Μετάβαση σε περιεχόμενο

Με εκνευρίζει ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ όταν....


hope_89

Recommended Posts

Τι τελειο θεμα!!!!Οποια με ψαχνει απο εδω κι εμπρος εδω θα με βρισκει!!!!!

Θα μιλαω για το ποοοοοσο με εκνευριζει η πεθερα μου!!! :evil::evil:

Που..... Απο τοτε που εμεινα εγκυος μου εχει πει τα διαφορα απαραδεκτα "ομορφα": νταρντανα,αφρατουλα,εχω προβλημα στα ποδια-δε θα βρισκω παπουτσια,θα παρω πολλα κιλα,εχω τεραστια κοιλια κλπ κλπ (δεν ισχυει κ τπτ απ'αυτα-ολοι μου λενε τα αντιθετα!)

Σημερα-στα μεσα του εβδομου μηνα μου ειπε:Τελικα Αναστασια μια χαρα εισαι!!!Και η κοιλιτσα σου ωραια και μαλλον δε θα βαλεις πολλα κιλα μεχρι το τελος!!!!!

ΝΤΟΙΝΓΚ!!!!!! ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ?????????????????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ελενιτσα γιατι γελασε????Την γαργαλουσε κανεις??? :evil:

Crazy απιστευτα εφευρετικη ιδεα!!!!!Εφαρμοσε την και θα βγαλεις τρελλα λεφτα!!!! :laugh: Να εχει κ χρωμα στα φωτακια αναλογως το φυλλο του μωρου,το μηνα κυησης κλπ!!!!!!χαχαχαχααχαχα

Γιωτακι χαχαχαχαχαχαχχαχαχαααααα!Σε αρκετα απαντησα:Πες τα χρυσοστομηηηηηη!!!!!

Βενη μου ΔΕΝ εισαι υποχονδρια!!!!Με εχεις μαρτυρα σ'αυτο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 117
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Anastacia έγραψε:

Τι τελειο θεμα!!!!Οποια με ψαχνει απο εδω κι εμπρος εδω θα με βρισκει!!!!!

Θα μιλαω για το ποοοοοσο με εκνευριζει η πεθερα μου!!! :evil::evil:

Που..... Απο τοτε που εμεινα εγκυος μου εχει πει τα διαφορα απαραδεκτα "ομορφα": νταρντανα,αφρατουλα,εχω προβλημα στα ποδια-δε θα βρισκω παπουτσια,θα παρω πολλα κιλα,εχω τεραστια κοιλια κλπ κλπ (δεν ισχυει κ τπτ απ'αυτα-ολοι μου λενε τα αντιθετα!)

Σημερα-στα μεσα του εβδομου μηνα μου ειπε:Τελικα Αναστασια μια χαρα εισαι!!!Και η κοιλιτσα σου ωραια και μαλλον δε θα βαλεις πολλα κιλα μεχρι το τελος!!!!!

ΝΤΟΙΝΓΚ!!!!!! ΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ?????????????????????? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ελενιτσα γιατι γελασε????Την γαργαλουσε κανεις??? :evil:

Crazy απιστευτα εφευρετικη ιδεα!!!!!Εφαρμοσε την και θα βγαλεις τρελλα λεφτα!!!! :laugh: Να εχει κ χρωμα στα φωτακια αναλογως το φυλλο του μωρου,το μηνα κυησης κλπ!!!!!!χαχαχαχααχαχα

Γιωτακι χαχαχαχαχαχαχχαχαχαααααα!Σε αρκετα απαντησα:Πες τα χρυσοστομηηηηηη!!!!!

Βενη μου ΔΕΝ εισαι υποχονδρια!!!!Με εχεις μαρτυρα σ'αυτο!!! ;)

πες στην πεθερα σου οτι δεν πειραζει αν βαλεις κιλα,δεν βρεις παπαουτσια και ολα αυτα γιατι εισαι νεα και εχεις πολλαααα χρονια μπροστα σου να τα διορθωσεις ενω αυτη ποσο θα ζησει ακομα?γρια γυναικα...

δεν τις μπορω τις γκιοσες!!!

^^^^ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και να με λεει η αδερφη της πεθερας μου νταρντανα!!!τα παιρνω λεμε!αλλα εχω απαντησει "ετσι ειμαστε εμεις οι ψηλες γυναικες,λιγο να παρουμε δειχνει,ενω οι κοντες γινονται βαρελια",αί στον κορακα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama καταλαβες γιατι τα ειχα παρει με τη συμπεριφορα της δικης σου πεθερας?Εχω κ εγω αστερατη πεθερα!!!χαχαχαχαχχααχαχααα

Μα μετα απο 6μιση μηνες κακιας σημερα θυμηθηκε να αλλαξει γνωμη??????Πολυ γελασα!!!!!!!!(και δεν ειναι κ γρια φαντασου!57χρ + μοντερνα και καλα!)

Παλι γι'αυτην μιλαω γμτ!!!Σορρυ σταματαω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίο θέμα!!

Λοιπόν μ' εκνευρίζουν:

-Ο πατέρας μου γιατί έχει άποψη για τα πάντα (απ' το πώς θα μεγαλώσω τα παιδιά μου μέχρι ποια λουλούδια θα φυτέψω στο κήπο!)και θέλει να την επιβάλλει!:angry:

-Η πεθερά μου γιατί το παίζει ξύπνια και θεωρεί ότι εκείνη κάνει τα πάντα καλύτερα

απ' ότι εμείς!:angry:

-Ο άντρα μου όταν ψάχνει διάφορα, π.χ. κάλτσες..κλπ,και με ρωτάει που είναι και επίσης όταν ετοιμαζόμαστε να πάμε κάπου και περιμένει να του βρω εγώ τι ρούχα θα βάλει!:angry:

-Το κινητό μου γιατί μέσα στο σπίτι δε πιάνει και πρέπει να βγαίνω στο μπαλκόνι κάθε φορά που θέλω να τηλεφωνήσω! :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα χα Anastacia

επειδή εκείνη στις 2 εγκυμοσύνες πήρε 30 και 20 κιλά.

και της είπα

άμα προσέχεις παίρνεις τα νορμάλ κιλά.

παλιότερα η έγκυος έπρεπε να τρώει για 2

και το χοντρό παιδάκι, ήταν και υγιές...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΡΑΙΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ... ΧΑΧΑΧΑ... ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ

- Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΠΟΒΛΑΚΩΝΕΤΕ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ON LINE ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΡΩΤΑΩ ΚΑΤΙ... ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΘΑ "ΧΑΛΑΣΕΙ" ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ... :evil::whistle:

-Ο ΣΚΥΛΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΞΩ ΚΑΙ 10 ΛΕΠΤΑ ΑΦΟΥ ΜΠΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΓΕΙ! ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΔΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΖΑΜΙ ΠΟΥ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΚΑΑΑΑΑΑΑΘΕ ΜΕΡΑ!!!!!!:angry:

-ΟΣΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΝΩ ΕΓΩ ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ ΕΧΩ ΓΙΟΟΟΟΟΟΚΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lovie ο άντρας της αδερφής του άντρα της.. :)

Δε με εκνευρίζει τίποτα για την ώρα.. Από αύριο θα επανέλθω.. Τώρα δεν μπορώ να σκεφτώ.. Νυστάζω πολύ! :blink::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ καλο το θεμα αλλα αν ξεκινησουμε δεν θα τελιωνουμε

λοιπον με εκνευριχειοταν:

ο αντρας μου τρωει τα νυχια του και το εχει παρει και ο μικρος

οταν του μιλαω και δεν μου πανταρει κακο συνηθειο

οταν δεν μαζευει τα πραγματα του

οταν δεν μπορει να συνηδητοποιησει οτι κουραζομαι με το μικρο

αυτο που με εκνευριζει πιο πολυ ειναι αυτη η ρημαδα μετακομιση που εκαν και ηρθα στην ερημια το μισω αυτο το μερος αλλα και ολους τους κομπλεξικους που εχουν μαζευτει

με εκνευριζει φοβερα οταν καποια ατομα στεκονται στο τη θα φορεσει καποια φιλη γνωστη

με εκνευριζει οταν η κολλητη μου με παιρνει τηλ. και το μονο που την ενδιαφερει ειναι να στεκετε στο τη φορουσε η καθε μια και να ειμαστε μια ωρα στο τηλ να προσπαθω να αλλαξω θεμα και τιποτα

με εκνευριζει το γεγονος οτι καποιοι κοιτανε μονο την εμφανιση

με εκνευριζει το γεγονος οτι η πεθερα μου συνεχιζει και παει στη κουμπαρα μου καικανει περμαναντ (εμενα με πειραζει το φαρμακο)ενω εχει πει τοσογια μενα και τον αντρα μου

με εκνευριζει που κανει η κουνιαδα μου ακομα παρεα μαζιτης

με εκνευριζουν οι κατινες που μαλωνουν τα παιδακια τα μικρα

με εκνευριζουν οι ηλιθιοι που ρωτανε ποτε θα κανεις παιδι ;

με εκνευριζει ο πατερας μου

με εκνευριζει η υστερια της αδερφης μουμε την καθαριοτητα

με εκνευριζουν η ανθρωποι που ειναι ισχυρωγνωμων /

εχω και αλλα αλλα φοβαμε να μην εκνευριστειτε εσεις .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...ο κλασσικός Έλληνας-ξερόλας που έχει γνώσεις και άποψη για τα κοινωνικά,τα οικονομικά,τα ιατρικά,το εκπαιδευτικό σύστημα,την πολιτική,το περιβάλλον,τα κουτσομπολιά!

Η ημιμάθεια τελικά είναι χειρότερη απο την αμάθεια:angry::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...

με εκνευρίζουν όλα όσα γράψατε οι περισσότερες αλλα΄πιο πολύ απο όλα με εκνευρίζει...

που με παίρνουν όλη μέρα τηλ μια οι γονεις μου μια τα πεθερικά μου κ με ρωτούν για΄τι δεν είμαι σπίτι, που έχω πάει, τι έχω μαγειρέψει, τι ώρα θα γυρίσω...

Ελεος!!!! Φοβούνται για το παιδί, μα το παιδί ειναι μαζί με την μάνα της, τι να πάθει δηλαδη?????? Εαν ήταν με αυτούς θα πάθαινε!!

Συμφωνώ απόλυτα και με την savropinguinos, καλά τον ίδιο άντρα παντρευτηήκαμε??? :dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni_dms έγραψε:

...

με εκνευρίζουν όλα όσα γράψατε οι περισσότερες αλλα΄πιο πολύ απο όλα με εκνευρίζει...

που με παίρνουν όλη μέρα τηλ μια οι γονεις μου μια τα πεθερικά μου κ με ρωτούν για΄τι δεν είμαι σπίτι, που έχω πάει, τι έχω μαγειρέψει, τι ώρα θα γυρίσω...

Ελεος!!!! Φοβούνται για το παιδί, μα το παιδί ειναι μαζί με την μάνα της, τι να πάθει δηλαδη?????? Εαν ήταν με αυτούς θα πάθαινε!!

Συμφωνώ απόλυτα και με την savropinguinos, καλά τον ίδιο άντρα παντρευτηήκαμε??? :dry::dry::dry:

LOIPON ELENI MOU....EINAI APODEDEIGMENO PLEON KAI EXO KATALIKSEI SE AFTO TO SUMPERASMA META APO POLLES SUZITISEIS ME FILES K SUNADELFISSES....

OI ANTRES EXOUN TA IDIA XOUGIA TIN IDIA SUMPERIFORA.....DEN EKSIGITAI ALLIOS EINAI TUPOMENO STO DNA TOUS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εκνευρίζει αφάνταστα..η ανασφάλεια που νιώθω συχνά για το αν οι αποφάσεις μου είναι σωστές..

το ότι 4 ημέρες πριν την π.η.τ. μου πρέπει να αποφασίσω αν θα αλλάξω γιατρό!!:angry: :angry: :angry:

οι άνθρωποι που λένε ό,τι τουσ κατέβει στο κεφάλι,αγνοώντας τα συναισθήματα των άλλων!

αυτά κ άλλα πολλά,που δε μου έρχονται τώρα,αλλά θα επανέλθω σύντομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LUCKY! έγραψε:

με εκνευρίζει αφάνταστα..η ανασφάλεια που νιώθω συχνά για το αν οι αποφάσεις μου είναι σωστές..

το ότι 4 ημέρες πριν την π.η.τ. μου πρέπει να αποφασίσω αν θα αλλάξω γιατρό!!:angry: :angry: :angry:

οι άνθρωποι που λένε ό,τι τουσ κατέβει στο κεφάλι,αγνοώντας τα συναισθήματα των άλλων!

αυτά κ άλλα πολλά,που δε μου έρχονται τώρα,αλλά θα επανέλθω σύντομα!!!

αμαν βρε κοπελα μου!! γιατι??? συγνωμη εαν εχει κυκολοφορησει το θεμα αλλα δεν πολυμπαινω και δεν ειδα κατι..

παντως εαν δε ννιωθεις καλα με τον γιατρο αλλαξε τον και ας ειναι και την ιδια μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

veni μου ο γιατρός μου θυμήθηκε την παρασκευή να μου πει από το τηλέφωνο πως έχει ένα συνέδριο τις ημέρες που έχω π.η.τ. ,γιάυτό θα μπω 2 ημέρες νωρίτερα για πρόκληση..τα έχω γράψει αναλυτικά στο τοκετος κ μαιευτήριο-πρόκληση τοκετού.

τη δευτέρα θα πάω από το ιατρείο του κ θα δω τί μπορεί να γίνει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με εκνευριζει αφανταστα ο πεθερος μου....

με εκνευριζει αφανταστα 'καποιος' (μη λεμε ονοματα τωρα)ο οποιος νομιζει οτι τον ανθρωπο τον κανουν τα μεγαλα σπιτια και τα ακριβα αυτοκινητα και στον οποιο θελω να πω οτι πανω απο ολα η ΥΓΕΙΑ μας.

με εκνευριζουν αφανταστα ολοι αυτοι που μου λενε πως θα γεννησω,ποσα κορμακια να αγορασω του μωρου, τι μπιμπερα να παρω και το πιο σπαστικο τι ονομα θα δωσω στο μωρο :angry:

με εκνευριζουν αφανταστα αυτοι που μου λενε οτι παχυνα λογω εγκυμοσυνης...δεν ντρεποντε λεω γω...γιατι δε βλεπετε ρε πως εχετε γινει εσεις?...:angry:

δεν τελιωσα εχω και αλλα να πω...:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με εκνευριζει οταν η κορη του αφεντικου μου μου μιλαει και με με κοιταει σαν να ειμαι ηλιθια,οταν η πεθρα μου και η κουνιαδα μου δεν σεβονται τις ωρες που κοιμαται το μωρο και ουρλιαζουν σαν τα σκυλια εξω απο το παραθυρο του,με εκνευριζει αφανταστα οταν η πεθερα μου λεει σε ολους ποσο αγαπαει τα εγκονια της και ποσο θελει να τα φροντιζει αλλα οταν ερχεται η ωρα να το κανει λεει εγω εχω δουλεια εχω να παω εκκλησια κτλ ουφ ειναι και αλλα,αλλα θελω μια μερα ολοκληρη να τα γραψω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...