ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΚΑΙ ΦΣΙΤ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΕΝΑ ΤΗ ΜΙΣΗ ΣΥΡΙΓΓΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ.ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙΣ.ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΠΟΥΛΑ ΚΟΝΤΕΨΑΜΕ ΝΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ ΤΗ ΜΥΤΗ.ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙΣ ΛΙΓΗ ΩΡΑ.ΕΑΝ ΚΑΝΕΙ ΧΡΡΡΡ ΧΡΡΡ ΞΑΝΑΡΙΧΝΕΙΣ ΟΡΟ ΚΑΙ ΡΟΥΦΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΦΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΤΕΥΘΥΑΝ.ΑΥΤΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΠΟΤΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ.ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ ΣΥΝΗΘΩΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΕΛ ΝΙΝΙΟ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΚΑΛΕ?ΕΜΕΝΑ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΒΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΤΕΙΛΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΛΕΙΠΕ.ΤΟΣΟ ΒΑΡΒΑΡΗ ΕΙΝΑΙ Η ΙΩΣΗ ΑΥΤΗ Ε?ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να προσέχετε με τον αποφρακτήρα.

Δεν ξέρω τι ηλικία εάν έχουν τα μωράκια σας αλλά όταν ο δικός μου αρρώστησε ήταν μόλις 52 ημερών- γι αυτό και ο γιατρός μου είχε πει ότι κάθε φορά που θα τραβούσαμε τις μυξούλες (μετά βέβαια από κάθε ορό), θα έπρεπε να γινει με προσοχή γιατι υπήρχε μεγάλος κίνδυνος να τραυματιστεί το τυμπανο του αυτιου του.

Ο δικός μου μπομπιρακος είχε αρρωστησει τον φεβρουάριο antroula μου αλλα σκέφτηκα να μοιραστώ την εμπειρια μου και να σας ευχηθω γρηγορα περαστικα γιατι καταλαβαινω (όπως φανταζομαι και άλλες μαμαδες) την αγωνια σας.

Εαν ομως "κυκλοφορει" ιός της βρογχιολίτιδας, κρατηστε τα μωρακια σας προστατευμενα (ειδικά εαν ειναι ημερών).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...