Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχασα την μανούλα μου...


Recommended Posts

ΛΥΠΑΜΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ.. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΚΑΝ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ... ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΣΕ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΔΩΣΕΣ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ.ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ.Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΘΑΝΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑΘΕΙ ΔΥΝΑΤΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΝΟΥΛΑ.ΦΙΛΙΑ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ,ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.ΒΕΒΑΙΑ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.............ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ Η ΜΗΤΕΡΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΑΡΟΥΜΕΝΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΓΓΟΝΑΚΙΑ ΤΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΘΕΡΜΑ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ.Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΓΕΛΟΥΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χριστινα μου συλληπητηρια ειναι μεγαλη η απωλεια της μανας αυτης της τρυφερης αγκαλιας ειναι νωρις και σιγουρα νιωθεις χαλια κανε κουραγιο γλυκια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ. ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΜΑ ΣΟΥ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΗ ΣΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΕΙΡΑ ΟΤΙ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΥΧΕΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ "ΚΟΥΡΑΓΙΟ" ΚΑΙ "ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ" ΣΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΑΝΟΥΣΙΕΣ, ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΤΡΟΠΟ, ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ, ΑΠΛΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ.

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα συλληπητηρια για την μανουλα σου.

Ευχομαι ο θεος να σου δωσει δυναμη γιανα συνεχισεις στη ζωη σου.

Τα διδυμακια σου θα απαλυνουν λιγο τον πονο σου

Κουραγιο και υπομονη !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο,τι και να σου πω, ξέρω πως είναι απίστευτα δύσκολο όλο αυτό που ζεις!

Τα θερμά μου συλλυπητήρια!

Είναι αβάσταχτη η απώλεια και σου εύχομαι από δω και πέρα να έχεις μόνο χαρές!

Θα δεις πόσο θα σε βοηθήσουν τα μωρά σου να γλυκάνει ο πόνος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συληπητήρια για τη μανούλα σου. Με το καλό να έρθουν τα μωράκια σου. Η μανούλα σου σας προστατεύει από ψηλά και σας βλέπει και χαίρεται. Να το ξέρεις αυτό. Να παίρνεις δύναμη από τα παιδάκια σου.:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Syllipitiria agapi mou...

To kserw pws einai asximo na xanneis tin mama...

Wmos stathou dynati...

Perimeneis kai ta mwrakia sou se ligo...

Kai wpos sou exoun pei kai ta koritsia,,,

Sas vlepei kai tha sas prwstateuei esto kai apo makria i mamakka sou mwro mou...

Sou euxwme ta kalitera...

Kai oti thes edw eimaste...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλλυπητηρια Χριστινακι ! Ειναι δυσκολες οι ωρες που περνας γιατι η απωλεια ειδικα του ανθρωπου που μας εφερε στη ζωη ειναι ο,τι πιο δυσκολο κ επωδυνο! Να παιρνεις δυναμη απο τα παιδακια σου κ να εχεις τη μανουλα σου παντα ως προτυπο! Εκεινη σιγουρα θα ειναι κοντα σε σενα κ στα αγγελουδια σου κ θα σας καμαρωνει! Κουραγιο γλυκια μου! Να εισαι δυνατη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινακι μου να ξερεις οτι η μανουλα σου θα σε βλεπει απο εκει που ειναι και θα ειναι παντα απο πανω σου σαν φυλακας-αγγελος ,το μονο που μπορεις να κανεις να περνεις δυναμη απο τη σκεψη της και τι ωραιες στιγμες που ζησατε και να χαιδευεις την κοιλιτσα σου στελνοντας θετικη ενεργεια και αγαπη σε αυτα τα δυο πλασματακια που αισθανονται οτι αισθανεσαι που λυπουνται οταν λυπασαι που χαμογελουν οταν χαμογελας ,να σαι σιγουρη οτι και η μανουλα σου θα σου ελεγε μην στεναχωρεις τα εγγονια μου το ξερω οτι ειναι δυσκολο γιατι το γεγονος ειναι πολυ προσφατο θα το καταλαβεις κ θα το συνειδητοποιησεις με το καιρο ,θα ακουστει λιγο κλισε αλλα ετσι ειναι Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ.Υπομονη γλυκια μου πρεπει πρωτα εσυ να εισαι καλα για να ειναι και τα ζουζουνια σου :kiss: κ μην ξεχνας οτι εδω υπαρχει μια παρεα για σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συλλυπητήρια κοριτσάκι μου... όταν κάποιος φεύγει λένε πως κάποιος έρχεται...στη δική σου περίπτωση έρχονται δύο!!!! Προσπάθησε να φανείς δυνατή για τα παιδάκι που έχεις και γι' αυτά που θα έρθουν με το καλό...! Θα σας βλέπει από ψηλά και θα σας χαίρεται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ :(

Δυστυχώς τα λόγια δεν μπορούν να μετριάσουν τον πόνο της απώλειας και το κενό.

Πρέπει να είσαι όμως δυνατή για να στηρίζεις και τα παιδάκια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ,ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΑΣ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΣΟΥ.ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΛΟΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΥΘΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...