Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το φορουμ ''σέρνεται''.


ΑΝΤΡΙΑΝΑ

Recommended Posts

Καλημέρα Λένα μου.

Δεν ξέρω εαν συμβαίνει μόνο σε ΄μένα αλλά πραγματικά το site έχει ρυθμούς χελώνας:ohmy:

Ο λόγος που έχω να μπω κάτι μήνες είναι αυτός.Είμαστε μανούλες και ο χρόνος μας είναι περιορισμένος.Δε γίνεται να περιμένω 1 λεπτό με το ρολόι για να μου ανοίγουν οι σελίδες.Αυτό μου συμβαίνει μόνο στο mammy.

Δείτε το λίγο σας παρακαλώ.:(

Ίσως χρειάζεται αναβάθμιση.

Καλημέρα.

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα. Πολλά από τα μέλη δεν κάνουν login συχνά, μαζί και εγώ, λόγω του προαναφερθέντος προβλήματος...

Ας γίνει μια αναβάθμιση (μνήμη, δίσκοι κ.λ.π.) στην μηχανή....

Ευχαριστούμε εκ των προτέρων !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια οντως και εμενα καθυστερει παρα πολυ και χρειαζεται παρα πολυ υπομονη και χρονο στην ουσια να μπορεσεις να επισκεφτεις τις σελιδες ,και μου συμβαινει μονο στο συγκεκριμενο site .

Λενα μου αν μπορειτε να κανετε κατι απο την πλευρα σας καντε το γιατι οι μανουλες εχουν πολυ περιορισμενο χρονο κ εμεις που δουλευουμε πολυ .

ευχαριστουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα το θεσω λιγο ωμα, αλλα αυτο το site σερνεται ετσι μονιμως νομιζω.... απλα καποιες φορες σερνεται πααααααααααααααααρα πολυ και αλλες φορες δεν ανοιγουνε και καθολου οι σελιδες...

εγω το συνηθισα παντως...

καλυτερα θα ηταν να γινεται το hosting σε ελληνικο domain, δηλαδη να ειναι σε .gr αλλα τι να λέμε τώρα!

φιλια σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια κι εγώ το ίδιο πρόβλημα!!! Πολύ καθυστερεί. Μόνο εδώ το παθαίνω αυτό. Και έχω φάει κόλλημα, μα με τα δίδυμα που χρόνος όταν αργεί τόσο να ανοίξει μια σελίδα? Τί γίνεται σε αυτή την περίπτωση? Από τί εξαρτάται μια καλύτερη έκδοση? Κρίμα είναι γιατί είναι από τα καλύτερα φόρουμ!.......:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

pleon kai egw den mpenw gi ayto ton logo.pooooosa kai poooooosa post exoun anoixtei gi ayto thema kata kairous.

stou koufou tin porta....pare tin porta kai fyge!

exei ginei bareto ayto to site pou kanenas den endiaferete gia tin diorthosi tis kathisterisis...san na min yparxei kanenas diaxeiristis i mou fenete????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!ΠΑΝΤΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΕΓΩ ΑΛΛΑΞΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.ΑΡΓΕΙ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΩ ΤΟ SITE.ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ LOGIN ΑΡΓΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose25 έγραψε:

ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΣΕ ΜΕΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ!ΠΑΝΤΟΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΚΑΙ Η ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ.ΕΓΩ ΑΛΛΑΞΑ ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.ΑΡΓΕΙ ΟΜΩΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΩ ΤΟ SITE.ΟΤΑΝ ΕΧΩ ΗΔΗ ΚΑΝΕΙ LOGIN ΑΡΓΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΥ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ:P

otan oi alles selides anigoun sto deyterolepto den nomizw na fteei i syndesi mas:) i sygekrimeni selida exei to problima

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΙΝ ΒΑΛΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΝΔΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΩΡΑ ΑΡΓΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΔΩ ΒΕΒΑΙΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΣΕΛΙΔΑ ΑΥΤΗ ΟΜΩΣ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιγουρα φταιει η σελιδα!!Εχω την μεγαλυτερη ταχυτητα και ειναι σχεδον η μονη σελιδα που ΣΕΡΝΕΤΑΙ στην κυριολεξια....Ας το κοιταξουν λιγο οι υπευθυνοι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααα!!πραγματι ''σερνεται'' απιστευτα!!!!εχει 2 μερες που προσπαθω να μπω,και δεν μπορω...δεν εχω και υπομονη να περιμενω 8και 10 λεπτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα!!

δεν χρειαζεται να πω και εγω ποσο καθυστερει για να φορτωσει μια σελιδα το εχουν πει οι αλλες κοπελες αλλα το εχουμε πει και σε ποιο παλια post..

εγω πλεον μπαινω μονο πρωι πολυ πρωι γιατι τοτε φυσαει...μετα δεν μπορω να περιμενω...

απλα Λενα μου θα ηθελα να σε ρωτησω..υπαρχει περιπτωση βελτιωσης?η να το παρουμε αποφαση..

γιατι και την προηγουμενη φορα βγηκαν οι χαρακες μετα μπηκαν...

αλλα το αποτελεσμα απο 10 λεπτα π.χ τωρα να κανει 8 ε και?

απλα θα ηθελα να ξερω πραγματικα αν υπαρχει δυνατοτητα και ελπιδα να διορθωθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δυστυχως και γω μια απο τα ιδια..

Δεν γινεται να περιμενω τοσο..

Κατι φορες κανει 10 και λεπτα απλα για

να μπω στην ΑΡΧΙΚΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντριάνα μου, μιας κι' εσύ το άνοιξες το θέμα, να απαντήσω πως αναβαθμίσεις γίνονται συνέχεια. Σήμερα το πρωϊ ήταν η μόνη μέρα που δεν μπορούσα να συνδεθώ. Τις υπόλοιπες μέρες δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Σήμερα δυσκολεύτηκα κι' εγώ να μπώ και όντως είναι πολύ ενοχλητικό αυτό το πράγμα. Έγινε μια αναβάθμιση το απόγευμα και έδειξε να πηγαίνει καλύτερα. Είμαι κάθε μέρα μέσα και δεν έχω τόσο μεγάλο πρόβλημα με την ταχύτητα, Εκτός απο σήμερα όπως είπα. Απαντώ και στην Μαίρη η οποία για δικούς της λόγους εξακολουθεί να με θεωρεί "κουφή"...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα αυτο που μου παρουσιαζει καποιες φορες ειναι οτι δεν μπαινει καθολου μου λεει οτι δεν μορει να συνδεθει δεν ξερω τι μπορει να φταιει ισως να ειναι και θεμα συνδεσης εχω το κονεξ .Καποιες φορες παλι κολλαει οταν γραφω σε καποιο ποστ και το στελνω και παταω αρχικη σελια τοτε δεν κανει τιποτα .

Παντως ενταξει το κλεινω και ξαναπροσπαθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΡΙΑΝΑ έγραψε:

Καλημέρα Λένα μου.

Δεν ξέρω εαν συμβαίνει μόνο σε ΄μένα αλλά πραγματικά το site έχει ρυθμούς χελώνας:ohmy:

Ο λόγος που έχω να μπω κάτι μήνες είναι αυτός.Είμαστε μανούλες και ο χρόνος μας είναι περιορισμένος.Δε γίνεται να περιμένω 1 λεπτό με το ρολόι για να μου ανοίγουν οι σελίδες.Αυτό μου συμβαίνει μόνο στο mammy.

Δείτε το λίγο σας παρακαλώ.:(

Ίσως χρειάζεται αναβάθμιση.

Καλημέρα.

Ευχαριστώ.

Συμβαινει κ σε μενα!!!!! Ειναι ο μονος λογος που δεν μπαινω συχνα στο μαμμυ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Αντριάνα μου, μιας κι' εσύ το άνοιξες το θέμα, να απαντήσω πως αναβαθμίσεις γίνονται συνέχεια. Σήμερα το πρωϊ ήταν η μόνη μέρα που δεν μπορούσα να συνδεθώ. Τις υπόλοιπες μέρες δεν έχω κανένα απολύτως πρόβλημα. Σήμερα δυσκολεύτηκα κι' εγώ να μπώ και όντως είναι πολύ ενοχλητικό αυτό το πράγμα. Έγινε μια αναβάθμιση το απόγευμα και έδειξε να πηγαίνει καλύτερα. Είμαι κάθε μέρα μέσα και δεν έχω τόσο μεγάλο πρόβλημα με την ταχύτητα, Εκτός απο σήμερα όπως είπα. Απαντώ και στην Μαίρη η οποία για δικούς της λόγους εξακολουθεί να με θεωρεί "κουφή"...

Sygnwmi Lena mou alla kata kairous ginete to idio pragma.seeeeernete kai seeeernete to site poso kairo kai molis anebasei kapia ena post sxetiko me tin kathisterisi tsoup ginete i anabathmisi.kathe ma kathe fora.prepei na ftasei sto amin i kathe kopela na aniksei thema gia na kaneis tin anabathmisi? kathe mera mesa les eisai alla den exeis megalo problima.ok den exeis megalo,exeis mikro. kai perimeneis na megalwsei gia na diorthwthei? pws ginete na min exeis esy kai na exoun oloi oi alloi? kai mono simera esy na eixes problima? mallon o server ta exei kala me ta afentika :) mines ta leme gia tin kathisterisi,simera mono sou etyxe na kathisterisei esena?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...