Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΔΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ?


Recommended Posts

ΕΜΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ 18 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ.ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ (ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ) ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΔΟΥΜΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς ήμασταν από τους τυχερούς!! Το μάθαμε στην 13η εβδομάδα όπου κάναμε την αυχενική διαφάνεια, κατά 95% αγοράκι μας είπαν! Και μετά κάθε φορά ο μπόμπιρας μας τα επιδύκνειε στον υπέρηχο τα προσόντα του!! Συνήθως στα αγοράκια αν τα πιάσουν σε καλή θέση.. φαίνεται γιατί κρέμεται.. κάτι :blush: !!! Γερό πάνω απ'όλα το νινάκι σου... Υγεία!! Και καλή επιτυχία.. Και επίσης.. καλή συνέχεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην αυχενικη (12εβ) ειδαμε οτι ειναι αγορακι... στην 16η εβδομαδα ΔΕΝ το επιβεβαιωσαμε.. και στην 20η εβ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΜΕ.... οποτε αν δεν γινει β επιπεδου τιποτα δεν ειναι σιγουρο.... (β επιπεδου ειναι για 16-6-09.... αντε να δουμε...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΕΔΑΜΕ ΑΡΧΕΣ 12 ΗΣ!!!Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΤΕΤΡΑΔΙΑΣΤΑΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΣΕ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΑΣ!! ΜΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kallio έγραψε:

ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΗΝ 12η ΕΒΔΟΜΑΔΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ? ΚΑΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟΣ ΥΠΕΡΥΧΟΣ?

Αν το παιδι ειναι γυρισμενο σε τετοια θεση που να φαινεται μπορει ο γιατρος να το δει... εμας ηταν ανασκελα και φαινοταν πεντακαθαρα...:)

Ο τρισδιαστατος υπερηχος ειναι σαν να βλεπεις το μωρο σου κανονικα... μονο που φαινεται κιτρινο νομιζω... μπορεις να δεις και σε ποιον μοιαζει...:P αλλα κοστιζει πολλα και δεν το κανουν ολες οι κοπελες...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο τελος της 10ης εβδομαδας μας ειπε οτι "κατι προεξεχει" εκει κατω, και κατα 75% ειναι αγορι! Στη 13 το επιβεβαιωσε οτι αυτο που εβλεπε ηταν Πεος! (το "π" με κεφαλαιο):silly: :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΕΒΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΥΧΕΡΕΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΤΕΤΡΑΔΙΑΣΤΣΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΑ!!!!ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩς ΑΚΡΙΒΟς ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ !!!!ΤΟ ΜΩΡΟ ΒΑΙΝΕΙ ΣΑΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ? ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΟΥΡΕΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ 13 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΟΤΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ.

dev319prs__.png

.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ στην αυχενική,στη 12η εβδομάδα,

παρόλο που το μωράκι ήταν πολύ ζωηρό

και από ανάσκελα έδινε μια και γυρνούσε στο πλάι,

αν και κουνούσε ποδαράκια συνέχεια... δε κατάφερα

να δω κάτι να "κρέμεται"...

ο γιατρός είπε ότι δε φαίνεται το φύλο,

αλλά έχω μια διαίσθηση για κοριτσάκι...

βέβαια στις αρχές, είχα διαίσ8ηση για αγοράκι :S

βγάλε άκρη τώρα... χα χα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kallio έγραψε:

ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ? ΚΑΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΟΥΡΕΣ?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ KALLIO!!!!!!!!!!!!

ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΠΑΝΤΑ ΦΑΙΝΕΤΕ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.ΕΜΕΝΑ ΚΟΙΤΟΥΣΕ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ Κ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Η' ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ Η' ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΑΚΙ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΕ....

ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΟΥΡΕΣ,ΕΝΩ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΑΓΟΡΑΚΙ ΕΙΧΕ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τελικα ενω για 10 εβδομαδες ειχαμε αγορακι,,,,,απο την 12 μεχριτην 22.. στην β επιπεδου μας βγηκε κοριτσακι!:laugh: οποτε μην περνετε για σοβαρα τις ενδειξεις πριν το υπερηχογραφημα 2ου επιπεδου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...