Μετάβαση σε περιεχόμενο

Έχασα την μανούλα μου...


Recommended Posts

Καλησπέρα γλυκιά μαμαδοπαρέα

Είμαι η Χριστίνα και νέο μέλος.

Πριν 10 μέρες έχασα την αγαπημένη μου μανούλα:( Έχασε την μάχη με την ζωή.Ο πόνος είναι αβάσταχτος.

Χτες μάθαμε πως περιμένου διδυμάκια.Δυστυχώς η μανούλα μου δεν θα είναι εδώ για να τα χαρεί:( Θα έδινα τα πάντα για να την είχα κοντά μου σε αυτές τις στιγμές.

Αχ μανουλίτσα μου,θα μας λείψεις πολύ.Συγνώμη αν σε στεναχώρησα πολλές φορές.Πάντα ήσουν το πιο σημαντικό άτομο στην ζωή μου...Καλό ταξίδι μανουλίτσα μου.Δεν θα ξεχάσουμε ποτέ:(Πάντα η αγκαλιά σου ήταν ένα ζεστό καταφύγιο για εμένα.Ποτέ δεν μου την στέρησες και έκανες τα πάντα για να με βλέπεις ευτυχισμένη. Εύχομαι εκεί που πας να είσαι καλά και να μην πονάς άλλο...

Και τα φυλάω τα εγγονάκια σου,μανούλα μου,όπως μου είπες λίγες στιγμές πριν μας αφήσεις...:(

Συγνώμη για το post αλλά είμαι χάλια και έχω την ανάγκη να εκφράσω τον πόνο μου:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 67
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΠΑΝΤΑ.Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΘΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΕΥΧΟΥΛΑ ΤΗΣ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ! Ο ΠΟΝΟΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΒΑΣΤΑΚΤΟΣ! ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΤΟ ΘΕΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΩ! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΑΝΤΕΞΩ ΤΕΤΟΙΟ ΠΟΝΟ! Ο ΘΕΟΣ ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΙΝΕΙ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ! ΚΡΑΤΑΩ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΑΓΓΑΛΙΑ, ΤΑ ΚΟΙΤΑΩ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΤΑ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΟ ΠΟΝΟ! ΘΑ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΟΠΟΝΟΣ ΓΙ'ΑΥΤΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΒΑΣΤΑΧΤΟΣ! ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΛΕΙΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ, ΟΤΙ Κ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΣΟΥ..Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!! ΦΙΛΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα καλησπερα και καλως ηρθες στη παρεα μας.

Να παιρνεις κουραγιο απο τα μωρακια σου κοπελα μου. Υπομονη...και λυπαμαι πολυ για αυτο που εγινε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΟΜΙΖΩ ΠΩς ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΤΙΓΜΕΣ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΒΑΣΤΑΧΤΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΙΔΙΟΣ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ , ΚΛΑΙΩ ΓΙΑΤΙ ΠΟΝΑΣ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΕΞΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ.

Ο ΘΕΟΣ ΟΜΩΣ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ.

Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΣΕ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΕΓΓΟΝΑΚΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ.

ΜΟΛΙΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙΣ , ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ.

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ , ΟΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΤΟΥΣ.

ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΛΗΝΕΙ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ...

ΔΥΣΤΥΧΩΣ Ο ΜΟΝΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ.ΣΕ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου ο θεος να αναπαυσει την ψυχουλα της μανουλας σου..τα λογια σε τετοιες στιγμες ειναι φτωχα..

υπομονη και κουραγιο και ο χρονος ςιναι ο καλυτερος γιατρος...

δειξει δυναμη και για τα διδυμακια σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινουλα μου τι να πω;;;

δακρυσα..

Ο Θεος να την αναπαυσει και να ειστε παντα καλα

να την θυμοσαστε! μονο αν δεν ξεχναμε καποιον δεν πεθαινει

ποτε..

Κουραγιο κοπελα μου και να προσεχεις τα μωρακια σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρδούλα μου πόσο σε καταλαβαίνω. Εγώ έχασα και τους δύο και φέτος έχασα και το παιδάκι μου πριν προλάβω να το γεννήσω στον τρίτο. Δεν θα περάσει ο πόνος ποτέ. Θα τους σκέφτεσαι συνέχεια. Θα περάσουν όμως οι κακές στιγμές του θανάτου. Θα σκέφτεσαι μόνο τις καλές στιγμές της. Προσπάθησε να ηρεμήσεις για τα μωράκια που έρχονται. Σε παρακαλώ. Η μαμά σου θα είναι πάντα δίπλα σου. Σε παρακαλώ προσπάθησε να επικεντρωθείς σε αυτό που έρχεται. Θα είναι το πιο σημαντικό πράγμα στη ζωή σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα σε καταλαβαίνω απόλυτα και εγώ έχασα την μαμά μου πριν από 3,5 χρόνια και πραγματικά ο πόνος είναι πολύ μεγάλος. Αφού όταν έφυγε έλεγα ότι δεν υπάρχει λόγος για μένα να ξαναέρθω Ελλάδα αν και έχω άλλα 5 αδέλφια και τον μπαμπά μου!!!

Ελπίζω η μαμά σου να μην είχε πόνο γιατί η δική μου πόνεσε πολύ που τελικά ο θάνατος αποδείχθηκε η μόνη σωτηρία της!!!

Την έχω μέσα μου πολύ έντονα που πιστεύω ότι δεν έχει φύγει από κοντά μας!

Να την θυμάσαι πάντα και να είσαι σίγουρη ότι θα σας κοιτά από εκεί που είναι και θα χαίρεται βλέποντάς σας ευτυχισμένους.

Αν και εμένα η δική μου μαμά πρόλαβε και είδε τον γιο μου - έφυγε όταν ο γιος μου ήταν 5 μηνών - θα ήθελα τόσα πολλά να της πω σχετικά με τα παιδιά και να συμφωνήσω σε όσα μας έλεγε και μας συμβούλευε.....

Όμως όσο λυπηρό και να είναι προσπάθησε να μειώσεις την θλίψη σου για το καλό των παιδιών σου. Είμαι σίγουρη ότι και η μαμά σου θα το ήθελε αυτό....

Σε φιλώ και σε νοιώθω απόλυτα....τα συλληπητήριά μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ.

Έχω δυο ακόμα παιδάκι 4 και 3 ετών.Η κόρη μου μάλιστα έχει τα 4α της γενέθλια σε λίγες μέρες:( Και εκείνα με ρωτάνε για την γιαγιά τους.Τους λέω σιγά σιγά ένα όμορφο παραμύθι για να τους παρουσιαάσω την αλήθεια.Προσπαθώ ειδικά μπροστά τους να δείχνω χαρούμενη:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

Χριστίνα σε καταλαβαίνω απόλυτα και εγώ έχασα την μαμά μου πριν από 3,5 χρόνια και πραγματικά ο πόνος είναι πολύ μεγάλος. Αφού όταν έφυγε έλεγα ότι δεν υπάρχει λόγος για μένα να ξαναέρθω Ελλάδα αν και έχω άλλα 5 αδέλφια και τον μπαμπά μου!!!

Ελπίζω η μαμά σου να μην είχε πόνο γιατί η δική μου πόνεσε πολύ που τελικά ο θάνατος αποδείχθηκε η μόνη σωτηρία της!!!

Την έχω μέσα μου πολύ έντονα που πιστεύω ότι δεν έχει φύγει από κοντά μας!

Έπασχε από καρκίνο και την ταλαιπώρησε παρα πολύ:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου συλλυπητήρια... Δεν ξέρω τι να πω... Ειναι πολυ δυσκολο... Τουλαχιστον θα ειναι διπλα στα παιδακια σου σαν αγγελος τους.. Προσπαθησε να εισαι καλα για τα παιδακια που εχεις στην κοιλιτσα σου.. Φιλακια πολλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα μου,διαβάζω το μήνυμά σου κ κλαίω...

Γιατί σε νιώθω όσο κανένας άλλος.Έχασα κ εγώ τη μαμά μου,πριν από 4 περίπου χρόνια,4 μέρες μετά το γάμο μου.

Ήταν πολύ νέα κ ήταν άδικο.Αλλά υπέφερε πολύ...

Δε θα σου πω ότι ο χρόνος θα γιατρέψει τον πόνο σου,γιατί ποτέ δε θα πάψεις να τη σκέφτεσαι κ να την έχεις αναγκη.Η μάνα είναι ο σπουδαιότερος άνθρωπος στον κόσμο κ η έλλειψη της είναι κάθε μέρα αισθητή.

Κ εγώ γέννησα την κορούλα μου χωρίς να την έχω δίπλα μου.

Να σκέφτεσαι ότι η μανούλα σου εκεί που βρίσκεται δε νιώθει πια πόνο.Είναι ήρεμη κ είναι δίπλα σου.Πάντα θα είναι.

Θα τη νιώσεις πολλές φορές κοντά σου κ ας μην τη βλέπεις.

Όλα θα πάνε καλα για ΄σενα κ τα μωράκια σου,να μην ανησυχείς καλή μου.

Ό,τι χρειαστείς,να μη διστάσεις.χχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστινα μου..λυπαμαι πολυ..

Προσπαθω να προετοιμαζομαι για αυτο που ζεις και ειναι αφανταστα δυσκολο ..ακομα και η σκεψη με τρελαινει..

Προσπαθησε να σκεφτεσαι οτι λυτρωθηκε απο τον πονο της αρρωστιας, και εχει αναπαυτει..ειναι διπλα σου και παντου ..απλα δεν μπορεις πια να μοιραστεις μαζι της..ενας φυλακας αγγελος οπως ηταν παντα ..τωρα σε αλλη διασταση..

Τα μωρα σου θα την αγαπησουν μεσα απο σενα ..θα ειναι παντα η γιαγια που τα προσεχει απο ψηλα

Κουραγιο..αιωνια η μνημη της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ....

ΔΑΚΡΥΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ...ΕΝΑΣ ΚΟΜΠΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΑΘΕΙ

ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ Κ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ....

ΠΑΙΡΝΕ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ

Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΣΑΣ ΒΛΕΠΕΙ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ...

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ....ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xριστινακι μου, δε ξερω τι να σου πω.Δε μπορω να κρατησω τα δακρυα μου..Δεν εχω χασει κανεναν κ δεν μπορω να σε καταλαβω.Πιστευω πως πιο δυσκολο θα ειναι και για τα παιδακια σου που καταλαβαινουν..Βρες μια γλυκια ιστοριουλα να καταλαβουν οτι η γιαγιουλα τους ειναι ψηλα κ τα βλεπει...

κουραγιο:( κ εσυ να προσεχεις γλυκια μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mammy4 έγραψε:

Καλησπέρα γλυκιά μαμαδοπαρέα

Είμαι η Χριστίνα και νέο μέλος.

Πριν 10 μέρες έχασα την αγαπημένη μου μανούλα:( Έχασε την μάχη με την ζωή.Ο πόνος είναι αβάσταχτος.

Χτες μάθαμε πως περιμένου διδυμάκια.Δυστυχώς η μανούλα μου δεν θα είναι εδώ για να τα χαρεί:( Θα έδινα τα πάντα για να την είχα κοντά μου σε αυτές τις στιγμές.

Αχ μανουλίτσα μου,θα μας λείψεις πολύ.Συγνώμη αν σε στεναχώρησα πολλές φορές.Πάντα ήσουν το πιο σημαντικό άτομο στην ζωή μου...Καλό ταξίδι μανουλίτσα μου.Δεν θα ξεχάσουμε ποτέ:(Πάντα η αγκαλιά σου ήταν ένα ζεστό καταφύγιο για εμένα.Ποτέ δεν μου την στέρησες και έκανες τα πάντα για να με βλέπεις ευτυχισμένη. Εύχομαι εκεί που πας να είσαι καλά και να μην πονάς άλλο...

Και τα φυλάω τα εγγονάκια σου,μανούλα μου,όπως μου είπες λίγες στιγμές πριν μας αφήσεις...:(

Συγνώμη για το post αλλά είμαι χάλια και έχω την ανάγκη να εκφράσω τον πόνο μου:(

με καταμελαγχώλησες !!!!!!!!! Τι να σου πώ...έχεις όλα τα δίκαια του κόσμου με το μέρος σου. Είναι αυτό που λένε....να μην σου δώσει ο Θεός όσα μπορείς να αντέξεις.Τι να αντέξεις όμως ? Γέμισαν τα μάτια μου δάκρυα. Ξέρεις τι έλεγε ο παππούς μου όταν η δική του μάνα ξεψυχούσε ? Μάνα το μάννα τ' ουρανού και τα καλά του κόσμου !!!!!!!!!!!! Γερή να είσαι να αντέξεις για να μπορείς να θυμάσαι. Αυτό θα είναι για σένα η μεγαλύτερη λύτρωση.Να καταφέρεις να σταθείς στα πόδια σου για να θυμάσαι.

Φιλιά....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου ζωη σε σας! Η μανουλα σου ειναι πλεον ενα αστερακι που σας βλεπει απο κει κοντα! Αυτο πες και στα παιδακια σου!. απο κει ψηλα θα βλεπει και τα διδυμακια σας και θα σας σας στελνει την αγαπη της! Καλο παραδεισο να εχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελα μου ζωη σε σας! Η μανουλα σου ειναι πλεον ενα αστερακι που σας βλεπει απο κει πανω! Αυτο πες και στα παιδακια σου!. απο κει ψηλα θα βλεπει και τα διδυμακια σας και θα σας σας στελνει την αγαπη της! Καλο παραδεισο να εχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ...

ΚΑΤΑΡΑΧΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΗΛΩ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ.

ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ.

ΕΓΩ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ 8 ΜΟΥ. ΕΓΩ ΣΤΕΡΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ..ΤΑ ΧΑΔΙΑ ΤΗΣ..ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΕΙΑ ΜΟΤ ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΜΕ ΠΑΠΠΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑΓΙΑ...ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΤΕΡΑ ΑΛΚΟΛΙΚΟ ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΣΤΑ 32ΤΗΣ... ΔΕΝ ΜΕ ΕΙΔΕ ΟΥΤΕ ΟΤΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑ....

ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ...

ΟΠΟΤΕ ΤΗ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΑ...ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΕΙΣΩ ΚΑΤΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ, ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ..ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ....

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟ ΔΕΧΤΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΙΣΑΙ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΗ ΣΕ ΗΛΙΚΕΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ.

ΞΕΡΕΙΣ....ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑΙΟΤΕΡΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ...ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΗΣ....ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΤΕΡΗΘΗΚΑ ΕΓΩ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΩ ΕΓΩ ΣΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ...

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ...ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΑΝ ΜΕ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για την ανταπόκριση

Αντριάνα μου συλληπητήρια:( Να χαίρεσαι το παιδάκι σου

Δημητρούλα δεν συγκρίνω την δική μου απώλεια με την δική σου.Πέρασες σαφώς πολύ πιο σκληρές στιγμές:( Σου εύχομαι τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΖΗΣΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ....

ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ....

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΥΤΟ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...