Μετάβαση σε περιεχόμενο

κοριτσια με προβληματιζει κατι..λιγη βοηθεια..


Recommended Posts

crazy έγραψε:

Και τώρα εσένα σκεφτόμουν!

Μα καλά, δεν πρόλαβες να πάρεις τεστ;;;;;!!! Δε σε πιστεύω!!!!!

Δεν είναι τόσο σπάνιο όσο νομίζεις.

Άλλα συμπτώματα περίεργα, εκτός από τον πόνο, έχεις;

exw!ta exw grapsei!vasika exw ponous periodou kai sixnoouria!alla anagoules kai tetoia oxi!a!!kai ligo prismenes einai oi thiles mou!to paratirisa kai auto...:blink:

alla einai spanio etsi den einai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 55
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Τα συμπτώματα είναι τόσα πολλά και διαφορετικά.. μπορεί να'χεις από.. κανένα έως την.. Άρτα και τα Γιάννενα!!! :laugh: :P H συχνοουρία είναι κλασσικό σύμπτωμα. Οι πρησμένες θηλές επίσης.

Βρε παιδάκι μου, τράβα πάρε ένα τεστ!!!!

Θα με σκάσεις!!! Α πα πα... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Τα συμπτώματα είναι τόσα πολλά και διαφορετικά.. μπορεί να'χεις από.. κανένα έως την.. Άρτα και τα Γιάννενα!!! :laugh: :P H συχνοουρία είναι κλασσικό σύμπτωμα. Οι πρησμένες θηλές επίσης.

Βρε παιδάκι μου, τράβα πάρε ένα τεστ!!!!

Θα με σκάσεις!!! Α πα πα... :P

ok!!!!!!!!!!tha paw kopela mou!!!!!!:P :P

min se skasw!!!!!!thanks gia th voitheia!!!!

tha se enimerwnw!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω εγω ειχα "περιοδο"(ο γιατρος μου ειπε οτι ηταν αιμοραγιες που συνεπεσαν με τον κυκλο) μεχρι τον 4ο μηνα ..σαν κι εσενα (και χειροτςερα;) ) υποβαθμιζα τα συμπτωματα ωσπου λογω πρησμενης κοιλιας πηγα στο γυναικολογο και ειδα ενα μωρο στον υπερηχο...:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Μαρινιω εγω ειχα "περιοδο"(ο γιατρος μου ειπε οτι ηταν αιμοραγιες που συνεπεσαν με τον κυκλο) μεχρι τον 4ο μηνα ..σαν κι εσενα (και χειροτςερα;) ) υποβαθμιζα τα συμπτωματα ωσπου λογω πρησμενης κοιλιας πηγα στο γυναικολογο και ειδα ενα μωρο στον υπερηχο...:woohoo:

xaxaxxaxaxa!!!!!!!:laugh: :laugh:

sovara kopela mou?

kses pas na deis ti exeis kai exeis ena mwro!!!!!:laugh: :laugh:

g a m a t o !!!!!!

kai egw tha thela etsi!!!!!!!!!!!!!

na se rwthsw omws kati?

eixes pollous ponous sth mesh?

egw ponaw poly!!!!!!!!!:(

filiaa:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηταν το πιο καραμπινατο μου συμπτωμα..δεν μπορουσα να σηκωθω και να περπατησω (περπατουσα ορθη γωνια)..αλλα ημουνα μεγαλο βοδι..δεν καταλαβαινα τιποτα

Βεβαι εμενα στους 3,5 μηνες που ειχα μια αιμοραγια μεγαλη με ειχε καθυσηχασει ενας γελλοιος γιατρος οτι ειναι ανωμαλια της περιοδου με χαπακωσε και με εστειλε σπιτι μου :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Ηταν το πιο καραμπινατο μου συμπτωμα..δεν μπορουσα να σηκωθω και να περπατησω (περπατουσα ορθη γωνια)..αλλα ημουνα μεγαλο βοδι..δεν καταλαβαινα τιποτα

Βεβαι εμενα στους 3,5 μηνες που ειχα μια αιμοραγια μεγαλη με ειχε καθυσηχασει ενας γελλοιος γιατρος οτι ειναι ανωμαλια της περιοδου με χαπακωσε και με εστειλε σπιτι μου :angry:

kalimera kopela mou!!!:woohoo: alitheia les?se xapakwse xwris na see eksetash?popo!me kati tetoia sixizomai!den ekane kako sto mwro omws e?

mia xara htan meta?

giati an soy ekane kako na ton esfazes!!!!

etsi kai mena h theia mou apevale to prwto ths paidi giati thn edine kati farmaka pou prokalesan apovoli!kai iksere oti htan eggyos omws!!!!opws toys sixenomai kati tetoious!!!!!:angry: :angry:

filiaaa:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Εκανες το τεστ;;;

oxi akoma kopela mou!!!lew na perimenw ligo akoma...

esy diladi pisteueis oti prepei na to kanw?

fovamai thn apogoiteusi :(

min to kanw tzampa pali:( :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω επειδη την επαθα σιγουρα δεν μπορω να δωσω τις πιο σωστες συμβουλες πανω στο θεμα

ΟΙ περισσοτερες πιθανοτητες ειναι να μην εισαι ..αλλα αφου σε προβληματιζουν καποια παραγματακια και αφου κατι τετοιο το εχουμε παθει και αλλες γυναικες αξιζει να το κανεις και ας απογοητευτεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ, συγγνώμη αλλά τώρα θα σε μαλώσω! Αυτό που κάνεις είναι εγκληματικό!

Τι πάει να πει φοβάσαι την απογοήτευση;;; Δε θες να ξέρεις με σιγουριά τι γίνεται μέσα σου;;; Αν υπάρχει έστω και μία πιθανότητα να είσαι έγκυος, το θεωρείς σωστό να παίρνεις χάπια έτσι;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Μαρινιώ, συγγνώμη αλλά τώρα θα σε μαλώσω! Αυτό που κάνεις είναι εγκληματικό!

Τι πάει να πει φοβάσαι την απογοήτευση;;; Δε θες να ξέρεις με σιγουριά τι γίνεται μέσα σου;;; Αν υπάρχει έστω και μία πιθανότητα να είσαι έγκυος, το θεωρείς σωστό να παίρνεις χάπια έτσι;;;

:( :( kala les crazy mou!!!signwmi apla eimai ligo xazoula:(

mexri aurio sas yposxomai pws tha sas pw!!!

se ena site me ginaikologous tous rwthsa kai me eipe o giatros na kanw ena test kyhsews kai an vgei arnitiko apla perimenw thn epomeni periodo...

ARA?????thewrei pws yparxoun pithanotites simfwna me ta simptwmata mou...:blink:

etsi??

an eimai tha me vrisete e?

giati eperna xapia averta!!!!

xthes pantws den pira!an kai ponousa!eipa tha perasei kai ontws meta apo 3 wres perase!!!!:ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εεε!!! Θα θυμώσω τώρα! Έχουμε 2 μέρες τώρα που σου λέμε ότι υπάρχει πιθανότητα και δε μας πιστεύεις!!!!

Τράβα παιδάκι μου στο φαρμακείο ΤΩΡΑ και πάρε ένα τεστ! ΤΡΕΧΑ!

Απορώ με σένα, πως μπορείς και το αφήνεις στην τύχη του τόσες μέρες;;;!!!

Καλά ε;; Έτσι και είσαι έγκυος (που μακάρι δηλαδή!!) θα τ'ακούσεις!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιιιιιιιιιιιιιιιιι μαρινιω????????????????? τωρα το ειδα καλε εδω τι γινεται??? γιατι εισαι on line???? γρηγορα φαρμακειο γιατι η θεια crazy δεν αστειευεται!!! εχει ενα βαρυ χερι...βοηθα παναγια μου!!!!!! :) αντε κουκλα μου γιατι αν εισ;αι δεν κανει που περνεις φαρμακα....με αγχωνεις!!!!! :P τρεχα φαρμακειο...ελα ελα ....πεδιλακια και φυγαμε!!!! καλη επιτυχια!!! μακαρι να εισαι και να τους κουφανουμε ολους!!! και την παλιοπεριοδο!!! :P φιλακιαααααααααααα!!!! (ακομη εδω εισαι????)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ιιιιιιιιιιιιιιιιι μαρινιω????????????????? τωρα το ειδα καλε εδω τι γινεται??? γιατι εισαι on line???? γρηγορα φαρμακειο γιατι η θεια crazy δεν αστειευεται!!! εχει ενα βαρυ χερι...βοηθα παναγια μου!!!!!! :) αντε κουκλα μου γιατι αν εισ;αι δεν κανει που περνεις φαρμακα....με αγχωνεις!!!!! :P τρεχα φαρμακειο...ελα ελα ....πεδιλακια και φυγαμε!!!! καλη επιτυχια!!! μακαρι να εισαι και να τους κουφανουμε ολους!!! και την παλιοπεριοδο!!! :P φιλακιαααααααααααα!!!! (ακομη εδω εισαι????)

:laugh: :laugh: :laugh:

Kala mikrouli ειναι να μη μυριστεις υποψια εγκυμοσυνης..δινεις ρεστα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ιιιιιιιιιιιιιιιιι μαρινιω????????????????? τωρα το ειδα καλε εδω τι γινεται??? γιατι εισαι on line???? γρηγορα φαρμακειο γιατι η θεια crazy δεν αστειευεται!!! εχει ενα βαρυ χερι...βοηθα παναγια μου!!!!!! :) αντε κουκλα μου γιατι αν εισ;αι δεν κανει που περνεις φαρμακα....με αγχωνεις!!!!! :P τρεχα φαρμακειο...ελα ελα ....πεδιλακια και φυγαμε!!!! καλη επιτυχια!!! μακαρι να εισαι και να τους κουφανουμε ολους!!! και την παλιοπεριοδο!!! :P φιλακιαααααααααααα!!!! (ακομη εδω εισαι????)

ela kopela mou!!!!!!!alitheia exei vari xeraki???:ohmy:

trexw twraaaaaa!!!!!!!!:laugh:

loipon kopeles to pira to testaki kai aurio prwi to kanw!na einai me prwina oura giati exw akousei oti einai pio kala!!!

kopelies ontws tha thn trelanw thn periodo an eimai!!!!

alliws tha me trelanei auth!!!!!:P :laugh: :laugh:

eisai poly glikia mikroulaxristos!!!!!!!!:kiss::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ μου μακάρι να'ναι θετικό!!!

Θα περιμένουμε με αγωνία το αποτέλεσμα!

Να σου πω, ένα πήρες;;; Δεν πήρες το διπλό;;;

Αν πήρες το διπλό, άντε παιδάκι μου τώρα στην τουαλέτα και κάν'το!!! Κι άκου κόλπο: Εγώ το κάνω πάντα σ'ένα καθαρό δοχειάκι (πχ από γιαούρτι) και το αφήνω για τουλάχιστον 20 δευτερόλεπτα μέσα (νομίζω έτσι λέει στο κουτί) κι έτσι έχει περισσότερες πιθανότητες να δείξει θετικό, αν είσαι έγκυος βέβαια..

Άντε, ακόμα κάθεσαι;;;; Τρέχαααααααα!!!! :P

Α πα πα.. ούτε για τον εαυτό μου δεν είχα τόση αγωνία!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαχειρηση απογοητευσης απο πιθανο αρνητικο αποτελεσμα

Μαρινιω θα σκεφτεσαι οτι μαλλον δεν εισαι εγκυος και οτι απλα θα κανεις το τεστ για να ξεμπερδευεις απο δευτερες σκεψεις και να χαπακωθεις με την υσηχια σου να πιεις τα ποτακια σου ..χωρις να υπαρχει η παραμικρη αμφιβολια οτι κανεις κακο στο μωρο σου..

Ευχομαι τα καλυτερα :kiss:

:kiss: Τι φαρμακα εχεις παρει;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Διαχειρηση απογοητευσης απο πιθανο αρνητικο αποτελεσμα

Μαρινιω θα σκεφτεσαι οτι μαλλον δεν εισαι εγκυος και οτι απλα θα κανεις το τεστ για να ξεμπερδευεις απο δευτερες σκεψεις και να χαπακωθεις με την υσηχια σου να πιεις τα ποτακια σου ..χωρις να υπαρχει η παραμικρη αμφιβολια οτι κανεις κακο στο μωρο σου..

Ευχομαι τα καλυτερα :kiss:

:kiss: Τι φαρμακα εχεις παρει;;

exw parei mono depon!simera omws den me ponaei h mesh mou!!!!:blink:

mono ponakia periodou sinexizw na exw!!!!!!!

pws kai stamatisan ksafnika???

opote mallon den tha eimai...:(

esy kopela mou exeis mpempe???h' prospatheis kai esy????:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσάκι μου... Το ότι μια έγκυος έχει πόνο στη μέση δε σημαίνει ότι για όλη την εγκυμοσύνη της θα έχει πόνους στη μέση!!!! Το ίδιο ισχύει και για τα πονάκια περιόδου και για όλα τα άλλα συμπτώματα της εγκυμοσύνης.

Αυτό το πράγμα, αυτή η αμφιβολία (αισθάνομαι αυτό-είμαι έγκυος, αισθάνομαι το άλλο-δεν είμαι είμαι) είναι εξοντωτικό! Γιατί ταλαιπωρείς έτσι τον εαυτό σου;; Δε μπορώ να σε καταλάβω ειλικρινά! Εγώ δε θα το άντεχα με τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ είχα πόνο στο στήθος, τσιμπήματα στην κοιλιά δεξιά κι αριστερά σαν συσπάσεις κι ένιωθα να κατεβαίνει περίοδος! Πήγαινα τουαλέτα κι έβλεπα μόνο υγρά λευκά κι άοσμα! Πόνο στην μέση.. είχα έναν ελαφρύ!! Τελικά τον άλλον μήνα μπαίνω στον ένατο!! Σου εύχομαι καλή επιτυχία και να είσαι έγκυουλα! Περιμένουμε νέααααα....

Μια φίλη μου που γέννησε τον Ιανουάριο 2009, ήρθε και μου είπε: " Πονάει η μέση μου πάρα πολύ! Αισθάνομαι ότι θα αδιαθετήσω κι έχω ξενερώσει πάλι!! " Έκανε ελεύθερα 8 μήνες και δεν πίστευε ότι θα ήταν επειδή είχε μια βάφτιση κι έτρεχε.. ήρθε σ'επαφή 3 φορές όλες κι όλες και απλά εκείνο το μήνα δεν το είχε στο μυαλό της!!

Μην μας ξεχάσεις αύριο!!

Ντάντη.. έγραψες πάλι!! Είσαι ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

ΖΕΙΣ ... ΕΣΥ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΣ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou thanks gia ola!!!!!aurio erxetai h megali apantisi!!!!!!!

ena nai h' oxi tha sas pw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

an pw oxi tha exw pesei se katathlipsi!:(

an pw nai!!!!!!:woohoo:

arxizei to party!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:P

filiaaaaaaaaaaa:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαι θεόστραβη!!!! Τόσες μέρες δεν το είδα καν το post σου! Είμαι απλά απίστευτη!

Βρε Μαρινιώ τι γίνεται?? Τόσες μέρες πώς αντέχεις με τέτοια συμπτώματα??? Εύχομαι να έχεις φοβερά αποτελέσματα σήμερα το πρωί και να χαρούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou kalimera!!!!!!!!ekana to testaki kai fisika vgike ARNHTIKO!!!!!!:(

den peirazei!!!mallon kapoi diataraxh tou kiklou mou tha einai ola auta!

filakiaaaaaaaaaaa

den peirazei opote to thelisei o theoulis tha ginw kai egw manoula!:)

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...