Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νέο Μέλος!


thalia1

Recommended Posts

Γειά σας!:)

Ήρθε ο καιρός να σας συστηθώ και εγώ. Λέγομαι Θάλεια και έχω ενα αγοράκι 5 μηνών και 3 εβδομάδων! Αν και δεν ήμουν ενεργό μέλος, μου κτατάτε συντροφιά από την αρχή της εγκυμοσύνης μου! Το forum μου έχει λύσει αμέτρητες απορίες. Μένω στη Γερμανία με τον άντρα μου εδώ και ενάμιση χρόνο. Γέννησα εδώ με φυσιολογικό τοκετό, 12 ώρες προσπαθειών (που ήταν κομματάκι δυσκολο), αλλά άξιζε τον κόπο!!!!!!!! Το μπεμπουλίνι μου αρχικά ήταν αρκετά δύσκολο. Είχε πολλούς πόνους και κοιμόταν μόνο στο στήθος, αλλά με το που έκλεισε τους 3 μήνες έγινε το καλύτερο παιδάκι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Άυτά για την ωρα.

Καλή συνέχεια της ημέρας σας (που από ότι ξέρω είναι πιο φωτεινή και πιο ζεστή απο τη δικιά μου:dry: ) . Εδώ βρέχει και έχει 13 βαθμούς....)

Φιλάκια,:kiss:

Θάλεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Θαλεια!

Καλως ηρθες στο μαμμυ!

Να σου ζησει ο μπεμπακος σου!!!!!!!

Ειμαι η Νατασα και εχω μια μπουμπου 4 μηνων!

Μια χαρα ειναι οι 13 βαθμοι!

Εδω λιωωωνουμε απο τη ζεστη..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΩ Κ ΕΠΙΣΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΟΡΙΤΣΙΑ.................Η ΘΑΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες!!!!!!! :)

Να σου ζησει το μωρακι σου!!

Ελπιζω να τα λεμε! :)

Εγω περιμενω το πρωτο μου μωρακι-αγορακι σε περιπου 2μιση μηνες! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες Θάλεια!!!

Να χαίρεσαι τον κούκλο σου :laugh:

Είμαι η Νέλλυ,20 ετών,φοιτήτρια απο Αθήνα και στις 23/5 έφερα στον κόσμο την υπέροχη μπουμπού μου!

Θα χαρώ να τα λέμε:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες στην παρεα μας Θάλεια!!!

Να χαιρεσαι το ζουζούνι σου!!!

Είμαι η Βάσω, 26 χρονών και δεν έχω ακόμα μωράκι!!!

Βουλαααααα να χαίρεσαι τον ανιψιό!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θαλεια μου καλως ηρθες ειμαι η αναστασια και εχω εναν μπεμπη 11 μηνων την λατρευω την γερμανια και ας εχει κρυο εχω ερθει 2 φορες και περασα τελεια να σου ζησει ο γιοκας σου ελπιζω να τα λεμε συχνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλως ηρθες στην παρεουλα μας Θαλεια!

Να χαιρεσαι το παιδακι σου και να το δεις οπως επιθυμεις..:)

Ειμαι η Φανη 27 χρονων και περιμενω την κορουλα μου απο

μερα σε μερα!

Θα χαρω πολυ να τα λεμε.:)

Τρελο θεια Βουλιτσααα!! Να χαιρεσαι τον ανηψακο σου!

Φιλιααααααα!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για την τόσο θερμή υποδοχή στο site!

Είμαι σίουρη πως θα τα λέμε πολύ συχνά!!!!!!!!!!

Θάλεια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ THALIA MOY ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΟΥ.ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ.ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ 29 ΕΤΩΝ.

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θαλεια καλως ηρθες στην ομορφη παρεα του mammy!!

Nα χαιρεσαι τον κουκλο σου ..

Ειμαι η Ολια και διανυω τον δευτερο μηνα της εγκυμοσυνης μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες συνονοματη!

Απο οτι βλεπω μας χωριζουν μολις 6 αριθμοι!

thalia1, ! εμενα το 7 ειναι το τυχερο μου νουμερο,αφου 7.3.2009 γεννηθηκε το κοριτσακι μου!

Να σου ζησει το μωρακι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΚΟΥΚΛΟ ΣΧΕΔΟΝ 11 ΜΗΝΩΝ!ΑΝ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΠΙΣΩ!ΤΙ ΦΟΒΕΡΗ ΦΑΤΣΟΥΛΑ,ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΜΑΤΑΚΙΑ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θάλεια καλως ήρθες κι από μένα! Είμαι η Έλενα 27 χρόνων έγκυος στον μπομπιράκο μου.. που τον περιμένω μέχρι τις 6 Αυγούστου νε γεννηθεί!!! Είναι το πρώτο μου παιδάκι! Ο άνδρας μου γεννήθηκε κι έζησε πολλά χρόνια στην Στουτγκάρδη της Γερμανίας, οι αδερφές του μένουν ακόμα εκεί και πηγαινοερχόμαστε με την πρώτη ευκαιρία! Εσύ σε ποιο μέρος μένεις;;

Να χαίρεσαι τον παίδαρο σου.. Υγεία πάνω απ'όλα! Θα χαρώ να τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ όλες σας για την άμεση ανταπόκρισή σας!:silly:

Συνονόματη (Θάλεια7) εγώ ονομάστικα Θάλεια1 γιατί το σκέτο Θάλεια έχει είδη παρθεί. Να σου ζήσει η μπεμπούλα σου!!!!

ΆνναΚ και το δικό σου το μπεμπουλίνι μια σκέτη γλύκα είναι!!!!!

dallia (Έλενα)σου εύχομαι με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου στην αγκαλίτσα σου! Η Στουτγκάρδη είναι πολύ πιο νότια από εκεί που μένουμε. Κατοικούμε στο Mulheim an der Ruhr (μια μικρή πόλη κοντά στο Essen και στο Dusseldorf).

Φιλικά,

Θάλεια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Καλά είμαστε! Ο φασολίνος εχει κοιμηθεί εδώ και καμοιά ώρα και χαλαρώνουμε βλέποντας Μαυροτσούκαλους. Να δούμε βεβαια για πόσο. Αυτές τις μέρες το βράδυ εχει ανυσηχία. Εχθές όλο το βράδυ ξύπναγε ανά 1 με 2 ώρες και ήθελε αγγαλιά και κούνημα για να κοιμηθει. Μάλλον θα βγάλει τα πρωτα δοντάκια σύντομα. Πολλά-πολλά φιλάκια στη μαγουλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΩΩΧ,ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ?

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΙΣΩ Κ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ.ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΕ ΣΤΙΣ 5.30 Κ ΗΘΕΛΕ ΚΟΥΒΕΝΤΑ............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς όρισες Θάλεια και να σου ζήσει το μικρούλι σου!

Εύχομαι να καταφέρετε να κάνετε κανένα ταξιδάκι κατά δω και να χαρείτε μπανάκια και ήλιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα milina!

Ελλάδα θα έρθουμε πολύ σύντομα, ευτυχώς. Σε λίγες μέρες ο μπεμπούκος μου θα βρέχει ποδαράκια στα Χανία μαζί με την ξαδερφουλα του (τι μπεμπούλα της Βούλας)!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?Ο ΑΝΗΨΙΟΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ?ΚΟΙΜΑΤΑΙ???????????????

ΠΟΥ ΠΗΓΕ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΑΣ?????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!

Ο μπεμπούκος μου καλά ειναι. Ξύπνιος και ευδιάθετος. Παίζει με το τιγράκι του!

¨αλλαξα φωτογραφία χθες το βράδυ και ακόμα περιμένω να εγκριθεί, για αυτό δεν μας βλέπεις.

Φιλάκια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...