Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΚΑΝΑ ΕΝΑΝ ΥΠΝΟ...


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΚΑΙΡΟ ΕΙΔΑ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΟΝΕΙΡΑΚΙ. ΕΙΔΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΚΟΥΚΛΟΣ ΚΑΙ ΦΟΡΑΓΕ ΕΝΑ ΓΑΛΑΖΙΟ ΦΟΡΜΑΚΙ. ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΘΗΛΑΣΩ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ! ΕΝΩ ΕΙΧΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΑ, ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΒΕΝΤΟΥΖΑΡΕΙ ΣΤΗΝ ΘΗΛΗ ΜΟΥ! ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΝΕΣΑ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕ. ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΩ ΕΚΠΛΗΚΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ... ΤΕΛΙΚΑ ΤΟΝ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΗΚΩΣΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΡΕΥΤΕΙ! ΤΑ ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ??? ΑΤΕΛΕΙΩΤΑΑΑΑ!!! ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΜΕΝΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΠΙΑ, ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ "ΑΧ ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!! ΤΕΛΕΙΩΣΕ" ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΤΕΛΕΙΩΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΡΑΤΑΓΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟ ΟΝΕΙΡΟ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Akrivos opos eides to oneiro euxomai etsi eukola na sou erthoun ola gastroula...genna thilasmos klp klp!!!! Na mas erthoun...mias k eimaste polles melouses manoules pou perimenoume pos k pos ta asterakia mas!!!! Vlepo k ego kata kairous oneira me ton mikro mou antrouli k os sinithos einai etsi kathisixastika opos to diko sou...pistevo pos kaalavenoun to agxos mas k prospathoun na mas iremisoun, na mas poun pos ola tha pane mia xara....!!!!

Euxomai se oles ta kaliteraaaaaa!!!!

Filakiaaaaaa:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άαααχ Αννούλα... Έχω δει κι έχω ξαναδεί τέτοια όνειρα... Ότι πάω για γέννα, ότι μου βάζει χέρι ο γιατρός και δεν πονάω καθόλου... ότι γεννάω χωρίς πόνο... ότι θηλάζω... Ααααχχ και πάλι!! Σε καταλαβαίνω!! Λίγος καιρός μας έμεινε!! Καλή μας λευτεριά... για όλες τις κοπέλες που περιμένουμε ... τα μπεμπάκια μας... και σύντομα στις κοπέλες που προσπαθούν μ'ένα σποράκι στην κοιλίτσα τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν θηλάζεις ένα μωρο σε όνειρο σημαίνει ότι έχεις πολλή αγάπη μεσα σου και θέλεις να την προσφέρεις στ μωρό σου. Να φανταστείς αυτό το έβλεπαν η μητέρα μου και η μαμά μου μάλιστα στο όνειρο ένιωθα ενοχές για το τι 8α σκετώ εγώ!!:)

Ειναι πάρα πολύ όμορφο όνειρο καινα είσαι σίγουρη πως όλα θα πάνε μια χαρά με τη γέννα!!:) με το καλό να έρθει το αγοράκι σου, με υγεία!:)Είμαι σίγουρη ότι έχεις πολλή αγάπη μέσα σου και το ξέρει και ο μικρούλη σου!:) Σιγουρα θα του έχεις δωσει να το καταλάβει!!!:) Όλα καλά να σου πάνε σου ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!! ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ. ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΜΕ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΑ ΟΝΕΙΡΑ...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gastroula μου κ εγω εχει τωρα λιγες μερες κ ειδα στον υπνο μου τον μπεμπη μου, οπως λες κ εσυ προσπαθουσα να τον θηλασω μαλον ειναι γιατι εχω στο μυαλο μου τον θηλασμο κ φοβαμαι αν θα τα καταφερω, παντως ειναι πολυ ομορφα ονειρα κοριτσια....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ααα τότε λαθος θυμάμαι θέλει να κλεισεις και την 37 εβδομάδα τότε 
    • Πρόωρο ονομάζεται κάθε μωρό που γεννιέται πριν τις 37 εβδομάδες κύησης. Μεγάλο (ή όψιμο) πρόωρο είναι το 34-36 εβδομάδων, πολύ πρόωρο είναι το 28-32 εβδομάδων και εξαιρετικά πρόωρο το <28 εβδομάδων κύησης. Συνήθως τα πρόωρα μωρά έχουν και χαμηλό βάρος γέννησης, δηλαδή ζυγίζουν λιγότερο από 2,5 κιλά. Εν έτη 2023 ένα μωρό μπορεί να γεννηθεί στις αρχές του 6ου μήνα της εγκυμοσύνης (ή την 22η εβδομάδα κύησης) με εξαιρετικά χαμηλό βάρος γέννησης 500 γραμμάρια ή και λιγότερο και να επιβιώσει. 
    • Αν γεννήσεις πριν την 36 εβδομάδα θεωρείτε πρόωρο  Αν γεννησεις μετα την 36 είναι τελειομηνη έτσι κατάλαβα γιατί μετά την 36 εβδομάδα μπορούν να σου σπάσουν τα νερά οποιαδήποτε στιγμή 
    • Ναι λαθος μου από την βιασύνη μου δεν το έγραψα σωστά μπερδεύτηκα 😅 Όταν μπήκα στην 31 εβδομάδες  (8ο μήνα )  πηγαινα 1 επίσκεψη κάθε 2 βδομαδες δηλαδή μέσα σε ένα μήνα πήγαινα 2 φορές  μετα όταν μπήκα στον μήνα μου στις 36 εβδομάδες πήγαινα μια φορά την εβδομάδα 
    • Να μη χαλιέσαι καθόλου κοριτσάκι μου! ΣΠΩ και εγώ και προσπάθειες ενάμιση χρόνο! Έκανα δυο σπερματεγχυνσεις και έμεινα έγκυος και τις δυο φορές απλά εμένα δεν πήγαν καλά και είχε μια βιοχημικη και μια παλινδρομη στην 9η εβδομάδα! Τώρα περιμενω να αδιαθετησω μετά την απόξεση και να κάνω και Τρίτη σπερματεγχυνση! Καη επιτυχια σου ευχομαιιιιι🙏❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...