Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΓΥΟΥΛΕΣ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ?


Recommended Posts

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΟ ΓΙΑ:ΤΡΟ ΣΟΥ!!ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΥΖΗΤΑΣ ΛΕΩ ΕΓΩ;;;ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΤΙς ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!ΕΚΤΟς ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗ , ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!!ΡΩΤΑ ΞΑΝΑ ΜΗΠΩς ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΝΩΜΗ, ΣΕ ΦΙΛΩ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Κι εμένα ο γιατρός μου το επέτρεψε, φυσικά με τις προϋποθέσεις που ανέφεραν παραπάνω τα κορίτσια. Η αλήθεια είναι πως, ήδη πήγα μια φορά στη θάλασσα, μπήκα, κολύμπησα (φοβερή αίσθηση ελευθερίας κι ελαφρότητας μετά από τόσον καιρό), αλλά το νερό ήταν τόσο κρύο,που η μικρή μου δεν κουνήθηκε παρά μετά από καμιά ωρίτσα που ζεστάθηκε και πάλι. Αφήστε που έχω την εντύπωση ότι ψιλοκρύωσα για καμια βδομάδα,γιατί είχα πονάκια χαμηλά στην κοιλιά. Οπότε το επόμενο μπάνιο μόνο απόγευμα,που ζεσταίνεται λίγο το νερό, ή όταν ανέβει κι άλλο η θερμοκρασία.

Δήμητρα23 απ' ότι βλέπω δεν είναι πολύ προχωρημένη η εγκυμοσύνη σου, οπότε μήπως φοβάται ο γιατρός σου μέχρι να κλείσεις 3-3,5 μήνες για να σε αφήσει? Ξέρεις ότι μέχρι τότε είναι περισσότερες οι πιθανότητες αποβολής. Δεν θέλω να σε τρομάξω,αλλά μήπως γι'αυτό σου είπε κατά τον Αύγουστο-Σεπτέμβριο (που είναι και πιο ζεστή η θάλασσα?). Γιατί η φίλη dalia ανέφερε νομίζω σε ένα άλλο θεματάκι μας ότι το κρύο νερό μπορεί να προκαλέσει και συσπάσεις. Μη βιάζεσαι επομένως, εξάλλου Αύγουστος-Σεπτ είναι όντως οι καλύτεροι μήνες για μπάνιο!

Ζουζουνίτσα την έβγαλες κι εσύ την κοιλούμπα κοινή θέα ε?χεχεχε:P Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ ΜΕ ΠΑΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ....:( ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΚΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΑΛΛΑ ΛΟΓΩ ΦΟΡΤΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΣΥΖΗΓΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ... ΚΑΙ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!:huh::blink: :silly: :side::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...