Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με εκνευρίζει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ όταν....


hope_89

Recommended Posts

mitsakii έγραψε:

MITSI2 έγραψε:

MITSOULA μου, καταλαβαινω ΑΚΡΙΒΩΣ τι εννοεις!!!:angry:

ξερεις ποσες φορες του εχω πει: ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ Μ'ΑΚΟΥΟΥΟΥΟΥΣ!!!!:angry: [/quote:3cs9agp2]

αχ mitsakii μου..με νοιωθεις τοτε..μεγαλη πικρα..:(

:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 117
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

.....Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΤΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΣΤΙΣ 10 ΤΟ ΒΡΑΔΥ Κ ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΥΠΝΟΥ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΜΥΑΛΙΖΕΙ Κ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ 11.30 ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ! ΕΠΙΣΗΣ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΜΠΙΝΕΛΙΚΩΣΩ ΑΣΧΗΜΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΚΙΕΣ Κ ΧΟΝΤΡΑΔΕΣ! ΝΑ ΤΑΝ Η ΖΗΛΙΑ ΨΩΡΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα πω κάτι που με εκνευρίζει κάθε καλοκαίρι: Παίρνω μόνο 2 εβδομάδες άδεια και τη μία έχω πάντα (μα πάντα) περίοδο!!!!!

Συζητάμε για άδειες στη δουλειά και συγχύστηκα πάλι!B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΟΜΩΣ!!!!!!!!!!!!!!

Η ΚΑΚΙΑ, η ηλιθιοτητα,Η ΑΔΙΚΙΑ,η μιζερια,το κουτσομπολιο και οταν ασχολουνται με το τι κανει ο διπλανος τους ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΡΕ ΑΔΕΡΦΕ ΕΛΕΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣ, ΜΠΟΡΕΙς με βοηθησεις βοηθα αλλιως κοιτα την δουλεια σουουουουουουου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...ολες οι "γνωστες" ειχαν και εχουν τα τελεια μωρα και παιδια

που ποτε δεν κλαινε ποτε δεν κανουνε λαθη

....ολες ειναι επισης τελειες μαμαδες και ξερουν καθε λεπτο πως να συμπεριφερονται στο μωρο τους

....χωνονται εκει που δεν τους σπερνουν

...χωνονται στην οικογενεια μου και εχουν αποψη για ολα και για το πως θα μεγαλωσουμε το παιδι μας

....και αλλα πολλα που καποια αλλη στιγμη θα τα πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον, με εκνευριζει αφανταστα οταν στο μαγαζι δε με βοηθανε οσο θα πρεπε, οταν ο ανδρας μου αφηνει τη μικρη μονη της στο σπιτι εστω και για 2 λεπτα, οταν μου τη πεφτουν στο μαγαζι ολες οι παραγγελιες μαζι, με αγχωνουν και δε ξερω απο που να ξεκινησω. Επεισης με εκνευριζουν αφανταστα οταν απο "καθαρο ενδιαφερον" με ρωτουν αν θα κανω δευτερο παιδι η θα μεινω με τη μοναχοκορη, λες και τα παιδια τα κανουν παραγγελια κι ερχονται...... Ουφ τα ειπα και ξελαφρωσα:P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα πάλι με εκνευρίζει η πεθερά μου:angry: , η οποία έρχεται μόνο μια φορά την εβδομάδα να δει τα εγγόνια της και είναι όλο παρατηρήσεις....δεν ψήλωσες εσύ αγάπη μου, δεν τρώς όλο το φαγητό σου? και τις ίδιες βλακείες κάθε φορά.

Πλέον όμως έγινα πολύ αναίσθητη και ούτε καν της απαντάω σε κάτι τέτοια τα οποία τα λέει μπροστά μου...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα με εκνευρίζουν πάρα πολλά αλλά από τότε που γέννησα

δεν με αγγίζει τίποτα.

Έχω πάθει κάτι σαν αναισθησία και από το ένα αυτί μπαίνουν και από το άλλο βγαίνουν!

Σπανίως απαντάω για να ξεσπάω και λίγο!!χα!χα!

Με τον άντρα μου εκνευρίζομαι όμως γιατί το μωρό κοντεύει 14 μηνών και ακόμα μου υποδεικνύει πως να το φροντίζω!!!!!!

Εδώ δεν έχω άμυνα , μου τι δίνει και του απαντάω~!~!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...