Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕΣ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ!


Recommended Posts

Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!

Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια και σε 8 μήνες περίπου να κρατάς ενα υγιέστατο μπεμπάκι στην αγκαλιά σου!!!!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ WENDY!!!:woohoo: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!:cheer: ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!:cheer::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριααααααα κοριτσακι μου!!!!Σου ευχομαι ολοψυχα ολα να πανε τελεια και σε 9 μηνες να κρατησεις το μωρακι σου αγκαλιτσα γερο και δυνατο!!!!!!!

Φιλακιαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wendy μου συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!

μου δίνεις κουράγιο γιατί κ εγώ δυσκολεύομαι να ξεπεράσω μια άτυχη εγκυμοσύνη..

εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά και σε λίγο καιρό να έχεις το μωράκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια!!!Σου ευχομαι καλη εγκυμοσυνη να πανε ολα καλα και να περασουν γρηγορα οι μηνες κρατωντας αγκαλια το μωρακι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοπελα μου με συγκινεις!!

Σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου

μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο

μωρουλι!!!!!!!!

Να εισαι παντα ευτυχισμενη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ti glykos titlos einai autos!!!!!!!!!!

sygxarhthria wendy mou!!!!! na exeis mia poly poly omorfi egymosunh!!!!!!!!!!!!ola na pane kala kai emeis edo tha sou stelnoume panta thetikes skepseis kia polles polles efxes!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια,

δεν χρειάζεται να σκέφτεσαι τα παλιά. και εγω πριν 2 χρόνια είχα μια παρόμοια περιπέτεια και τώρα έχω αγκαλιά έναν παίδαρο 8 μηνών

να σαι καλά και εσύ και το μωράκι σου και μην ξεχνάς ... τα καλύτερα έρχονται ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Wendy σου ευχομαι και γω ολοψυχα να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και να το απολαυσεις οσο περισσοτερο μπορεις! Ευχομαι να πανε ολα καλα και να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλια σου. Φιλια πολλα μελλοντικη μανουλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΙΣΘΑΝΘΗΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΛΝΕΤΕ ΟΛΗ ΣΑΣ ΤΗ ΑΓΑΠΗ ..Η ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΩ..ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΤΟ ΕΝΑΥΣΜΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ..ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΟΝΕΙΡΑ...ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ..ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΥ ΞΥΠΝΑΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΛΕΣ....ΟΧΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΟΝΕΙΡΟ ...ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...