Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΝΟΥΜΕ ΝΕΡΟ ΣΤΑ ΒΡΕΦΗ??


Recommended Posts

εγω μεχρι και τωρα 6 μηνων που ειναι ο μπεμπης ενδιαμεσα του δινω τσαγακι-χαμομιλακι γεννηθηκε δεκεμβρη και ετσι επινε μια χαρα και ακομα το πινει νερακι τωρα αρχισαμε δειλα δειλα αλλα ο παιδιατρος μου ειπε οτι δεν χρειαζεται να τον πιεσω τωρα με την φρουτοκρεμα και το φαγακι μπορει να θελησει να πιει ολα ομως σιγα σιγα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!Αν και δεν έκανα ακόμα το μικρό μου, σου απαντώ,γιατί είδα το θεματάκι αυτό χθες στην τηλεόραση.Μιλούσε παιδίατρος.Στη συγκεκριμένη λοιπόν ερώτηση, ο γιατρός είπε πως λόγω ζέστης αυτή την εποχή επιτρέπεται,αν όχι επιβάλλεται,να δίνουμε στα βρέφη και λίγο νεράκι.Αν τα δούμε λίγο να ιδρώνουν, να δυσανασχετούν κι όλα τα γνωστά συμπτώματα, τους δίνουμε λίγο με το μπιμπερό.Αν το δεχτούν,καλώς.Αν όχι,σημαίνει ότι δεν το χρειάζονται.Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΠΙΙΙΝΕΙΙΙ ΜΑΣΩΝΤΑΣ ΤΟ ΧΕΡΙ!!!ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΓΛΥΨΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΠΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!

ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ....ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΝΕΡΟ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΒΡΑΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΡΥΩΜΕΝΟ ΔΗΛ.....ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ :huh: , ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΕΜΒΟΛΙΟ ΚΑΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΚΑΘΟΤΙ ΞΕΚΙΝΑΜΕ ΚΡΕΜΟΥΛΕΣ, ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΕΡΜΑ Η ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΚΑΙ ΝΕΡΑΚΙ ΑΠΟ ΤΗ ΒΡΥΣΗ ΠΛΕΟΝ. Ο ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ 5 ΜΗΝΩΝ.:P

ΤΩΡΑ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥ ΓΡΑΜΜΗ :dry: ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ!

ΦΙΛΙΑ!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...