Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποσα κιλα πήρατε;


Recommended Posts

egw koritsia pira 18 kila! Exw 22 meres pou gennisa kai exw xasei idi ta 12. Exoune meinei mono ta 6. To problima gmt einai oti exw anoiksei genikotera. Sththos...mesh..koilia...gofoi.. kai de mou kanei tipota apolitos apo rouxa! klaps!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ! ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ 53 ΚΙΛΑ Κ ΠΗΡΑ 19!ΒΕΒΑΙΑ ΠΗΡΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΕΝΑΤΟ... ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΠΕΜΠΤΟ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ. ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΜΕΤΟΥΣ ΜΕ ΑΗΔΙΑΖΑΝ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.... ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ! ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΑ... ΤΩΡΑ 11 ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΕΙΜΑΙ 55 ΚΙΛΑ Κ ΕΧΩ ΑΛΛΑ 2 ΝΑ ΧΑΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΩ . ΒΕΒΑΙΑ ΤΑ 2 ΑΥΤΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ...:( ΘΕΛΕΙ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ !

ΠΑΝΤΩΣ Κ ΜΕΝΑ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ. ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΤΑ 1 ΝΟΥΜΕΡΟ Κ ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ ΕΧΕΙ "ΑΝΟΙΞΕΙ" ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ! ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ! ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ! ΤΑ ΚΙΛΑ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΛΗΣΗ Κ ΠΕΙΣΜΑ! ΣΕ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια, εγώ είχα απελπιστεί ανέπνεα και έβαζα κιλά και είμαι και τελείως ψώνιο με την εμφάνιση, ξεκίνησα 60 κιλά 2 πάνω από το κανονικό μου κάθε φορά που με ζύγιζε η βοηθός του γιατρού της έλεγα κρύψε κάτι θα με σκοτώσει ο γιατρός, μέχρι και τον 7 δεν έτρωγα βλακείες καθόλου και τα κιλά μπαίναν δύο δύο ο άντρας κόντεψε να γεννήσει ο ίδιος απο αυτά που του έλεγα για τα κιλά μου.Στο τέλος απελπίστηκα αφού μπαίναν που μπαίναν τα κιλά άρχισα να τρώω ένα παγωτό κάθε μέρα για παρηγοριά .Τελικά έβαλα 19 κιλά, έχασα στο μαιευτήριο 12 κιλά, σε 40 μέρες είχα μόνο 4 παραπανίσια και η κοιλία μου πλάκα σαν να μην ήμουν έγκυος ποτέ,στους 3 μήνες ήμουν 60 και στους έξι 57,5.Οπότε τζάμπα το άγχος και η στενοχώρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας πονεμενες εγκυουλες και μανουλες για τα κιλακια σας. παντως να σας πω το μονο καλο με τα παρανισια κιλα είναι οτι εχω ανεβει 3 νουμερα στο σουτιεν και το χαιρομαι πολυ (φανταζεσται γιατι- σχεδον πιτα ήταν πρωτα) , μεχρι και στη δουλεια ειχαν ενθουσιαστει ολοι. τωρα όλα τα αλλα ευτυχως πρεπει να πω , πλην οτι απεκτησα κοιλιτσα , δεν φαινονται. οποτε μεχρι στιγμης δεν με πειραζει πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KIDER έγραψε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΕΓΩ ΣΚΑΩ ΜΕ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΟΥ.ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 33 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 7 ΚΙΛΑ ΠΟΣΑ ΘΑ ΦΤΑΣΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.ΦΟΜΑΜΑΙ ΜΗ ΜΟΥ ΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΖΕΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΑΩ ΣΑ ΠΑΠΙΑ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΣΚΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΑ ΚΙΛΑ.

7??αυτο ειναι θρασος!και μιλας?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχώνεσαι καθόλου για τα κιλά σου!! Μια χαρά είναι αυτά που έχεις πάρει μέχρι τώρα γιατί έχεις και δύο μωράκια στην κοιλίτσα σου!

Κι εγώ έχω δίδυμα και στην εγκυμοσύνη μου είχα πάρει συνολικά είκοσι κιλά (ξεκίνησα 55 και έφτασα 75)!

Μετά τη γέννα έχασα τα περισσότερα(14 κιλά)αλλά μου είχε μείνει το φούσκωμα της κοιλιάς (γέννησα με καισαρική και λένε ότι στη περίπτωση καισαρικής, η κοιλιά αργεί να επανέλθει)και όποτε είχα χρόνο, έκανα γυμναστικούλα (περισσότερο κοιλιακούς). Τώρα που έχουν περάσει δύο χρόνια απ' τη γέννα μου είμαι 57 κιλά (δηλαδή δυο κιλά παραπάνω).

Με το καλό να γεννήσεις τα μωράκια σου!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πονεμενη ιστορια μην μιλασ καθολου καπου στα 35 εφτασα και εχω ακομα να χασω 10.....μια χαρα εισαι φτου φτου.......σαν παπια παντωσ δεν πηγαινα:silly:

με το καλο η γεννα....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια εγω ειμαι στην 36 εβδομαδα κ πηρα 11 κιλα ξεκινησα 66 κ σε 15 μερες περιπου γενναω με προγραματισμενη καισαρικη, ειμαι δηλαδη στο οριο περιπου 13 κιλα πρεπει να σας πω ομως πως προσεχα πολυ λογω ζαχαρου κ πως συνεχως πεινουσα:P αλλα χαλαλι κοριτσια μου φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΙΧΑ Κ ΕΓΩ ΑΓΧΟΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 35η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 9 ΚΙΛΑ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΡΟΣΕΧΑ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΤΟ 'ΧΩ ΡΙΞΕΙ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ. ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΜΕΙΝΕ.... ΑΣ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΩ:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax afto to zaxaro bre koritsia ti spastiko..ego ime sti 35 ebdomada ke exo pari 12 kila..ksekinisa 43 ke tora ime 55..entometaksi ton 6 mina ekana kampili zaxarou ke i anoteri timi pou mou bgike itan 158..i mpenpa mu ti perasmeni ebdomada pou ekana iperixo itan 2508..de ksero an ine megali afti i timi tou zaxarou pantos o giatros mou pe na apofebgo ta glika ke ego den ton akousa katholou..apo tote troo sinexia..:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera kai apo emena ontos einai ena ponemeno thema....ego ksekinisa thn egimosinh mou sta 66 kila kai thn teleiosa sta 96 peira akribos 30 kila...ax...asta..me thn genna mou efhgan ta 10 kai exo akomh 20 perita kila.....kai den ksero pos tha ta xaso afhsteta.......

:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ekoliou mou ipomoni tha ta xasis..apo ti stigmi pou to moraki su ine mia xara ke ute zaxaro anebases tha prepe na se mia xara..ego de pira ke pola kila mono 12 pou de fenonte giati imun skeletos ke parola afta to zaxaro mou itan ligo tsimpimeno apoti mu pe o giatros ke exo treles ipoglikemies..bre si an de fao gliko niotho san arosti..katareo:( :( na su zisi to moraki su..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΤΑΚΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΖΑΧΑΡΟ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΟ ΤΟΝ 6ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΩ. ΑΠΟ ΤΟΤΕ.... ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ... ΠΕΣΕ ΜΕ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΤΑ ΓΛΥΚΑ. ΑΝ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΣΥΜΠΑΘΟΥΣΑ, ΑΠΟ ΤΟΝ 6ο ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΗ.:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...