Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το μωράκι μου!


Recommended Posts

Παρόλο που είμαι μόνο στην 13η εβδομάδα εγκυμοσύνης, είμαι ήδη μια χαζομαμά και αυτό είναι το μωράκι μου! Έκανα την αυχενική χτες -όλα τέλεια- και στο τέλος η γιατρός μας έδειξε εικόνες από 3D υπέρηχο :) Τρελάθηκα όταν το είδα! Και σκεφτείτε ότι είναι μόνο 6,5 εκατοστά! Είναι μάλλον μπεμπάκος και μοιάζει στο μπαμπά του :P :laugh:

post-5029-1387393469642_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πραγματικά συγκινητικό!!!!

γλύκια μου να έχεις καλή συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου και με το καλό να κρατησεις το μωρακι σου στην αγκαλιά σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!:woohoo: απιστευτη, πανεμορφη, συγκλονιστικη η φωτογραφια snowgirl μου!!!:woohoo:

με το καλο γλυκια χαζομανουλα!!!:laugh: ευχομαι καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου και με το καλο να ερθει στο κοσμο το γλυκυτατο μωρακι, που θα σας τρελανει ακομα περισσοτερο!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

snowgirl μόλις 13 εβδομάδων και είναι τέτοιος παίδαρος;:woohoo: Με το καλό γλυκιά μου!:kiss:

:laugh: Τέτοια λέγε μου hope μου να χαζέψω εντελώς! Σ'ευχαριστώ! Να χαίρεσαι τη γλυκειά σου τη μπεμπούλα!

Σ'ευχαριστώ κι εσένα chrysoyla μου :) Όντως πολύ συγκηνητικό....Στην 23η εβδοάδα εσύ βλέπω! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειά χαζομανούλα σου εύχομαι με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου!!:cheer:

Κι εγώ δεν έχω ξαναδεί τρισδιάστο υπέρηχο κι έχω συγκινηθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: τι τελεια φωτοοοοοοοοοοο:woohoo: :woohoo:

πρωτη φορα βλεπω φωτο απο τετοιον υπερυχο και μου εκατσε πολυ περιεργο:blink: :blink:

δεν ηξερα οτι τα μωρακια σε αυτη την εβδομαδα ειναι τοσο ολοκληρωμενα:ohmy: :ohmy:

υπεροχη φωτο καλη συνεχεια σου ευχομαι!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλη ευκρινεια ο υπερυχος!!Δεν το περιμενα ετσι στις 13 βδομαδες

Παντως ειναι Κουκλος ο μπεμπακος σου!!Με το καλο να τον παρεις και αγκαλια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ένας υπέροχος μπεμπάκος!!φτου φτου φτου!!:) Ευχομαι έτσι καλά να συνεχίσουν μέχρι το τέλος!!:) Γερό και δυνατό το αγοράκι σου!!πωπω...συγκινήθηκα τώρα!!!:) γουτσου γουτσου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τελεια εικονα... :)

Εχω παθει την πλακα μου.. δεν εχω ξαναδει κατι τετοιο..

Πολυ ομορφο φαινεται το νινι σας!!

Με το καλο να ερθει στον κοσμο.

Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου.

Φιλια..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl έχω πάθει πλάκα! Πωπω κοπέλα μου το μπεμπάκι σου είναι φοβερό! Και ο υπέρηχος της γιατρού σου ευκρινέστατος!

Μπράβο κορίτσι μου, με συγκίνησες!

Με το καλό όλα να γίνουν!

Καλό υπόλοιπο στην εγκυμοσύνη σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πλακα κανες τωρα ετσι???????????????????????? τωρα το ειδα το ποστ!!!! επαιζα play station η χαζη! καλεεεεεεεεεεεε τι κουκλακι ειναι αυτο???????????????????????????????????????????? :) δεν ξερεις ποσο χαρηκα που η αυχενικη ηταν τελεια!!! :) να ειστε καλα ρε φιλεναδα υγεια σε σενα και στο νινακι σου!!!! ποπο τρελαθηκα ειναι θαυμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ, κοιτάζω τη φωτό και προσπαθώ να συνειδητοποιήσω ότι αυτό το πλασματάκι βρίσκεται μέσα στην κοιλιά μου και μου φαίνεται απίστευτο! Φοβερό να μπορείς να δεις τόσο καθαρά το μπεμπάκι σου τόσο νωρίς! Ούτε η κοιλιά μου δεν έχει φουσκώσει καλά καλά!

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας! Να είστε όλες καλά! Με το καλό όλες οι εγκυούλες να φέρουν στον κόσμο υγιέστατα μωράκια και όσες είναι ...εν αναμονή του πελαργού :P... σύντομα να τις επισκφτεί :silly: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧΟΥ ΤΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ.....:cheer:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΡΟ ΝΑ ΝΑΙ Κ Ο,ΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ;)

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΩΣ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΖΩΗ ΜΕΣΑ ΜΑΣ,ΠΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΑΧ ΣΥΓΚΙΝΗΤΙΚΟ Ε?

ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΦΩΤΟ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ????????????:P :silly: :woohoo: ΧΙΧΙ ΜΕ ΕΝΑ ΠΟΝΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΜΑΡΑΚΙ ΣΟΥ :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ??? ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!! ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ!! ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελάθηκα! Δεν έχω ξαναδεί τέτοιον υπέρηχο! Είναι απίστευτο το πόσο καθαρά φαίνεται το μικρούλι σου!

Πραγματικά πολύ συγκινητικό και δικαιολογημένα είσαι χαζομαμά!

Με το καλό να το κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απ οτι βλεπουμε κ εμεις snowgirl μπεμπουλης ειναι :laugh: :silly: δεν εχω δει ξανα τετοια φωτο σε τοσες εβδομαδες .με το ενα σου χερι τον χαιδευεις στην κοιλιτσα σου και με το αλλο στη φωτο ? :woohoo: με το καλο να τον κρατησεις και στην αγκαλια σου και οτι καλυτερο σου ευχομαι!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel έγραψε:

με το ενα σου χερι τον χαιδευεις στην κοιλιτσα σου και με το αλλο στη φωτο ? :woohoo:

Έτσι ακριβώς ήμουν όλο το Σαββατοκύριακο @ngel μου!:laugh: :laugh: :laugh:

Τώρα έχω συνέλθει λιγάκι :silly:

Σας ευχαριστώ και πάλι όλες για τις ευχές σας!

Εύχομαι για όλες τα καλύτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...