Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με εκνευρίζει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ όταν....


hope_89

Recommended Posts

savropinguinos έγραψε:

eleni_dms έγραψε:

[/quote:3ukrsbmc]

Ο δικός μου έχει μόνο τις κόντρες στο δρόμο με το αμάξι...:angry: Τα υπόλοιπα όχι...Οχ κορίτσια...Ν'αρχίσω να ανησυχώ ή...είναι μικρός ακόμα;:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 117
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

με εκνευρίζει οταν ο άντρας μου δε μου λεει τι εχει κανονίσει με αποτέλεσμα να βγαίνω εκτός προγράμματος!:P :P :P Θα επανέλθω!:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εκνευριζουν οταν μας ρωτανε εμενα η τον ανδρα μου :εσεις εχετε παιδακι ?ποτε θα βαλετε μπροστα? μη το καθυστερειτε ?ποτε λετε? η ταδε ειναι εγκυος ...και οταν δουν οτι τους αγριοκοιταζω :angry: σταματανε αν δεν εχουν τι να πουν καλυτερα να μην μιλανε καθολου .ελεοοοοος λες και εμεις δν θελουμε μωρακι .Λες και εγω τους ειχα ρωτησει ποτε θα κανουν αυτοι παιδια .Ειναι ανυποφορο αυτο το πραγμα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me ekneyrizei afantasta polyyyyyyyyyyy pou mou exoune katsikothei ta pe8erika mou sto spiti mou edw kai 25 meres!!!!! To moro mou einai 20 hmeron simera kai de to exw xarei stigmh moni me ton antra mou!!! ME ekneyrizei afanstasta poly pou tous deixnw me ton tropo mou poso poly me dyskoleyei kai me stenaxwrei pou einai spiti mou kai eimai mazi tous 24 wres to 24wro kai kanoun to koroido!! KORITSIA THELW NA TSIRIKSO APO TA NEYRA MOUUUUUUUUUUUU!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Veni έγραψε:

με εκνευριζει οταν οι ανθρωποι παρεξηγουνται για κατινιες

και με εκνευριζει που κανουν και εμενα κατινα ωρες ωρες!!!!!!!!

Πες τα χρυσόστομη!! Που να δεις η κουμπάρα μου, που τσαντίστηκε τον Ιούλιο 2008 με τον άντρα μου, ο οποίος εξέφρασε άποψη σε κάτι που τον ρώτησε η αδερφή της και τσαντίστηκε η κυρία.. και ζήταγε τα ρέστα από μένα τον Φλεβάρη 2009!!! Ναι, καλά ακούσατε!! Και τόσο καιρό μου κράταγε μούτρα!! :dry: :woohoo: :pinch: Τι να πεις;;;

kyriaki78 έγραψε:

-Η πεθερά μου γιατί το παίζει ξύπνια και θεωρεί ότι εκείνη κάνει τα πάντα καλύτερα

απ' ότι εμείς!:angry:

Όπως είπε κι η Αναστασία μας... στο ποστ της... είναι μερικές φορές... α πα πα!! Κυριακούλα εμας να δεις!! Εχθές πήγα σ'ένα γάμο, και βρήκε πάλι να πει ότι έβαλα τακούνια πάλι! Εν το μεταξύ είχα να βάλω τακούνια από τα Χριστούγεννα! Αντι να πει η βλαμμένη αν ήμουνα όμορφη όπως είπαν όλοι... μου λέει : "Βγάλε τα τακούνια! Δεν κάνει!" Και μιλάμε για ένα τακουνάκι το πολύ 2 πόντους! Κι όχι μόνο αυτό...

Μου την σπάει που μου λέει πως να κάνω το στήθος μου για να βγάζει γάλα κι ότι η μαία μου δεν ξέρει να μου πει!! Θυμάται εκείνη μετά από 40 χρόνια !! Έλεος!! Κι όσο σκέφτομαιμ τι θα μου λέει όταν γεννηθεί το μωρό.. :angry::angry::angry: Με πιάνει κρίση!!

ΦΑΝΗ26 έγραψε:

Με εκνευρίζει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ όταν....

Ολοι νομιζουν πως εχω τα νευρα μου..

αλλα στην ουσια .. ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΜΟΥ..!!

Παρομοίως!!!! Ρε παιδιά γιατί νομίζουν όλοι ότι έχω φορτώσει ενώ απλά εγώ μιλάω;; Αλλά είναι και μένα το στυλ μου τέτοιο ...

Κορίτσια κορυφαίο θεματάκι άνοιξε η Νέλλυ πάλι!! Έγραψες φιλενάδα!! Θα επανέλθω και με άλλα που με εκνευρίζουν... Κλασσικός δίδυμος στο ζώδιο! Μέσα στα νεύρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όταν υπάρχει τόση αχαριστία στον κόσμο και δεν είναι με τίποτα ευχαριστημένοι. Να δουλεύεις σαν σκυλί όλοι μέρα και να υπάρχουν άλλοι οι αχάριστοι που το ξύνουν στην κυριολεξία όλο το 8ωρο και να έχουν την απαίτηση να πάρουν και αύξηση.

Όσο για τους άντρες πραγματικά είναι όλοι τους κλώνοι. Και εγώ το ίδιο πρόβλημα είχα.Έμπαινε για μπάνιο και μου φώναζε μέσα από την μπανιέρα: ΦΕΡΕ ΜΟΥ ΕΣΩΡΟΥΧΑ!!!!

Τέλος Πάντων τέλειωσαν όλα αυτά. Ευτυχώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό με το μπάνιο μάλλον το'χουν στο dna τους, δεν εξηγείται αλλιώς! :P

Εμένα μ'εκνευρίζει αφάνταστα που μονίμως ξεχνάει ανοιχτό σχεδόν ότι ανοίξει! Ντουλάπι; Ψυγείο; Συρτάρι;; Ανοιχτά! Χτες ξέχασε μισάνοιχτο ένα μικρό ψυγειάκι που έχουμε, μ' αποτέλεσμα να γεμίσει πάγο η κατάψυξη! Το κακό είναι ότι και να'θελα να τον "χώσω" να κάνει την απόψυξη, δεν προλαβαίνει.. :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραιο θεματακι ....

να ξεκινησω κ εγω λοιπον....

με εκνευριζει....

που εχουμε μπει στο σπιτακι μας; εδω κ 2,5 χρονια κ δ το εχουμε τελειωσει ακομα (μας λοιπουν πολλα βασικα πραγματα απο μεσα)

που δουλευουμε τοοοοοσεσ πολλες ωρες την ημερα που εχουμε ξεχασει οτι ειμαστε ζευγαρι

που δ εχω ευχαριστηθει το σπιτακι μας με την ζωουλα μου (ειμαστε για εναν υπνο εδω μονο)

που ειμαστε νεοι κ δ το απολαμβανουμε ...ποτε θα περασουμε καλα στα 60???:blink::ohmy:

οταν ερχοματε σπιτακι μας τα πεταει ολα εδω κ εκει κ μου τα κανει χαλια:angry:

που παντα ξεχναει να σηκωσει το καπακι της τουαλετας :angry:

που μπαινει στο μπανιο κ φωναζει "αγαπακιιιιιιιιι καλτσεσ βρακι φανελα φορμα μπλουζα παντοφλες:P ελεοοοοοοοοςςςςςς:P :P

που τον παρακαλαω να προσεχει στο σπιτι κ μου λεει εσυ στο μαγαζι μασ προσεχεις????(ψεματα λεει :ohmy: οταν παω παντα καθαριζω )

αρχιζω κ βαριεμαι την δουλεια μου κ δ θελω να βλεπω κανεναν τους...

που εμαθα οτι απο την πολυκατοικια μασ γεννησανε φετος 5 ζευγαρια:woohoo: κ εγω ακομα τπτ:blink: κ βγαινω στο μπαλκονι κ ακουω της φωνουλες τους η βλεπω απλωμενα τα μικροσκοπικα τους ρουχαλακια κ στεναχωριεμαι :( (γιατι κανω σαν την τρελη αυτο ειναι που μου την δινει οχι γιατι γεννησανε):woohoo:

που ολοι οι γωστοι κ τα ξαδερφια μου εχουν παιδια κ με ρωτανε εσυ αμαν ποια ποτε θα κανεις ενα περνανε τα χρονια:angry: :angry: μου ερχεται να τους σπασω στο ξυλο απο τα νευρα μου "κ εχω θα το ηθελα πολυ " η απαντηση μου ειναι παντα πως ειμαι μικρη ακομα (ειμαι 25)

εχω κ αλλα αλλα σασ κουρασα ...η αληθεια ειναι πως εφυγε ενα βαρος απο πανω μου βρε κοριτσια ευχριστω παντως που με ακουσατε ουπς διαβασατε θελω να πω:P :P φιλια σε ολες:kiss: :laugh: ουουουουοφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν διαβαζω πολλα μυνηματα απανωτα με πιανουν τα γελια σαν τις τρελλες σχιζοφρενης συμπεθερες ειμαστε και πρωτα πρωτα βαζω τον εαυτο που δε χρειαζεται κανενας να μου κανει τιποτα για να εκνευριστω απλα ειμαι εκνευρισμενη απο την ωρα που ξυπναω μεχρι την ωρα που θα κοιμηθω:lol: :lol: :lol:

αλλα και οταν δεν ειμαι ο αντρας μου κανει οτι μπορει για να επαναφερει την τσατιλα!!!!!!!!!

το αγορακι μου χαιρεται να με βλεπει στο κοκκινο:side: :silly: :P:x:evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα!!!!!!!!!!!! επανηλθα κ οταν παιρνει τηλ ο μπαμπας μου τον ανδρα μου στο μαγαζι κ τον ρωταει παντα ομως αν αδυνατησα :angry: :angry: μου εχει σπασει παααααααααααααααρρρρραα πολυ τα νευρα (πηρα 15 κιλα τα τελευταια 3 χρονια:angry::ohmy: ) τα νευρα μουυυυυυυυυυυυ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι ακούστε περιστατικό και πείτε μου αν έχω άδικο!:angry:

Εγώ:''Στέλιο το τηλέφωνο!!!''(και ενώ προσπαθούσα να ηρεμήσω την κόρη μας που έκλαιγε)

Εκείνος;''Εεεεεεεε;;;;;;;''

Εγώ:''Το τηλέφωνοοοοοοοοοοο''(αρχίζω και νευριάζω:angry: )

Εκείνος:''Ποιο τηλέφωνο;;;;;;;;''

Και ξανασημειώνω με την μπέμπα αγκαλιά να τσιρίζει και να προσπαθώ να την ταίσω!:angry:

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Είμαι υπερβολική;:blush::dry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Όχι ακούστε περιστατικό και πείτε μου αν έχω άδικο!:angry:

Εγώ:''Στέλιο το τηλέφωνο!!!''(και ενώ προσπαθούσα να ηρεμήσω την κόρη μας που έκλαιγε)

Εκείνος;''Εεεεεεεε;;;;;;;''

Εγώ:''Το τηλέφωνοοοοοοοοοοο''(αρχίζω και νευριάζω:angry: )

Εκείνος:''Ποιο τηλέφωνο;;;;;;;;''

Και ξανασημειώνω με την μπέμπα αγκαλιά να τσιρίζει και να προσπαθώ να την ταίσω!:angry:

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Είμαι υπερβολική;:blush::dry::angry:

οχι βεβαια!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε μα βρε Βένι μου ήμουνα στο τσάκ να του το φέρω στο κεφάλι!!!:angry: Ποιο τηλέφωνο μπορεί να είναι δηλαδή;Έχουμε δυο κινητά και ένα σταθερό!!!Ένα απο τα τρια θα είναι!!!!:angry:

Αχ γιατί τόσα νεύρα;:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 δεν είσαι παράλογη είσαι υπερβολική γιατί δεν έχεις 3 χέρια να σηκώσεις και το τηλέφωνο να ηρεμήσεις το παιδί και να μιλάς κιόλας??

απαπα ντροπή αυτό έχω να πω μόνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ......ΑΧΡΗΣΤΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΛΟΥΝ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ

ΜΕ ΜΕΙΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝΕ ΛΙΓΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Κ ΑΝΩΤΕΡΟΙ...:angry: :angry:

ΟΤΑΝ.....ΘΕΛΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ....(ΜΟΝΟ ΠΟΥ

ΤΗΣ ΧΑΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΣΧΕΔΙΑ Κ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ..

ΟΤΑΝ ...Η ΙΔΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ...(Κ ΔΕΝ

ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ)!!!!!!

ΟΤΑΝ.....ΦΙΛΟΞΕΝΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ,ΤΟΥΣ ΑΝΟΙΓΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ

Κ ΜΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΩΣΤΕ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΞΕΝΗ ΣΤΟ ΙΔΙΟ

ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ....(ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!:P :P :P )

ΟΤΑΝ...ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΨΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!

ΟΤΑΝ.....ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΤΟΜΗ Κ ΝΕΥΡΙΚΙΑ ΕΝΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΛΕΩ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ

ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ....ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΡΥΒΟΜΑΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΟ ΜΟΥ

ΟΤΑΝ......ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΝΩ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΟΤΕ ΚΟΙΜΑΤΑΙ

ΤΟ ΜΩΡΟ Κ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΩ ΑΝΥΣΗΧΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ....(ΜΕΝΩ ΕΚΤΟΣ ΕΛΛΑΔΑΣ)

ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ....

ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΙΣΩΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια δεν έχουμε συχνά τέτοιες καταστάσεις...Απλά όταν είναι αφηρημένος ή το παίζει χαζός με φτάνειθ στα όρια μου με το παραμικρό!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν λεω στον αντρα μου κατι και δεν με ακουει...

δεν μου δινει καμμια σημασια

και μετα ερχεται χαλαροσ και με ρωταει το ιδιο πραγμα λες και δεν το συζητησαμε ΠΟΤΕ...

μπορω απλα εκεινη την στιγμη να να να να να να να να...........ας μην το συνεχισω!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πραγματικά με εκνευριζει αφανταστα την ωρα που βγαίνω από το σπίτι

η πεθερα μου, να βγαίνει κατευθειαν,και να με ρωταει πού πάω...

(από συνηθεια περισσότερο και όχι από περιεργεια--πάλι καλά!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εκνευρίζει που εχει φωτιά στον Υμηττό και επίσης με εκνευρίζει που δεν μπορω να παω να βοηθήσω. Οχι γιατι δεν θελω... :whistle:!Το μυαλό μου ειναι εκει!Ζήτω τα Canadair και οι πιλότοι τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 έγραψε:

Όχι ακούστε περιστατικό και πείτε μου αν έχω άδικο!:angry:

Εγώ:''Στέλιο το τηλέφωνο!!!''(και ενώ προσπαθούσα να ηρεμήσω την κόρη μας που έκλαιγε)

Εκείνος;''Εεεεεεεε;;;;;;;''

Εγώ:''Το τηλέφωνοοοοοοοοοοο''(αρχίζω και νευριάζω:angry: )

Εκείνος:''Ποιο τηλέφωνο;;;;;;;;''

Και ξανασημειώνω με την μπέμπα αγκαλιά να τσιρίζει και να προσπαθώ να την ταίσω!:angry:

:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Είμαι υπερβολική;:blush::dry::angry:

Νέλλυ.. παίξτο Πασταφλώρα!! Εκεί που έλεγε: - Αααχ Στέλιο ήρθες.. Πότε ήρθες καλησπέρα!! ( Μια τρελή τρελή οικογένεια, κορυφαία ελληνική ταινία)

Όχι κοριτσάρα μου καθόλου υπερβολική!! Αλλά τα ίδια κάνουν όλοι! Κι ο δικός μου μια απο τα ίδια είναι!! Υπομονήηηηη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Με εκνευρίζει που εχει φωτιά στον Υμηττό και επίσης με εκνευρίζει που δεν μπορω να παω να βοηθήσω. Οχι γιατι δεν θελω... :whistle:!Το μυαλό μου ειναι εκει!Ζήτω τα Canadair και οι πιλότοι τους!

Δημητρούλα... στην περιοχή μου είναι η φωτιά!! Μιλάω με την μαμά μου στο τηλέφωνο και μου τα λέει! Από την ταράτσα φαίνονται όλα! Εγώ ήρθα Εύβοια αυτή τη βδομάδα γιατί είχα δουλειές κι είμαι μακρία από αυτό! :( Κρίμα!! Είναι τι να πω κάθε καλοκαίρι τα ίδια!! :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...